Sojusze TW s1

  • Rozpoczynający wątek Alrekus
  • Data rozpoczęcia

Jaki sojusz na świecie 1 jest według Ciebie najlepszy?


  • W sumie głosujących
    405

DeletedUser

Gość
Gość
To chyba ostatnia wersja tego tematu, jeśli chcecie jeszcze lepszego, niestety chyba się nie da ;]

  • LD - Light District
  • -V- - Vendetta
  • -KN- - Konfederacja Neversburska
  • AVE
  • _LK_ Liga Konfederatów
  • CSA - Confederate States of America
  • SAA - Sojusz Areny Albionu
  • FWM - Federacja Wolnych Miast
  • -BH- - Bractwo Handlowe
  • Zaraza, Plaga, Epidemia
  • -KJS-
  • San - Miguelito, Fernando, Salvador...
  • -R- - Revolution
  • UA - Saloon AS, Yuma
  • GOTHAM
  • PW - Perły Wschodu
  • BA
  • _SP_ - Sojusz Podziemia
  • -TC- - The City
  • -RH- - Rohan
  • -F- - Famiglia
  • _GT_
  • CWW - Cowboys Wild West
  • A.P.K - Akademia Pana Kleksa
  • ZM


Na tym koniec, dalej miasta nie przestawiały żadnej wartości albo nie miały wpisanych żadnych sojuszy, jeśli ktoś wie jak się nazywają w rozwinięciu sojusze bez podanych nazw proszę napisać :) (w tym przepraszam AVE ale nie znalazłem w waszych opisach rozwinięcia, o ile jest :] ) Przypominam że kolejność w ankiecie, nie ma najmniejszego znaczenia i nikogo nie faworyzuje :p I mam nadzieję, że podoba się ankieta.

Jeśli ktoś chce/potrzebuje, można podać lidera sojuszu - PW me/mod.
[Ankieta jest jawna]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12617

Gość
Gość
mały błąd się tobie wkradł :D A.P.K :) to jest moje ukochane miasto ;D a nie sojusz :)

a tak w ogóle najlepszy sojusz według mnie to FWM :) byłem tam w początkach swojej gry dużo pomagali , super ludzi :) z początku były 4 miasta w FWM ale tera jest juz więcej mój głos na FWM!!!!
 

DeletedUser12173

Gość
Gość
Daj opcję zaznaczenia kilku odpowiedzi dla mnie 2 sojusze są najlepsze SAA i KN.
 

DeletedUser1710

Gość
Gość
Teraz to porządna ankieta:) Ja głosuje na _LK_ z oczywistych powodów;p

a tak w ogóle najlepszy sojusz według mnie to FWM :) byłem tam w początkach swojej gry dużo pomagali , super ludzi :) z początku były 4 miasta w FWM ale tera jest juz więcej mój głos na FWM!!!!

Oj chyba się nie zgodzę:p Pamiętam dzień (dość niedawno) gdzie na 4 walki przegraliście 3. Oczywiście dzięki nam:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm... Ale ciekawe czy byście ogarnęli tyle walk naraz ;) [21:00, 21:00, 21:04, 21:48] W FWM jest trochę miast, ale liczebnie nie jest nas dużo...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Daj opcję zaznaczenia kilku odpowiedzi dla mnie 2 sojusze są najlepsze SAA i KN.

Specjalnie nie dałem kilku, faworyzowałoby to koalicję SAA, -KN-, -V- CSA, AVE ze względu na ilość członków.

norbert2725 napisał:
mały błąd się tobie wkradł A.P.K to jest moje ukochane miasto ;D a nie sojusz

To także dałem specjalnie :) dla Wasai'a :p
 

DeletedUser1710

Gość
Gość
Hmm... Ale ciekawe czy byście ogarnęli tyle walk naraz ;) [21:00, 21:00, 21:04, 21:48] W FWM jest trochę miast, ale liczebnie nie jest nas dużo...

Ja sojusze takie jak FWM nazywam "napompowane". Miast jest dużo ale tak samo jak w balonie w środku nic tylko powietrze hula.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Najlepszy sojusz to zlepek SAA, KN, V, AVE, _LK_, _GT_. Połączeni aby niebawem zanudzić się na śmierć nie mając o co walczyć lub zdradzać się wzajemnie i wrócić do czasów kiedy jedni dla drógich byli zażartymi wrogami.
Osobiście stawiam na to drugie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To chyba ostatnia wersja tego tematu, jeśli chcecie jeszcze lepszego, niestety chyba się nie da ;]

  • LD - Light District
  • -V- - Vendetta
  • -KN- - Konfederacja Neversburska
  • AVE
  • _LK_ Liga Konfederatów
  • CSA - Confederate States of America
  • SAA - Sojusz Areny Albionu
  • FWM - Federacja Wolnych Miast
  • -BH- - Bractwo Handlowe
  • Zaraza, Plaga, Epidemia
  • -KJS-
  • San - Miguelito, Fernando, Salvador...
  • -R- - Revolution
  • UA - Collective Town, EL Kojote, Gród Ślężan...
  • GOTHAM
  • PW - Perły Wschodu
  • BA
  • _SP_ - Sojusz Podziemia
  • -TC- - The City
  • -RH- - Rohan
  • -F- - Famiglia
  • _GT_
  • CWW - Cowboys Wild West
  • A.P.K - Akademia Pana Kleksa
  • ZM


Na tym koniec, dalej miasta nie przestawiały żadnej wartości albo nie miały wpisanych żadnych sojuszy, jeśli ktoś wie jak się nazywają w rozwinięciu sojusze bez podanych nazw proszę napisać :) (w tym przepraszam AVE ale nie znalazłem w waszych opisach rozwinięcia, o ile jest :] ) Przypominam że kolejność w ankiecie, nie ma najmniejszego znaczenia i nikogo nie faworyzuje :p I mam nadzieję, że podoba się ankieta.

Jeśli ktoś chce/potrzebuje, można podać lidera sojuszu - PW me/mod.
[Ankieta jest jawna]



do sojuszu UA należa 2 miasta które je założyły UA Yuma i UA Saloon AS
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zabawny ten temat, powinno się go zmienić na:
"Gracze którego sojuszu są najaktywniejsi na forum TW" :D.

Najlepszy sojusz to zlepek SAA, KN, V, AVE, _LK_, _GT_. Połączeni aby niebawem zanudzić się na śmierć nie mając o co walczyć lub zdradzać się wzajemnie i wrócić do czasów kiedy jedni dla drógich byli zażartymi wrogami.
Osobiście stawiam na to drugie.

Ja bym na to raczej nie liczył, nasza współpraca wygląda coraz lepiej, w dodatku, żaden sojusz z powodu nudy nie będzie atakował innego gdyż miałby potem przeciw sobie pozostałe. Nudę można zwalczyć atakując swoje własne forty dla zabawy, expa i treningu (sam chyba wiesz że 10000$ na wyższych poziomach można zarobić nawet w 2 dni, z KP, więc to żaden koszt a ile zabawy potem). Pojedynki też można robić ustawiane (zamiast czatować po hotelach, umawiać się na normalną walkę w strojach bojowych). Po za wojną z SAA nie było wcześniej jakiś zażartych konfliktów między sojuszami, lało się każdego równo, tak jak i czasem obrywało więc nie ma między nami jakiś starych konfliktów by można było do nich powrócić.
 

DeletedUser5325

Gość
Gość
Ja sam jestem za LD wg. mnie to najlepsze i najlepiej zgrane jako sojusz
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiście, ze zagłosowałem na konfederację KN. Jednak najlepszy jest sojusz nasz złożony z kilku innych. O których już Włodek III napisał. I raczej nuda nam nie grozi a już tym bardziej ataki na siebie po za umówionymi szybciej.
 

DeletedUser8351

Gość
Gość
temat ciekawy ... ale tak na dobrą sprawę nie mogę obiektywnie ocenić :D ... byłem(jestem) tylko w jednym sojuszu czyli SAA ;] ... i bardzo dobrze go oceniam :) miał atmosfera ... zgranie! którego nie doświadczyłem w innych miastach ... mój głoś wędruje właśnie do SAA ... choć pochwalić należy wszystkich ... bo gram jeszcze na paru światach ... i ciężko czasem znaleźć jest dobrego przeciwnika ... na s1 do tej pory ich nie brakowało :p i mam nadzieję że nie zabraknie ;] ... w końcu niby część sojuszy podupadła ... ale graczy dalej ma :) ... liczę jeszcze będzie ciekawie na s1 ;]


baaaardzo chciałbym żeby na temat s1 wypowiedziała się jakaś osoba postronna ... która ma mało wspólnego z ww sojuszami ... może kręci się po forum jakiś "weteran" który mógłby chłodnym okiem mistrza podsumować sytuację z s1 ?? :D ??
 

DeletedUser

Gość
Gość
FWM robi się już coraz słabsze a najsilniejsze jest LD jak ktoś chce się przekonać to proszę bardzo:p
 

DeletedUser1710

Gość
Gość
FWM robi się już coraz słabsze a najsilniejsze jest LD jak ktoś chce się przekonać to proszę bardzo:p
Coś mi się nie chce wierzyć. FWM słabnie ale lukę po nim zapełniamy głównie my _LK_. Ciągle pamiętam dzień kiedy w 4 zdobyliśmy 3 forty w tym 2 my i jeden AVE:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja bym na to raczej nie liczył,
ja bym dodał na razie na to nie liczył. Pożyjemy zobaczymy.:p To jest gra, w której chodzi o walkę. Na dłuższą mete ogólnoświatowy pokój się nie utrzyma.:D
nasza współpraca wygląda coraz lepiej, w dodatku, żaden sojusz z powodu nudy nie będzie atakował innego gdyż miałby potem przeciw sobie pozostałe.
A co macie robić z powodu nudy. Będziecie sobie organizować jakieś ustawione walki. Wszyscy się wyniesiecie na kurnik?:p Przecież nie o to chodzi. Poza tym rozłam może dotyczyć nie tylko jednej koalicji.:)
1
Nudę można zwalczyć atakując swoje własne forty dla zabawy, expa i treningu (sam chyba wiesz że 10000$ na wyższych poziomach można zarobić nawet w 2 dni, z KP, więc to żaden koszt a ile zabawy potem).
2
Pojedynki też można robić ustawiane (zamiast czatować po hotelach, umawiać się na normalną walkę w strojach bojowych).
To dlatego wszystkim ostatnio levele pojedynków podskoczyły.:p
Tylko gdzie tu emocje? Przecież ta gra to nie simsy. Przecież sam tryb walki o forty w tej fleszowej gierce nie jest jakiś powalający. Przy braku rywalizacji ta gierka jeszcze bardziej traci na wartości.
To tak samo jak w przypadku jakieś drużyny np piłkarskiej. Trenują we własnym gronie. Mają sparingi. Jest przy tym dużo zabawy, ale to wszystko traci sens jeżeli nigdy nie rozegra się prawdziwego meczu.
Po za wojną z SAA nie było wcześniej jakiś zażartych konfliktów między sojuszami, lało się każdego równo, tak jak i czasem obrywało więc nie ma między nami jakiś starych konfliktów by można było do nich powrócić.
No i? Czy to czemuś przeszkadza?:D Sama dyskusja nie ma sensu ponieważ nikt nigdy nie przyzna, że coś może się popsuć bo to może być znak dla innych. Co by się nie działo to zawsze dobrze napisac, ze jest dobrze. Bijemy się między sobą i jest fajnie.:p

To tylko taka moja prywatna opinia na temat takich sojuszy. W końcu nic nie trwa wiecznie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A.P.K., dobrze prawisz ;)

Ponadto nie zapominajmy, że koalicja to są gracze. To oni tworzą sojusz i oni stanowią o jego sile. Moim zdaniem, gdy zrobi się naprawdę nudno to mimo "cudownych" pomysłów rady danej koalicji na zabicie nudy, gracze, którzy szukają w TW odskoczni od życia realnego i grają w nią dla zabawy, zaczną opuszczać jej szeregi szukając jakiejś alternatywy, miast/sojuszy, które zaoferują im pełnię doznań, które ponownie będą sprzyjały pojawianiu się wypieków na ich twarzach, które dostarczą im zabawy i rywalizacji w najczystszej postaci.
Oczywiście warunkiem będzie prawdziwie prawdziwa nuda, która może nastąpić, gdy nawet pozorny opór ze strony rywali będzie znikomy :)
 
Do góry