Każdy unik/cios do ustawienia

  • Rozpoczynający wątek mic222
  • Data rozpoczęcia

???


  • W sumie głosujących
    82
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Do wysunięcia tej propozycji zainspirował mnie ten post:
Moj glos na nie 8 ciosow w zupelnosci wystarczy, ale mysle ze jesli jestesmy przy tym temacie to oplacalo by sie dodac ze mozna wszystkie ciosy i uniki ustawiac a nie tylko 4

Myślę, że jest tu wszystko wyjaśnione. Aktualnie w pojedynkach możemy ustawić jeden unik na runde 1 i 5 czy jak tam. Ale chyba lepiej by było ustawiać unik i celowanie na każdą rundę osobno. Co na to powiecie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Głos na nie... juz wyjaśniam dlaczego: Skoro powstało by 8 mozliwości celowania to i powstało by 8 opcji uniku sytuacja by sie ani nie polepszyła od obecnej ani nie pogorszyła bo wszystko wzrosło by proporcjonalnie, pozatym Panel gdzie sie to ustawia musiałby ulec znacznemu wydłuzeniu... dla osob ktore maja duze monitory tak jak ja nie byłby to problem ale dla osob ktore maja np 17 calowe byłby to juz problem znaczny. Musiałby w takim przypadku zostać ustawiony pasek przewijania i znowu... jesli ktoś zapomniałby przesunać pasek przewijania nie ustawiłby sobie uników/albo celowania i przez to wynik walki mogłby być zupełnie nie miarodajny :)

Pozdrawiam
 

DeletedUser

Gość
Gość
Za, ciężej byłoby się wbić w czyjeś uniki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
mi się to podoba...osobiście mam około 60pkt uniku jestem na tak
 

DeletedUser

Gość
Gość
Szrama ale dlaczego nie można by było tego wprowadzić? No tak :monitor... ale dlaczego nie myślisz zanim coś piszesz? Jak by to wprowadzać ,to oddzielnie uniki i celowanie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mój głos :Nie
Ale po co jak i tak te uniki nie działają.

Komputer losuje liczbę od 1- liczba twojego celowania
i liczbę od 1- liczba uniku przeciwnika.

Jeśli twoja liczba jest większa trafiasz jeśli nie to nie trafiasz.

PS:Jeszcze do tego wchodzi bonus od zaskoczenia lub taktyki.
PSS:Nie wiem po co to w ogóle wprowadzili.
PSSS:Jest dobrze teraz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mój głos :Nie
Ale po co jak i tak te uniki nie działają.

Komputer losuje liczbę od 1- liczba twojego celowania
i liczbę od 1- liczba uniku przeciwnika.

Jeśli twoja liczba jest większa trafiasz jeśli nie to nie trafiasz.

PS:Jeszcze do tego wchodzi bonus od zaskoczenia lub taktyki.
PSS:Nie wiem po co to w ogóle wprowadzili.
PSSS:Jest dobrze teraz.

wychodzi doswiadczenie w pojedynkach... z zadan chyba ... :D

sorry, wiem, czepiam sie.

opcja kusi, ale teraz jeszcze rozkminiam te celowanie - a dokladniej to, jak to mozliwe, ze jak celuje w glowe, to trafiam np w reke...

czekam tez na inne opinie.
 

DeletedUser14316

Gość
Gość
Jeśli chodzi o ten monitor... To może tak jak jest w górę/w dół przesuwanie strony, to tam by było np. w lewo/w prawo ;) Także ja jestem na tak. Może będzie trudniej strzelić w kogoś i to właśnie będzie ci

To po prostu 2 razy więcej klikania...

Ja sobie tu tak zażartuję - Zależy ile klikasz :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Był już taki pomysł-dokładnie to była moja pierwsza propozycja na forum-http://forum.the-west.pl/showthread.php?t=23973&highlight=Budowniczy777 ,
ale niestety nie przeszła, ale mimo to mój głos na tak ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
na tak. dla wielu pojedynki stałyby się trudniejsze i ciekawsze
 
Status
Zamknięty.
Do góry