Event S3

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Na biedną Ume nie ma chętnych.
Nagrodą jest to co mają na sobie postacie.

Napiszę wszystko jak już się zakończy wszystko.

KB1 miał przedział taki że chyba najwięcej osób go biło. QT też trochę bije.


jakbym mogł to chetnie bym wyzwal, bo tu to nawt bobem bym cos zdzialal, ale niestety za slaba


to bk
Ranking Nazwa gracza Punkty życia Poziom Miasto
1 Quentin Tarantino 279 82 Cztery Pokoje
2 KillBill1 217 50 Cztery Pokoje
3 KillBill2 152 35 Cztery Pokoje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Pewnie ktos kto na forum nie zaglada, bo juz by napisal
 

DeletedUser

Gość
Gość
raczej ktoś kto zagląda, ale nie pisze :| bo by nie wiedział o przełożonej godzinie

Chociaż... ja jak bym na miejscu tego gracza bym się nie chwalił, gdyż mogłoby się znaleźć kilku innych niezadowolonych graczy pragnących zemsty :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Nom chwalić to się bedzie jak kasa będzie w banku :p

EDIT: MAmy problem moderatorzy sie biorą za temat :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
cos cienko idzie na razie tylko omdlony KillBill1

edit: no i mamy zwyciezce gratuluje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
niedługo mija godzina, więc to pewnie się zmieni...
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja już wracam :p

Hahaha ale ci goście z okolicznych miast dostają :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Quentin Tarantino 166 831 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.

Gratulacje :d
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Można uznać że event się praktycznie zakończył. Biedna Uma nie ma rwania, nikt jej nie atakuje. Nagrody są podane w wątku w dziale S3. Można pisać już wszystko na temat zagadki, itp. Gratulujemy osobom, które uśpiły postacie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A wiec, odpowiedzia do zagadki byl Quentin Tarantino, rezyser "od zmiechu do switu", i "KillBill" jak rowniez nazwy miasta ktore bylo "Cztery pokoje", i imie i nazwisko jednej zawodniczki do pokonania - "Uma Thurman" ktora grala w filmie tego rezysera
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16185

Gość
Gość
Wróciłem do domu o 18:20 jak już wszystkie postacie były uśpione z wyjątkiem jednej której i tak nie moge zaatakować :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
pomysl byl fajny ale to przelozenie.....
o 16:30 tez wyskakiwaly bledy a mimo to sie event odbyl a o 9:30 to zle bylo
 

DeletedUser10308

Gość
Gość
Przepraszam za offtopic ale chciałem dorzucić moje 3 grosze

na wcześniejszych stronach niektórzy pisali że nie zdążą przyjść z cmentarza żeby móc ustawić pojedynek
'troche' mnie to zdziwiło ponieważ świat realny jest ważniejszy od świata wirtualnego i gry...


ja udziału w evencie nie brałem ponieważ byłem na cmentarzu i nie mam sprawnej myszki :( biedactwo odmówiło posłuszeństwa :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
dokładnie

a ja byłem w domu ale oczywiście musieli odłączyć prąd na chwilę sąsiedzi z dołu bo korki poszły :(
jak pech to pech :D
czekam na kolejny event :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
na wcześniejszych stronach niektórzy pisali że nie zdążą przyjść z cmentarza żeby móc ustawić pojedynek
'troche' mnie to zdziwiło ponieważ świat realny jest ważniejszy od świata wirtualnego i gry...

Nie mowie ze swiat wirtualny jest wazniejszy, poprostu na wszystko jest czas, i wyrazalem swoje niezadowolenie z tego powodu, iz koliduje on z moimi "realnymi" sprawami, w sumie to i tak nic bym nie stracil, bo niebylo jakies nagrody "jedynej w swoim rodzaju nagrody", na ktora liczylem, tylko zeczy ktore gdybym ja to wygral - sprzedal...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Quentin Tarantino 166 831 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.

Gratulacje :d

Pojedynek zakończony
- 177 Pż
Pojedynek zakończony
- 453 Pż
hopek87 wygrywa pojedynek i otrzymuje 416 punktów doświadczenia. Quentin Tarantino nie miał pieniędzy przy sobie, dlatego hopek87 nic nie otrzymuje.

Brak trafienia
Pojedynek zakończony
- 20 Pż
Quentin Tarantino omdlewa. hopek87 wygrywa pojedynek, otrzymuje 406 punktów doświadczenia i zabiera Quentin Tarantino $ 2.

ze sprzedazy zarobie 21905 dzieki :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry