Skoki Narciarskie 2010/2011.

  • Rozpoczynający wątek William Gallas
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam, niebawem zaczną się pierwsze konkursy skoków narciarskich sezonu 2010/2011. Pierwsze odbędą się 27 (drużynowy) i 28 listopada. Temat do dyskusji odnośnie tej dyscypliny.

Macie jakiegoś faworyta? Czy Polacy spiszą się tak, jak bysmy sobie tego zyczyli?:]
 

DeletedUser

Gość
Gość
liczę na wysoką formę Małysza i Stocha, po cichu liczę też na Schlierie'go.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Man nadzieję, że Stoch załapie formę na te konkursy(o Adasia się nie martwię bo ja to wiem, że będzie skakał źle na początkuxD)
 

DeletedUser

Gość
Gość
E tam, Adam to mistrz i zawsze bedzie najlepszy:). Ja stawiam na Gregora, Ammana, Małysza;p
 

DeletedUser11314

Gość
Gość
Jacobsen, Morgenstern, Ito, Hilde też mogą namieszać
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Skoki narciarskie letnie zaskoczyły mnie niezmiernie ,Polacy mówiąc krótko spisali się wspaniale,liczę na identyczną formę podczas sezonu zimowego
 

DeletedUser11314

Gość
Gość
tak jest niestety zawsze ;p obyś się nie przeliczył...
 

DeletedUser19702

Gość
Gość
Małysz,Shlili,Ito i najlepszy z nich Stoch będą się liczyć najbardziej.
 

DeletedUser17273

Gość
Gość
Ja powiem(napisze)że w pierwszym kokursie drużynowym polacy będą drudzy bedą toczyli zacięty bój o 2 miejsce z norwegami
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hehe, z Norwegami? Ja tam LGP mało oglądałem, wole te zimowe konkursy, rok temu opuściłem chyba tylko 1, nie mogłem obejrzec:D. Mam nadzieje, ze polacy wygraja druzynowke, Małysz i Stoch są w dobrej formie. Reszta, jak reszta..:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
liczę na Amanna a Adasiowi już można dać spokój dużo zdobył i zrobił dla polskich skoków ::):
 

DeletedUser17273

Gość
Gość
Hehe, z Norwegami? Ja tam LGP mało oglądałem, wole te zimowe konkursy, rok temu opuściłem chyba tylko 1, nie mogłem obejrzec:D. Mam nadzieje, ze polacy wygraja druzynowke, Małysz i Stoch są w dobrej formie. Reszta, jak reszta..:D
Tak z Norwegami. Myśle że Jacobsen i spółka wezmą sie wrescie do roboty ::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jacobsen formy na poczatku tamtego sezonu nie mial:D. Dopiero w końcówce jako tako.. mysle, ze silni moga byc japonczycy:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
co sądzicie o formie i skokach Schlieriego? coś słabo mu idzie... za to świetnie skaczą Larinto, Hilde, Evensen, Hautamaeki...:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
No to tak. Schlieri nie moze zlapac dobrych skokow. Jednak mimo spadku formy dalej skacze dobrze. On to ogarnie i bedzie wygrywal. Co do hautamekiego, czy larinto, oni sa gorsi od Adama. ,,Małyszka" pokaże jeszcze co potrafi. Narazie 5 miejsce (mogl skoczyc dalej:p) ale potem bedzie podium i zwyciestwa. Ammann dosc slabo:)
 

DeletedUser24071

Gość
Gość
Amman miał kontuzję pleców ale wraca do skakania z sezonu 09/10
kibicuje Małyszowi i Polakom oczywiście
 

DeletedUser

Gość
Gość
Adaś kończy karierę.Aż normalnie płakac mi się chce...Nie wyobrażam sobie jego ostatniego skoku. :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja też nie. Tyle lat i... Bez wątpienia najlepszy sportowiec w historii Polski.
 
Status
Zamknięty.
Do góry