Ranga zdrajcy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20273
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu ?

  • TAK

    Głosy: 116 85,9%
  • NIE

    Głosy: 19 14,1%

  • W sumie głosujących
    135
Status
Zamknięty.

DeletedUser20273

Gość
Gość
Witam,

Postanowiłem napisać tę propozycję, ze względu na to, że na bitwach fortowych jestem praktycznie codziennie. Często również dowodzę, więc znaczenie rang nie jest mi obce. I pragnę zauważyć, że obecny model rangi zdrajcy (znanej również pod tytułem "krzyż") nie daje NIC. Każdy członek przeciwnej koalicji może sobie wejść, zobaczyć ustawienie, zobaczyć temat czata, zobaczyć ile jest osób online, A TAK NIE POWINNO BYĆ.

Moja propozycja brzmi następująco:

Należy wprowadzić następujące zmiany w randze zdrajcy:

1. Gracz, który dostał rangę zdrajcy zostaje natychmiast usunięty z czata fortowego.

2. Gracz, który dostał rangę zdrajcy nie ma podglądu na mapkę z ustawieniem oraz na listę ludzi online.

3. Gracz, który dostał rangę zdrajcy, NIGDY, PRZENIGDY NIE DOSTAJE SIĘ NA BITWĘ, NIEWAŻNE CZY JEST KOMPLET CZY NIE- ZDRAJCA SIĘ NIE DOSTAJE !

Jest jeszcze jedna propozycja. Jeżeli te 3 punkty zostaną już wprowadzone, należałoby również wdrożyć w życie następujący pomysł:

Niestety nie mam jak utworzyć grafiki, ale wyglądałoby to następująco:

W okienku rekrutacja byłoby na dole pole tekstowe, w które wpisywałoby się nazwę miasta. I tak, mieszkaniec któregokolwiek z wpisanych miast, automatycznie po zapisaniu się na bitwę dostawałby rangę zdrajcy (nie mając nawet na sekundę dostępu do czata oraz ustawienia)

Ten pomysł jest na prawdę, rzekłbym nawet, konieczny do wprowadzenia, także bardzo proszę o pozytywne rozważenie.

Pozdrawiam, mlacek
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Jak najbardziej na tak.Irytujące są te krety na bitwach fortowych
P.S Dodaj ankietę
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na tak. zdecydowanie by to ułatwiło organizacje BdB na becie gdzie Ruscy wszędzie się pchają.

Oczywiście na tak
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
nigdy nie dowodziłem na bitwach, ale sądze, że ten pomysł powinien ułatwić grę


Jestem na TAK
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
I nie zdziwię się, jak wprowadzą to do TW. NA TAK, niedawno miałem problem z " kretem ", i sam myślałem nad tym. Ale na myśleniu się skończyło :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na TAK

Krety mają zbyt łatwe zadanie. Wejść sobie do fortu, zobaczyć ustawienie i temat czatu. I zawsze dziwnym zbiegiem okoliczności obrońcy są po tej samej stronie co atakujący. Ciekawe dlaczego:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zdecydowanie na TAK!
Też jestem bardzo często na bitwach fortowych, nawet robie reskill specjalnie z pojedynków na forty i wiem, że bardzo są denerwujące te "krety". Mają zbyt łatwo.
Jeszcze raz TAK!

EDIT: Jeśli głosujecie na NIE napiszcie dlaczego!!! A nie złośliwie wetujecie! To jest po prostu chamstwo!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na tak raz zdarzyło mi się dowodzić bitwą i to szczerze było irytujące jak wyczajłyem kreta dopiero 1 min(czy jakoś tak przed bitwą) miał range zdrajcy gdy zaczęła się bitwa ale atakujący fort zdobyli i wygrali bitwę:(.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zdrajca=Szpieg

Przeciez to bylo od wiekow ,ze byli szpiedzy ,ktorzy dzialali na korzysc swojej nacji (niektorzy w obie strony) ale jestemZA
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na tak.Nie wiem po co ta ranga może by kogoś ośmieszyć?
 

DeletedUser21752

Gość
Gość
Jestem na TAK bo przeważnie na każdej bitwie na której jestem jest jakiś kret albo dwóch.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem za. Ale tymczasową rangę zdrajca zmienić na nieprzydatny.
 

DeletedUser

Gość
Gość
pchałem podobny temat ale boją się opcji gdzie będą bitwy ustawiane np po 10 graczy przez eliminacje innych z fortu za pomocą opcji zdrajcy wiec ciężko to będzie przepchnąć



na "tak" jak najbardziej
 

DeletedUser11341

Gość
Gość
Dzisiaj mnie ta sprawa mocno wkurzyła na bitwie. Oczywiście na TAK! Świetny pomysł :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dałem NIE chociaż miało być TAK można doliczyć jeden głos
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jak najbardziej na TAK! Bo zgadzam się z pomysłodawcą w stu procentach! Po co w ogóle ta ranga zdrajcy skoro ona nic nie daje. Bo jak nie ma kompletu na bitwie a jakiś koleś dostanie rangę zdrajcy to tak czy siak dostanie się na bitwę. A jak jest komplet to bez sensu rozdawać rangi zdrajcy bo i tak dostaną się ludzie z szeregowcami tzw. "gwiazdki" :)
Pozdrawiam :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry