Aktualizacja 1.25

  • Rozpoczynający wątek Marek110s
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Pisali gracze grający na becie w którymś temacie o co chodzi z tymi rangami, mogłeś poszukać. Po za tym tak długo u nas zwlekali a głownie drobiazgi powprowadzali ledwo widoczne, a tych dużych rzeczy to tak niewiele.:(

Nawet nie wiesz w którym temacie, to nie zawracaj gitary. To ma być w instrukcji gry którą sprzedają a nie na jarmarku. Od graczy różnych rzeczy można się dowiedzieć niekoniecznie zgodnych z prawdą.
Jak coś sprzedajesz musisz załączyć instrukcje w języku państwa na którego terenie dokonujesz sprzedaży.
Od tego jest Pomoc w grze i FAQ aby tam takie informacje zamieszczać!
Tymczasem pomoc w grze jest zawsze w tyle. Jeszcze do niedawna nadal w/g pomocy w forcie mogły walczyć takie same ilości obrońców i atakujących.
I w każdym forcie bez względu na jego wielkość identyczna ilość.
Teraz to poprawili, ale poprawki obejmują starą aktualizację sprzed pół roku!
A do nowego sposobu rekrutacji już nie raczyli nic dodać - paranoja!
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Nawet nie wiesz w którym temacie, to nie zawracaj gitary. To ma być w instrukcji gry którą sprzedają a nie na jarmarku. Od graczy różnych rzeczy można się dowiedzieć niekoniecznie zgodnych z prawdą.
Jak coś sprzedajesz musisz załączyć instrukcje w języku państwa na którego terenie dokonujesz sprzedaży.

Nie wiem kto Ci sprzedał jakąś grę a co za tym idzie instrukcje, ale strasznie Cię oszukał. Gra jest darmowa, instrukcja też. Płacisz (o ile w ogóle płacisz) za ułatwienia w grze a te są dokładnie i jasno opisane.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Uważaj bo będę sobie zawracał głowę zapamiętaniem tytułu tematu który czytałem cztery dni temu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Onufry, nie czepiaj się słówek. Dobrze wiesz o co mi chodzi. Każdy produkt, nie ważne czy darmowy czy odpłatny podlega tym samym uregulowaniom prawnym. Jeżeli jest wypuszczany na rynek to podlega temu prawu.
Co innego jest korzystanie z tego produktu przez takich naiwniaków jak ja.
Bo co z tego że się zgłasza że jest wybrakowany jak każdy z waszego grona ma to gdzieś i jeszcze twierdzi że jest OK.
Przez pół roku POMOC była mocno nieaktualna!

To jak walenie głową w mur. Żadna przyjemność. A najgorsze że to powtarza się przy okazji każdej nowej aktualizacji. Czy nie można wprowadzać ulepszeń w całości, razem z całym oprzyrządowaniem. To takie trudne do zrobienia, że trzeba czekać pół roku aż twórcy opiszą to, co sami wcześniej stworzyli?

Zupełnie jak w PRL-u. Najpierw wybudowali osiedla, sklepy. A dopiero za rok budowali do nich drogi! A ludzie przez cały rok musieli się taplać w błocie.

Szkoda moich nerwów, i tak tylko mogę zarobić bana. Więc przejdę do dobrych rzeczy.

Dobra rzecz, która mi się spodobała, to miastowy czat. Od razu widać kto gra aktywnie.
Łatwiej będzie wyłapywać mało aktywnych graczy i usuwać ich z miasta.
 
A mnie się to nie podoba. Chcę być "anonimowy" ;) Nie podoba mi się, że logując się automatycznie widzą mnie mieszkańcy. Lubię spokój, a w ten sposób spokoju nie będzie.... czat - OK!
Niemożność bycia "ukrytym' - false :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy mi się zdaje czy też questa "Ciężka praca(Mistrz wędkarstwa)" wcześniej nie było? Mi się pojawił na 21 lvl żołnierza;) A na innych światach na wyższych poziomach poszukiwaczy przygód mi się nie pojawił:mad: Aż 500 expa za 6h wędkowania:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Aha, jakoś na weststats tego nie widziałem:rolleyes:

A tak przy okazji na pierwszym świecie działa już chat na hrabstwo. Ale np. na 6, 9 i 11 jeszcze nie:(
 

DeletedUser

Gość
Gość
O jakim wy zadaniu mówicie ? Bo nie czaje... Czy to jest tylko dla żołnierza, czy trzeba mieć poprostu wędke w profilq ? Bo trochę marne szanse na wędkę :D

To jest ukryte zadanie.
Trzeba mieć wędkę w ekwipunku i pojawia się:
Ciężka praca (Mistrz wędkarstwa)
Wymagania:
Wędkuj przez 6h
Nagroda:
-500expa
-500$
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wynagrodzenie piękne...

Jest jakaś kontynuacja tego zadania? Czy zadanie jest dostępne przez cały rok?
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak wsadzisz lopate to tez jest quest z 6h kopania grobow taka sama nagroda 500 xp i kasy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zdaje mi się, że twórcy gry przesadzili ostatnio z expem i kasą.

Trzeba spróbować też z innymi przedmiotami.

EDIT: Ja tego questa z łopatą nie widzę. Są jakieś sprawdzone informacje odnośnie tych pogłosek?
 

DeletedUser

Gość
Gość
tak na sw1 po zalozeniu lopate mam questa ciezka praca 6h kopania grobow
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wędka
Zlecenie: 6 godzin wędkowania
Nagroda: 500 Exp + 500 $

Łopata
Zlecenie: 6 godzin kopania grobów
Nagroda: 500 Exp + 500 $

Kilof
Zlecenie: 6 godzin wydobycia węgla
Nagroda: 500 Exp + 500 $

Wszystkie trzy z serii "Ciężka Praca". Inne narzędzia dają pewnie inne zadania, ale mam tylko te trzy i reszty nie byłem w stanie sprawdzić. Może wykonanie wszystkich tcyh zadań odblokuje kolejne (3. klucz?).
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
Po wsadzeniu Łopaty/Kilofa/Młotka/Wędki w ekwipunek pojawia się quest w którym nagrodą jest 500xp i 500$.
Kilof - Wydobycie węgla przez 6h. Nagroda 500XP, 500$
Łopata - Kopanie grobów przez 6h. Nagroda 500XP, 500$
Młot kowalski - Naprawa płotów przez 6h. Nagroda 500XP, 500$
Wędka - Wędkowanie przez 6h. Nagroda 500XP, 500$


Azon mnie uprzedził ;), ale zapomniał o młotku kowalskim :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po wsadzeniu Łopaty/Kilofa/Młotka/Wędki w ekwipunek pojawia się quest w którym nagrodą jest 500xp i 500$.
Kilof - Wydobycie węgla przez 6h. Nagroda 500XP, 500$
Łopata - Kopanie grobów przez 6h. Nagroda 500XP, 500$
Młot kowalski - Naprawa płotów przez 6h. Nagroda 500XP, 500$
Wędka - Wędkowanie przez 6h. Nagroda 500XP, 500$


Azon mnie uprzedził ;), ale zapomniał o młotku kowalskim :)

Z narzędzi sprawdziłem jeszcze:
piłę, lasso, widły, hebel, gwoździe, dynamit i klika przedmiotów nie związanych z ciężką pracą.

Warto sprawdzić:
drut kolczasty, pułapka na bobry, garnek do gotowania (?!), sierp, młot kowalski, narzędzia i drewniany pal
 

DeletedUser14699

Gość
Gość
Pułapka na bobry i garnek nie działają, ale po założeniu narzędzi masz zadanie u barmana
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pułapkę na bobry sprawdziłem i nic. patrzyłem jeszcze na drewno, kamienie, tequilę, ćwierćdolarówkę, flagę pół., skóry i gazetę i nic.
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
Z narzędzi sprawdziłem jeszcze:
piłę, lasso, widły, hebel, gwoździe, dynamit i klika przedmiotów nie związanych z ciężką pracą.

Warto sprawdzić:
drut kolczasty, pułapka na bobry, garnek do gotowania (?!), sierp, młot kowalski, narzędzia i drewniany pal

Wszystkie przedmioty zostały już sprawdzone przez graczy bety ;) Poza tym nie ma adresów id na jakieś inne zadania :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry