Mistrzostwa klas w Bitwach fortowych

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29579
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser29579

Gość
Gość
Co sądzicie o tym ?? Moim zdaniem klasy nie są na tyle zbalansowane żeby można było sprawiedliwie takie coś przeprowadzić boby maja swój bonus tylko na baszcie a ppki jeżeli będą same bo bonus nie wiele im da bo i tak ktoś zbierze strzały a narody indywidualne zbiorą zawadiaka (za obrażenia ) i żołnierz (za uniki)
ps. kto rysował tą tabelkę i napisał "żąłnierze"
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Dziś na każdym ze światów (po za światem 12) będzie uruchomiona ankieta.
Ankieta dotyczy planowanych mistrzostw fortowych klas.


Kiedy będzie ta ankieta ? ;)
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Pomysł fajny ale wynik znany.

Mam takie pytanie czy to mają być grupowe zawody czy solo ?

Jak grupowe to przecież zawadiacy zmiażdżą innych.

Co mają zrobić boby których jest najmniej ?
Jak budowniczy albo pepek mają coś wygrać ?

Dodatkowe nagrody:
Nagrody rozdane w każdej klasie:
dla najlepszego strzelca (najwięcej zadanych obrażeń): 100 bryłek
dla najlepszego obrońcy (najlepiej unikający): 100 bryłek
dla najlepszego omdlewającego: (najwięcej omdlonych): 100 bryłek

Najlepszy strzelec - zawadiaka
Najlepszy obrońca - żołnierz
Najlepszy omdlewający - zawadiaka 70 % szans , żołnierz 20 % bob i pepek po 5%


I jeszcze jedno o której godzinie będą te potyczki bo to też ważne.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziś na każdym ze światów (po za światem 12) będzie uruchomiona ankieta.
Ankieta dotyczy planowanych mistrzostw fortowych klas.


Kiedy będzie ta ankieta ? ;)

Dziś do 20 pojawią się ankiety.


Kanuto - powtarzam, że nagrody indywidualne będą rozdane w każdej klasie.
Np.
Najlepszy strzelec - w każdej klasie (czyli łącznie 4 nagrody z tej kategorii).

I odpowiadając na pytanie, to tak - są to zawody drużynowe. Uważam, że nie jest przesądzone, bo to zależy od tego, jak się zgracie w klasach, jak się dobierzecie, i jak będziecie grać, jaką strategię wybierzecie.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Dziś do 20 pojawią się ankiety.


Kanuto - powtarzam, że nagrody indywidualne będą rozdane w każdej klasie.
Np.
Najlepszy strzelec - w każdej klasie (czyli łącznie 4 nagrody z tej kategorii).

I odpowiadając na pytanie, to tak - są to zawody drużynowe. Uważam, że nie jest przesądzone, bo to zależy od tego, jak się zgracie w klasach, jak się dobierzecie, i jak będziecie grać, jaką strategię wybierzecie.

A jak ilościowo te składy mają wyglądać ? Ilu na ilu .

Pytam bo np. na Blacfoocie nie wiem czy 10 budowniczych znajdę na taką bitwę a już rozumiejących o co chodzi na bitwach może być jeszcze mniej.

Kolejne pytanie nagrody bez względu na to czy ktoś będzie online czy off ?
 
Od tego ile osób będzie mogło wejść na bitwę, zależy też od ankiet.

Nagrody będą zależne od bycia off/online.
Jeśli będzie więcej graczy mających dużą aktywność, będziemy patrzeć na statystyki.
 
Szykuje się kolejny konkurs, w którym jest do wygrania równowartość 10 PLN. I niestety szacuję że znacznie zwiększone szanse mają tutaj zwycięzcy loterii (i ich drużyny).

Mówiąc szczerze: kolejny dziwny konkurs.
 

DeletedUser30011

Gość
Gość
Poroniony pomysł.

Jakiś sens miałby meczyk zawiadacy vs reszta swiata.... Chyba support zna przewage jaką ma klasa zawadiaki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak ktoś ma wziąć udział w 11 z 12 bitew, skoro każda klasa postaci pojawia się tylko 6 razy? Posiadanie dwóch postaci z dwoma różnymi klasami postaci jest obowiązkowe? ;)

Ktoś kto układał ten regulamin chyba niezbyt go przemyślał...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak ktoś ma wziąć udział w 11 z 12 bitew, skoro każda klasa postaci pojawia się tylko 6 razy? Posiadanie dwóch postaci z dwoma różnymi klasami postaci jest obowiązkowe? ;)

Ktoś kto układał ten regulamin chyba niezbyt go przemyślał...

A gdzie masz napisane, że każda klasa weźmie udział tylko 6 razy. Proponuje dokładniej poczytać:I:

ja tam wiem, iż można, wiadomo muszę się załapać, wziąć udział 12 razy::D:::D:
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Jak ktoś ma wziąć udział w 11 z 12 bitew, skoro każda klasa postaci pojawia się tylko 6 razy? Posiadanie dwóch postaci z dwoma różnymi klasami postaci jest obowiązkowe? ;)

Ktoś kto układał ten regulamin chyba niezbyt go przemyślał...

Mecze odbywać się będą przez 6 tygodni, w każdy wtorek i czwartek.

Prostszej matematyki nie może być.
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Mecze odbywać się będą przez 6 tygodni, w każdy wtorek i czwartek.

Prostszej matematyki nie może być.

I co ci z tej prostej matematyki wyszło? :) Zauważ że w we wtorek 1 bitwa i we czwartek jedna więc każda klasa w danym tygodniu walczy tylko raz ;)
 
Nie wiem, czy dam radę brać udział w spotkaniach (trzyzmianowa praca), ale ciesze się, że nowe władze dużo robią dla gry, dla nas. Carry on, Etriel!
 

DeletedUser

Gość
Gość
I co ci z tej prostej matematyki wyszło? :) Zauważ że w we wtorek 1 bitwa i we czwartek jedna więc każda klasa w danym tygodniu walczy tylko raz ;)

a gdzie masz napisane ze na walkę np zawadiacy kontra boby nie mogą wbić inne klasy ?pif paf
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
a gdzie masz napisane ze na walkę np zawadiacy kontra boby nie mogą wbić inne klasy ?pif paf

Mój błąd tam był. Mają być bitwy klasa postaci przeciw klasie postaci a więc. np. żołnierze kontra zawadiacy lub boby kontra poszukiwacze.

Na BF dziś na bitwie 3 budowniczych , już widzę te zacięte bitwy 5 bobów przeciw 30 zawadiakom


Czy wyniki ankiet będą upublicznione?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31010

Gość
Gość
Mistrzostwa

W sumie nie zgodze sie ze PP nie ma szans z Zawadiakami na takiej bitwie
Jesli patrzec na pkt za taka potyczke to 10 dobryk PP o ile sa w obronie nie dopusci ani do flagi ani do wybicia-wystarczy 1 schowany.

Jesli chodzi o bobow gratuluje swiatu ktory zgromadzi ich chodziaz 10 na bitwie.

W sumie pomysl fajny ale niestety zapewne nic z tego nie bedzie zwlaszcza ze nagroda zbytnio nie kusi
 

DeletedUser

Gość
Gość
A gdzie masz napisane, że każda klasa weźmie udział tylko 6 razy. Proponuje dokładniej poczytać:I:

ja tam wiem, iż można, wiadomo muszę się załapać, wziąć udział 12 razy::D:::D:

Mecze odbywać się będą przez 6 tygodni, w każdy wtorek i czwartek.

Prostszej matematyki nie może być.

To co oznaczają nazwy klas postaci w tabeli, hę?
Czy czasem nie to, które klasy biorą udział w bitwie i zawsze jest to 1 vs 1?

Policz sobie ile razy widzisz słowo "zawadiaka" w tabeli. 6 razy. I tyle razy możesz maksimum razy być na bitwach taką postacią. Prostszej matematyki nie ma :fl:

a gdzie masz napisane ze na walkę np zawadiacy kontra boby nie mogą wbić inne klasy ?pif paf

To po co tabela w ogóle? Skoro każdy może brać udział to co oznaczają nazwy w tabeli? Jak dla mnie mechanizm jest prosty - w każdej bitwie biorą udział tylko 2 klasy. Tym samym nie masz szans być na 11 bitwach...

//ilość bitew została już skorygowana w ogłoszeniu. Żadna pomyłka wam nie umknie ;) - lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24472

Gość
Gość
Mnie zmyliło to ze myślałem ze we wtorek i czwartek będą się odbywać po 2 bitwy wtedy te 12 bitw by się zgadzało.


Rozumiem że bitwy będą rozgrywane na Galifrey?

Czy nie da się tego fortu jakoś zmienić na malucha ?

Czy po tej bitwie uczestnik będzie tracił HP i energię jeśli omdleje czy może będzie to coś na wzór manewrów ?

Czy dodatkowy punkt będzie za wybicie wszystkich przeciwników?

Co w przypadku gdy jedna ze stron nie zgromadzi odpowiedniej ilości graczy ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry