Seria Gothic

  • Rozpoczynający wątek Joe Buffalo
  • Data rozpoczęcia

Którego Gohtica najbardziej lubisz?


  • W sumie głosujących
    186
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
G2 jest pełen bugów... np. kowale i metalowe pręty, misja z rogami cieniostwora u ciphera... dajesz mu rogi dostajesz kasę i expa pobijasz go zabierasz rogi, dajesz i tak w kółko, jest też bug z księgami opętanych na wyspie irdorat gdy taką księgę zdobędziesz idziesz do vatrasa chyba dajesz mu księgę dostajesz 300 pd potem odkupujesz ją od niego za bezcen i znowu sprzedajesz, dostajesz exp i tak można do usranej śmierci wbijać poziomy :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
kowale i metalowe pręty, misja z rogami cieniostwora u ciphera... dajesz mu rogi dostajesz kasę i expa pobijasz go zabierasz rogi, dajesz i tak w kółko, jest też bug z księgami opętanych na wyspie irdorat gdy taką księgę zdobędziesz idziesz do vatrasa chyba dajesz mu księgę dostajesz 300 pd potem odkupujesz ją od niego za bezcen i znowu sprzedajesz, dostajesz exp i tak można do usranej śmierci wbijać poziomy :p

Z kowalami stosowałem póki nie zorientowałem się, że to bug :) Bo wolę kodów używać niż bugów. I misja z rogami cieniostwora była u Bustera a nie Ciphera, a o bugu z Vatrasem dowiedziałem się dopiero po tym, jak przeszedłem Gothica.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Noc Kruka najlepsza i gothic 1, a co do bugów z prętami itp. to przecież bez nich nie dało by się tak zarobić :D . Jedynka dlatego, że ma taką mroczność czego brak w 2 i dodatku.A 2 bo hmm nie chce mi się pisać:D;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Noc Kruka najlepsza i gothic 1, a co do bugów z prętami itp. to przecież bez nich nie dało by się tak zarobić :D . Jedynka dlatego, że ma taką mroczność czego brak w 2 i dodatku.A 2 bo hmm nie chce mi się pisać:D;)

Ja w jedynce bałem zapuszczać się w lasy :) Bardzo jest mroczna, dwójka jest taka straszna na początku, potem już po pojawieniu się poszukiwaczy dużo mniej. No, widzę, że w ankiecie króluje moja ulubiona Noc Kruka :)
 

DeletedUser15475

Gość
Gość
Gothic II the best forever! :D Rozpykałem dwujeczke 7 razy xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mnie denerwują też takie osobniki, które chwalą się i podniecają Gothikiem 3, a nie grali w poprzednie części. Moim zdaniem to takie jakby bezczeszczenie tej serii :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja grałem i przeszedłem wszystkie części gothica od (1 do zmierzch bogów):D ale najbardziej przypadło mi do gustu gothic 3;) a najbardzej bezsensowna część to gothic 3 zmierzch bogów
a tak po za tematem w Gothic 4 nie bendziemy grać bezimiennym:( trzeba bendzie wybierać 2 różne drogi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja dość dużo znam na temat G4, bo ojciec kolegi mojego kolegi pracuje w tej firmie (zapomniałem jak się nazywa :D) która robi Gothic 4:). Na pewno będziemy kierować rybakiem, a nie Bezimiennym.
 

DeletedUser

Gość
Gość
narazie sie zastanawiam nad kupnem risena, (albo ściągnięciem chociaż zabardzo nie lubię piractwa), później g4 jak pójdzie i zmierzch bogów

przeszłem wszystkie oprócz zmierzchu,
ale zaznaczyłem 2nk
 

DeletedUser

Gość
Gość
narazie sie zastanawiam nad kupnem risena, (albo ściągnięciem chociaż zabardzo nie lubię piractwa), później g4 jak pójdzie i zmierzch bogów

przeszłem wszystkie oprócz zmierzchu,
ale zaznaczyłem 2nk

A ja Risena nie zamierzam kupować, ja wolę G4 :) Najpierw chcę zobaczyć, jaka będzie ta kontynuacja, bo moim zdaniem bez Bezimiennego fabuła będzie denna :(
 

DeletedUser13290

Gość
Gość
Grałem we wszystkie części, gram i bd grał!! To klasyka...
Najbardziej to mi przypadł do gustu G2 NK, ale wszystkie maja swój poziom.
Najmniej to chyba Zmierzch Bogów (bugi, bugi, bugi... i Bezi taki nieswój trochę):D:D
 

DeletedUser14112

Gość
Gość
A ja Risena nie zamierzam kupować, ja wolę G4 :) Najpierw chcę zobaczyć, jaka będzie ta kontynuacja, bo moim zdaniem bez Bezimiennego fabuła będzie denna :(

A moim zdaniem fabuła bez Piranha Bytes będzie denna ... Powiedz mi co ci ze Spellbound mogą wiedzieć o klimacie Gothica ? Piranha wydała Risena i okazało się że to świetna gra, JoWood powinno teraz żałować .
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przeszedłem G I i G II bez żadnych lamerskich kodów - obie gierki super.

Najlepiej wspominam moment z G II, gdy w czasie oblężenia powracamy do zamku (znanego z G I)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jedynka najlepsza stary obóz, nowy obóz, bariera to było coś:)
ale 2 z NK też świetna w 3 przyznaje nie grałem
 

DeletedUser15687

Gość
Gość
Grałem we wszystkie części i nie potrafię wybrać według mnie najlepszej ;)
G1, G2 i G2NK mają klimat, te gry przeszedłem co najmniej po 5 razy. Kocham tą serię :D
G3 nie jest zły, ale nie jest tak wciągający jak poprzednie części; mogło być tak pięknie, a ci kretyni z JoWood i Piranha Bytes musieli się pokłócić ;\
Zmierzch bogów jest żałosny, na szczęście powstrzymałem się przed kupnem, pożyczyłem od kolegi ;] Chociaż czasami można się pośmiać z tych niesamowitych bugów, to produkcja Hindusów jest kompletnym dnem ^^
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gothic 1 Przeszłem w bez kodów spodobała mi sie
Gothic 2 przeszłem Palladynem, Magiem, Najemnikiem.
Gothic 3 Jest Super Ale za duża mapa
 

DeletedUser

Gość
Gość
odrazu się przyznam by nie owijać w bawełnę ;-) jestem maniakiem seri Gothic a najbardziej podobała mi się Gothic III. Aktualnie czekam na Gothica IV gdyż ma podobno wyjść ;-)
 

DeletedUser

Gość
Gość
przeszedlem I i II noc kruka, w III nie mialem okazji zagrac, w ankiecie obstawilem noc kruka ;P
 
Status
Zamknięty.
Do góry