FAQ- zadanie

  • Rozpoczynający wątek niedzwiadeeek
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
1. Gdzie przyjmujemy zadania?

Wybieramy z nawigacji opcje "ZADANIA"(na sreenie zaznaczone czerwoną ramką) i wówczas pojawia się nam okno o nazwie SALOON
Zadania przyjmujemy w saloonie gdzie znajdują się 4 postacie. Każda z nich będzie nam przydzielać zadania w trakcie rozwoju gry.
Saloon_z_nawigacji.png



2. Jak przyjmować zadania?

Zadania aktywne do realizacji będą oznaczone znakiem wykrzykniku nad konkretną postacią, która na danym etapie gry ma dla nas zadanie.
Nowe_zadania_wykrzykniki.png



Klikając na postać będziemy widzieć jej krótki opis oraz lista zadań, które możemy przyjąć lub mamy obecnie przyjęte u tego zleceniodawcy.
U_zleceniodawcy.png




Zatem klikamy na zadania otwarte i pokazuje się nam nowe okno. Widzimy krótkie wprowadzenie do zadania , które ma nam pomóc zrozumieć zadanie. Każde zadanie zawiera 2 cenne informacje.Pierwsza z nich potrzeba, czyli co musimy znaleźć i w jakiej ilości by wykonać zlecenie. Druga informacja jakże ważna dla każdego gracza to nagroda, jaką otrzymamy za pomyślne zakończenie zadania.
By zadanie zostało zrealizowane należy pamiętać o przyjęciu zadania .

Przyjmowanie_zadania.png



3. Jak zakończyć zadanie i czy można je przerwać?

Zadanie może zostać w każdym momencie przerwane przez użytkownika.
Po wykonaniu zlecenia należy je zakończyć, a nagroda zostanie automatycznie dodana do konta.
Zakoncz_zadanie.png



4. Czy mogę przyjąć więcej niż jedno zadanie? Jeżeli tak to gdzie mogę sprawdzić jakie mam w danym momencie zadania aktywne?

Maksymalnie możemy mieć przyjęte 30 zadań. Niestety nie możemy równocześnie wykonywać więcej niż jedno zadanie stąd też za dużo to nam nie da. Jedyny plus przyjmowania wszystkich zleceń to taki że możemy wybierać w pierwszej kolejności te zadania które uważamy za łatwiejsze do realizacji.
Aby sprawdzić jakie zadania aktualnie mamy przyjęte wystarczyć kliknąć w saloonie na znajdującą się po lewej stronie Księgę zleceń(zaznaczone na screenie czerwoną ramką).
Nawigacja_zadania.png


W księdze zleceń możemy szybko sprawdzić ile zadań mamy przyjętych oraz czy któreś nie jest już wykonane.
Ksiega_zlecen_otwarta.png


5. Gdzie mogę sprawdzić czy zlecenie zostało już wykonane?

W momencie ukończenia przez nas zadania to w salonie nad postacią u której pobraliśmy zlecenie pokaże się pytajnik.
Zadanie_gotowe_do_zakonczenia.png



Dodatkowo o zakończonych zadaniach możemy się dowiedzieć z KSIĘGI ZLECEŃ wówczas obok zadania będzie również pytajnik.



Widząc pytajnik możemy spokojnie zamknąć zlecenie w sposób opisany powyżej.

FAQ zaakceptowane przez administracje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry