Event na świecie 4

  • Rozpoczynający wątek Thompson67
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Patrząc na regulamin nie można nic pisać prawie na ten temat, mam pytanie jeżeli nie wolno dawać wskazówek, to oznacza że ktoś już zna rozwiązanie ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
1. Każdy event odbywa się tylko na jednym świecie.
2. Można dyskutować, jak najbardziej, ale najlepiej nie dawać wskazówek innym (żeby nas nie prześcignęli :) ) ani nie spamować tematu, jeśli nie bierze się udziału w evencie. Dajmy innym się pobawić :). Co do rozwiązania: póki co wszystko jest napisane w temacie eventowym.
 

DeletedUser4844

Gość
Gość
mam wrażenie że trzeba sprawdzić żołdaka i służbę w armiipif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
karo, raczej nie :) wszystko jest podane, tylko mam jeden znak zapytania, mam nadzieje ze nie pojde 4,5h na darmo :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
wiem o co chodzi ;) Mam taką nadzieje ;) Jeszcze raz przeczytam, i się upewnię ;) czy dobrze myślę xD pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
karo twoje przypuszczenia raczej są błędne - żołdak i służba nie są dostępne wszystkim, dlatego też odpadają : )
ja już jakieś przypuszczenia mam :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Patrząc z góry 90% tekstu to pewnie zmyłka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
i co mamy przez godzinę pracować i co dalej wysłac do do administracji raport czy co
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie jest mówione że, to musi być dostępne dla wszystkich ;) ale osoba co ma dobrze rozdane punkty to już przy ok. .. lvl już będzie mogła to zrobić ;) nie mogę powiedzieć o co chodzi i o jaki lvl ;)

//połączono - lubrzan

smerf a co dalej ?? Dalej musisz ... Żart nie powiem xD domyśl się jest to proste nawet moja siostra 10 letnia rozgryzła to, bo wie dużo o the west
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21746

Gość
Gość
Ja chyba też mam jakieś prześwity ;) ale jak zawsze nie ja na to wpadłam. :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry