Sytuacja na świecie..

  • Rozpoczynający wątek Lesij
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
miasto duchów bedzie dopiero po pojawieniu się pierwszych miast ... cierpliwosci narazie mam 180 $ ...

nieprawda.. gram na the-west.net i tam sa miasta duchow ktorych sie nie da przejac, sa tylko po to by ludzie bez miast mozna spac w hotelu..oczywiscie za $.

Tutaj na zadnym swiecie nie ma takich miast... co dziwne bo przecierz to ta sama gra ..
 

DeletedUser

Gość
Gość
mysle ze kazdy świat ma wprowadzone drobne roznice ... autorzy tez lubia doświadczenia ;-)
 

DeletedUser624

Gość
Gość
nieprawda.. gram na the-west.net i tam sa miasta duchow ktorych sie nie da przejac, sa tylko po to by ludzie bez miast mozna spac w hotelu..oczywiscie za $.

Tutaj na zadnym swiecie nie ma takich miast... co dziwne bo przecierz to ta sama gra ..

Kłamstwo, na s1 były.
 

DeletedUser

Gość
Gość
a nawet są ;-)

nazywa się to miasto załozyciela i sie nie da przejąć :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
nieprawda.. gram na the-west.net i tam sa miasta duchow ktorych sie nie da przejac, sa tylko po to by ludzie bez miast mozna spac w hotelu..oczywiscie za $.

Tutaj na zadnym swiecie nie ma takich miast... co dziwne bo przecierz to ta sama gra ..

ja pisałem o pojawieniu ... co ma przejmowanie do pojawienia ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
mamy już peirwszą specjalizacje :D grats :D ciekawe kiedy miasto stanie :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z niepotwierdzonych źródeł wiem ze miasto bedzie dziś o około 19 z hotelem jeszcze nie widomo czy zdążą ...
 

DeletedUser4139

Gość
Gość
Z potwierdzonych źródeł wiem, że miasto będzie o szesnastej. :cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Heh nie wyszedł trochę ten świat ...
Czekam na następny
 

DeletedUser

Gość
Gość
wytlumaczy mi ktos idea miast? to bedzie cos takiego jak plemie na plemionach czyli przywiazanie i jedna grupa graczy stalych czy bedzie mozna whcodzic i wychodzic ile sie chce z miasta do miasta:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie do miasta bedziesz przywiazany tak jak w plemionach, ale w tej grze miasto daje o wiele lepsze profity niz plemie :D

Wolphy - słyszałem i z tego co wiem bedziemy mieli do siebie około 2 h drogi ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
kolejne pytanie:] np wybuduje sie w miescie hotel i bede spac w nim ludzie to kto dostanie kase ludzi ktorzy w nim spia:>?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Opieka Społeczna i oczywiscie Urzad Skarbowy :p

Tak na serio to ta kasa po prostu przepada - pewnie idzie jako łapówka dla politykow :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
tak idzie wprost w ręcę Lecha K. i oczywiście Donalda :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
A szkoda bo myslalem ze trafia ona w rece wladz miasta:p ehm dzis ma byc 1 miasto to bedzie w nim bardzo tloczno
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nom połowe narodu sie do niego zleci - chociaz to wszystko zalezy od tego kto pierwszy hotel postawi.

Ale jedno jest pewne współcuje załozycielom :(
 
Do góry