Aplikacja na Androida

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser30406
  • Data rozpoczęcia

Co o tym sądzisz?

  • Dobry pomysł.

    Głosy: 19 86,4%
  • Beznadziejny pomysł.

    Głosy: 3 13,6%

  • W sumie głosujących
    22
Status
Zamknięty.

DeletedUser30406

Gość
Gość
Witam, od jakiegoś czasu jestem graczem mniej aktywnym przez miejsce mojego zamieszkania. Internet do mnie praktycznie nie dociera, ale mam telefon z systemem Android który oferuje mnóstwo funkcji. Posiadam tam lepszy Internet i wpadł mi pomysł do głowy aby stworzyć aplikację na ten system telefonu z możliwością wejścia na swoje konto The-West. Nie wiem czy jest to możliwe ale daje taką propozycje bo umożliwiło by nam to możliwość wejścia na swoje konto min. w autobusie (nie każdy ma laptopa z mobilnym internetem) i innych miejscach gdzie nie posiadamy PC.

Pozdrawiam Dawidos 552 pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
Było już tyle razy że aż szkoda gadać. Osobiscie jednak mimo wszystko jestem sceptycznie nastawiony do tego pomysłu. Ja na tablecie ostatnio miałem przyjemność kilka razy grywać w the west i byłem w szoku bo nawet na bitwie dało rade sie ruszać po zmniejszeniu czułości ekranu
 

DeletedUser30406

Gość
Gość
Zależy mi również na wypowiedzi administratorów czy takie coś było by w ogóle możliwe, bo jeżeli każdemu się to podoba a nie będzie możliwości stworzenia czegoś takiego to ten post jest po prostu bez sensu.
 
Pomysł się pojawił i drugi nie pomoże. Idea aplikacji zrodziła się nie tylko w Polsce i na pewno trafiła już do IG. Możemy tylko pytać o ewentualne postępy przy tworzeniu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
IG w tym roku nad tym pracuje (chyba w mapie drogowej na 2013 pisało) więc nie ma co robić próśb zrobią to będzie i tyle
 

DeletedUser25442

Gość
Gość
w "sklep play" jest mozliwe pobranie takiego programu (tyle ze jest tam tylko angielski tw) wiec na pewno jest to mozliwe, mam podobny problem co ty, IG stworzcie polskie tw na androida, angielskie jest, to polskie tez chcemy :D jestem na tak
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry