Który raper? [PL]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5501
  • Data rozpoczęcia

Który raper?


  • W sumie głosujących
    124
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Nikogo ciekawego tu nie wymieniłeś jedynym prawdziwym polskim raperem był ś.p Magik.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dla mnie na pierwszym miejscu plasują się Waszka G. oraz Lech Roch Pawlak, ich teksty przemawiają rozbudzając pozytywne emocje łączone ze świadomością o świecie, ukazują pod maską świetnych rymów dodatkową, alegoryczną symbolikę, stanowią długo poszukiwany, choć alternatywny pomost pomiędzy rapcore a hip-hopem, w rankingach popularności nie mają sobie równych, każda ścieżka instrumentalna ich singli (szczególnie u Lecha Rocha - "Wena jest King-Konga") jest wyśmienita, dzięki czemu albumy świetnie się sprzedają, Lech Roch Pawlak wykorzystuje swoją popularność udzielając wywiadów, natomiast Waszka tego nie robi (zapewne przez swoje przekonania o policji) - obaj jednak propagują darmowe rozpowszechnianie swoich piosenek szczególnie w Internecie, przez co zdobywają moje uznanie (i zapewne uznanie wielu innych ludzi), ponieważ prawdziwy rap należy dla ludzi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A Bez Imienni ? Extra raper , a z wymienionych to peja i WWO
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niektóre kawałki da się , ale ogółem to peja spoko jest :D Rychu peja jest premiera :D
 

DeletedUser10999

Gość
Gość
DJ 600V nagrał tylko jeden kawałek. Ogółem, to on jest didżejem a nie raperem, chociaż didżej to jeden z elementów rapu.
PS. A gdzie Małpa?
PS2. Tede, HG, WWO, Eldo, Żurom i Małolat są najlepsi!
 

DeletedUser

Gość
Gość
A Pan Japa gdzie xDD
A tak na serio z tych tu to Peja a tak to Firma :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie no, lol. Mowa jest o najlepszym polskim raperze, a w ankiecie są nazwy zespołów. Rofl

Żeby offtopa nie było, to powiem, że głosowałem na other, bo Grubsona na liście nie uświadczę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Peja, PIH, O.S.T.R, Eldo i Małolat (nie, nie dlatego mam taki nick:D)

Wegług mnie Peja i Tede

Wyjaśnij, bo nie rozumiem Twojego połączenia :D
@up, zgadzam się :D
Grubson oczywiście bardziej reggae, ale też jest spoko :)

Jak można peji słuchać.
A co Ci się w muzyce Peji nie podoba?
Pokolenie JP woli Firmę, tak?
Bo przecież po co słuchać o życiu tekstów....:cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10999

Gość
Gość
A co Ci się w muzyce Peji nie podoba?
Pokolenie JP woli Firmę, tak?
Bo przecież po co słuchać o życiu tekstów....:cool:

Jak chcesz słuchać muzyki o życiu to posłuchaj Małpy. A właśnie, gdzie on jest?
PS. DJ 600V nagrał tylko jeden kawałek, on jest didżejem a nie raperem, chociaż w sumie didżej to element rapu. Jak ktoś nie wie o co chodzi, załączam wyjaśnienie : http://www.youtube.com/watch?v=HUBx3KrAGcI
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja ostatnio zacząłem słuchać Słonia i Shellera :D
PDG i WSRH :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Piosenka fajna, ale HG nie mają takich wspaniałych utworów. Czasami się trafiają pojedyńcze fajne...
 
Status
Zamknięty.
Do góry