MŚ 2010 w RPA

  • Rozpoczynający wątek Joe Buffalo
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Niech niemcy wygrają. Co do strzelców, to gol Mirka Klose już odrobiony, bo millerek trafił;d. Jestem na 0 narazie, co mnie cieszy ;)). Niektorzy mają -5;d
 

DeletedUser

Gość
Gość
2-1 dla Urugwaju:) piękny meczyk a bramka miodzio
Edit: i już 2-3
Świetny mecz, fenomenalne akcje, emocje w końcówce i poprzeczka, szkoda Urugwaju
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Już, faul w 5 sekund do końca meczu, już, ostatnia akcja, już - nadzieja - i nieeeee... Jak już szczęście jest u Niemców, to musi być do końca. Ale dobry mecz.

Nie chodziło mi o ten mecz, bardziej o ogół, zawsze Niemcy daleko gdzieś zachodzą w każdej dziedzinie, a to mnie serdecznie wnerwia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Nie mieli dużo szczęścia. Poprostu był deszcz i to nie był mecz Musslery:D
Spaletti, mógłbyś podać punktacje podium po tym meczu?;d
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie mieli dużo szczęścia. Poprostu był deszcz i to nie był mecz Musslery:D
Spaletti, mógłbyś podać punktacje podium po tym meczu?;d

Musslera niech broni tak dla Lazio i wpuści kilka bramek w derbach to będę skakał z radości:)
Nie:) policz sobie jak chcesz wiedzieć:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dobrze policzyłem, to tak :

Arturs 207
WG 196

Podaj punkty za Quiz chociaz moje i Artursa..:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak na oko to z 3pkt straty do Artursa. Oby wygrała Hiszpania, wtedy mam szanse na zwycięstwo:D
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Echh... Tak oglądam tę Larissę i inne fanki na tych mistrzostwach to się martwie :(

Czym? Bo jak na EURO 2012 polskie stadiony zaleją niemieckie baby (za przeproszeniem) to a) wyłącze tv, b) zwymiotuję lub c) będę oglądał tylko skróty meczów bez zbliżeń na trybuny.

:[[[[[
 

DeletedUser20706

Gość
Gość
No ta Larissa niech na Euro przyjedzie :)
Hmm mogłaby zostać nasza maskotką na Euro :D
Kurde ale z tymi Niemkami to może być ciężko...jak się zjedzie ich od cholery :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale ta tragedia dopiero za 2 lata xD. Do tego czasu możemy w spokoju oglądać inne mecze, np. finał MŚ w RPA!! Spain do boju!! Swoją droga fajnie wytypowałem. 1. Hiszpania , 2. Holandia , KS : Villa;D. Wszystko ma szanse powodzenia;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Podobno Villa dzisiaj nie zagra ze względu na problem z mięśniem. Sneijder będzie miał większe pole do popisu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry