Pkt przyjaźni a migracja

  • Rozpoczynający wątek qbeqq
  • Data rozpoczęcia

Jestem na...

  • Tak ale nie mam przyjaciół tylko było by dobrze

    Głosy: 27 42,9%
  • Tak, mam przyjaciół i bardzo mi na tym zależy

    Głosy: 12 19,0%
  • Nie, nie lubie majonezu

    Głosy: 24 38,1%

  • W sumie głosujących
    63
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam, mam propozycje co do migracji postaci :)... wydaje się, że idzie wielkimi krokami więc mam ważna sprawe, uważam że po przeniesieniu postaci dalej powinny się nabijac punkty ale... ale ...

TYLKO:
JA gram na swiecie A oraz moj kolega ( zarejestrowany na moim linku ) również gra na A, na migracji ide wraz z nim na świat B i dalej to jest osoba zarejestrowana na moim linku więc powinienem dostawać za niego punkty :) lecz gdy mój kolega zostanie, czy pójdzie na świat C wtedy nie powinienem dostawać punktów, co wy na to :) ? Jeśli się da zrobić oczywiscie :)

O wielcy i boscy Admini napiszcie co wy myślicie bo to wasze zdanie jest najważniejsze !

Prosze też podawać powody Dlaczego nie :) co wam się w tym nie podoba ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jestem na tak. Sam nie mam przyjaciół zaproszonych, ale jeśli się ktoś postarał i zachęcił ludzi do gry, powinien dalej czerpać z tego korzyść.
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
Dodaj jeszcze do ankiety nie nie lubie qbeqq :D

Nie no oczywiście że na tak :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kuźnia, napisz to jeszcze raz ale po polsku proszę, jeszcze ta ankieta, nie dość że treści nic nie zrozumiałem to jeszcze nie wiem co mam zaznaczyć jeśli myślę o tym to co myślę.

Chodzi o to że po zmianie będzie się dostawać punkty za gracza z linka, który przeszedł na świat C, czy nie?
 
Kuźnia, napisz to jeszcze raz ale po polsku proszę, jeszcze ta ankieta, nie dość że treści nic nie zrozumiałem to jeszcze nie wiem co mam zaznaczyć jeśli myślę o tym to co myślę.

Chodzi o to że po zmianie będzie się dostawać punkty za gracza z linka, który przeszedł na świat C, czy nie?

Ktoś Ci nabija punkty na świecie A i przenosicie się razem na świat B, ale to powiązanie znika. Propozycja ma na celu to, aby to połączenie pozostawało przypadku przenosin na jeden świat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry