NFS Underground2

  • Rozpoczynający wątek przmek7
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ogólnie jeśli chodzi o serie NFS to zdecydowanie jest najlepszą serią gier wyścigowych na PC (zresztą czemu się dziwić skoro praktycznie nie ma konkurencji), lecz kto ma konsole to pewnie się ze mną zgodzi iż NFS wypada bardzo kiepściutko. Ogólnie z serii NFS najbardziej mi się podobały części 1, 3, 5(porshe), underground 1 (może i mówicie teraz iż niewypał, lecz jak gra wyszła nikomu to przez usta nie przeszło) underground 2

Jeśli chodzi o śmigawki to polecam stanowczo Midnight Club (na pc wyszła tylko 2 część jakoś przed underground 1, nie posiadała tak wypasionej grafiki, a fizyka jazdy wręcz kulała na pc, lecz gra nie miała sobie równych jeśli chodzi o multiplayera, a do tego była pierwszą śmigawką na pc z otwartą mapą) lub Burnouta (w to już sobie nie pogracie pctowcy ^^)


BTW z tego co pamiętam bez problemu można sprzedawać samochodzy w u1 oraz u2, lecz nie pamiętam dokładnie, gdyż dawno nie grałem, a nie mam na pc aby to sprawdzić. W każdym razie z tego co pamiętam trzeba mieć 2 samochody, a sprzedaje się nie parking lot, lecz w garażu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
jesli sie znudzi powolne zdobywanie kasy to mozesz se walnąć cheata:
At the "Press Enter" screen press the following to activate any of
the current cheats:
regmebaby - Gives you 20,000 in career mode to start
opendoors - Access to whole driving world
ordermybaby - Access to all cars
gimmevisual1 - Unlocks Visual Upgrades Tier 1
gimmevisual2 - Unlock Visual Upgrades Tier 2
needperformance1 - Unlocks Performance Upgrades Tier 1
needperformance2 - Unlocks Performance Upgrades Tier 2[/QUOTE]

NIENAWIDZE CHEATERÓW :mad::(:mad:

Co do Need for Speed polecam NFS:Carbon, NFS:Most Wanted :)
ale nie polecam nawet patrzeć na ikonke instalacji NFS:Undercover, bo jest strasznie speda***e. NFS:pro Street jest dobre, ale niestety to jest bardziej symulacja (jak dla mnie). wszystkie NFS, są dobre od Undergrand do Carbon. Reszta to badziew i pic na wode :D:D:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja jeżdże Skylinem i tak go stuningowałem ze wyglądał jak ten z Szybcy i Wściekli
 
Status
Zamknięty.
Do góry