Wasze ulubione książki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11649
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Jak byłem mały, tzn tak od 2-3 klasy podstawówki czytałem komiksy kaczora donalda.
W piwnicy ze 4 kartony tego są, o ile ktoś nie wywiózł na makulature ^^

Bardzo miło wspominam Krzyżaków, W pustyni i w puszczy, do tego Koń i jego chłopiec.

Niedawno przeczytałem kilka książek z serii przygód Tomka Wilmowskiego, zamierzam dorwać następne :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tam lubię:

Harry Potter
Eragon
Władca Pierścieni
Zmierch... nie czytałem... zamierzam... mam nadzieję że mi się spodoba... co ja plotę... on napewno mi się spodoba!!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja gustuje w thrillerach medycznych szczególnie Robin Cook i w sumie większość jego książek Szczególnie w pamięci utkwiła mi "Inwazja" i "Szkodliwe Intencje". :)

A mi wtargnęła do pamięci wspaniała "Toksyna" muszę iść do biblioteki po inną część :D a propo's (tak to się pisze?) "Biała Puma" R.D.Lawrence
 

DeletedUser13360

Gość
Gość
Ulubiona ?

Sapkowski, saga wiedźminowska... :)

Ile razy czytam, tyle razy z tego samego się śmieje :)

A obecnie ulubione to książki Svena Hassela. Polecam lubiących sferę wojenną. Napisane ciekawie, z dozą czarnego humoru.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mario Puzo:
Ojciec chrzestny
Sycylijczyk
Ostatni Don
Omerta
 

DeletedUser

Gość
Gość
Alistair McLean i jego kryminały i książki o tematycwe wojennej. Na przykład "H.M.S Ullisses" czy "Ostatnia Granica"
 

DeletedUser

Gość
Gość
Salvatore,Tolkien,Żak,Rowling

Legenda Drizzta,Władca Pierścieni trylogia,Hobbit,Władca Czasu trylogia,Bractwo Szkarłatnych Liter,Trylogia Maztiki(czekam na trzeci tom),Harry Potter(arcydzieło to to nie jest,ale nawet dobre),podręczniki do j.polskiego klasy 4-6 "To lubię" wydania z lat 90-siątych oraz Dzienniki gwiazdowe.To narazie tyle.Jak trochę sie postarzeję i mi pozwolą czytać :) to Dzieci Hurii a potem saga o wiedżminie.
 

DeletedUser13290

Gość
Gość
Ulubiona to "Buszujący w zbożu"- tytuł doskonale dobrany :p

Lubie jeszcze:
1. wszystkie książki Karola Maya
2. Dziedzictwo(Eragon, Najstarszy, Brisingr i ???)
3. Kiedyś czytałem całą serię HP, ale każdy następny tom od 4 był coraz gorszy.
4. Wszystkie Normana Daviesa- np. Walkiria, Powstanie '44 itp.

A i zapomniałem, wszystko J.R.R Tolkiena
 

DeletedUser4824

Gość
Gość
Oczywiście saga wiedźmińska AS'a :) pięcioksiąg + opowiadania. Coś fantastycznego. Przeczytałem to kilkadziesiąt razy i ciągle mnie bawi i fascynuje świat.

Z innych dobrych książek polecam, trylogię - Achaja, Gildia Magów, (Kuzynki, Księżniczka, Dziedziczki) - jako trylogia, Przygody Jakuba Wędrowycza, Harrego Pottera..
 

DeletedUser

Gość
Gość
większość Tolkienowskich tytułów(Hobbit, Władca Pierścieni, Silmarillion, Dzieci Hurina, Niedokończone opowieści), Harry Potter. Z książek Salvatore'a czytałem tylko Kryształowy relikt, jest świetny. pobuszuję w necie i znajdę linki do następnych części. lubię także serię Star Wars.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi podobają się wszystkie książki o tematyce indiańskiej.
Moja ulubiona to trylogia Alfreda Szklarskiego(to ten co napisał tomka) Orle pióra, Złoto gór czarnych i ostatnia walka dakotów- Naprawdę polecam, świetne książki.
Bardzo tubię także książkę Jana Okonia pt. "Tecumesh"- także jest świetna, miło się czyta.
Winnetou i inne książki Maja także są fajne. Czytałem też wszystkie części Tomka Wilmowskiego- a mój ulubiony bochater to Bosman Nowicki;)

Robinson Crusoe i książki Vernea też bardzo fajne. Wyspa skarbów, Łowcy wilków, złota, i przygód itp. Wszystkie super.

Natomiast nie lubię Harrego potera.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jam polecam Harrego Pottera no Mikołajka Opowieści Z NARNII i felix, net i nika
 

DeletedUser7000

Gość
Gość
Wszystkie 3 tomy "Eragona" bardzo fajne... Czytałem też kiedyś Ulyssesa Moore, ale to dawno... Fajne są książki z serii "Felix, Net i Nika"... Mam wiele ulubionych książek. :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja "Tunele" (3 części), książeczki z Eragonem, niepowtarzalny "Pan Samochodzik" Nienackiego i kontynuacje. Kiedyś Harry Potter, jednak im więcej książek czytam, tym bardziej HP wydaje mi się dziecinny...:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
właściwie to nie przeczytałem wiele książek w moim życiu

ale najbardziel lubię Trylogię Indiańską P. Szklarskich "Złoto gór czarnych"
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja lubie Harrego Pottera
przeczytałem wszystkie książki i są bardzo SUPER:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Harry Potter 1-7
Saga o wiedźminie 1-5
Władca Pierścieni jak na razie 1 część
Było by więcej ale tytułów nie pamiętam:(
Edit: jeszcze Eragon 1-3 jak narazie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ostatnio czytalem Century 4 czesci i Cobena "Zachowaj Spokoj" fajne kryminaly a dawnije oczywiscie Hp 1-7 i nie tak dawno Tunele 2 czesci teraz na 3 czekam , tez Forystha kasiazki jak "Msciciel" reszty nie pamietam;p
 
Status
Zamknięty.
Do góry