Sytuacja na świecie VII

  • Rozpoczynający wątek MiDiX
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
ktory to fort?

w jakim sektorze?;)

dzisiaj rano przeglądam forty i szukałem tego którego wczoraj wam odebraliśmy:D
Patrze chrabstwo KMZ powraca więc mówie to napewno ten fort,to nie był on ale zajżałem kto się w nim znajduje i mało co z krzesła nie spadłem:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie chcę wam psuć super zabawy z wydawaniem kasy, aby znalezc jakas szlachecka bron, ale ta super, odjazdowa zabawa miala obudzic nasz zapyzialy swiat, a moim zdaniem sa efekty uboczne i nie jest to jakas biegunka czy grypa, lecz nie ma żadnej normalnej bitwy bo kazdy ciula kase na BdB, kiedy ktos wyzwie fort, to najczesciej czytam: Roześle info po miescie, ale mnie i polowy mego maista nie bedzie, bo idziemy na BdB, mam nadzieje, ze znajde w koncu siekierke boone'a po drugiej stronie barykady widze to samo, juz nie widzialem od wiekow normalnej bitwy, dawno temu byl max po obu stronach stare czasy...... Radzę się wam nad tym zastanowić, bo juz duzo kolejnych osob opuscilo nasz wspanialy swiat 7 ze wzgledu na te odjazdowe bitwy fortowe dla super bogaczy.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Pozdrowionka!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie chcę wam psuć super zabawy z wydawaniem kasy, aby znalezc jakas szlachecka bron, ale ta super, odjazdowa zabawa miala obudzic nasz zapyzialy swiat, a moim zdaniem sa efekty uboczne i nie jest to jakas biegunka czy grypa, lecz nie ma żadnej normalnej bitwy bo kazdy ciula kase na BdB, kiedy ktos wyzwie fort, to najczesciej czytam: Roześle info po miescie, ale mnie i polowy mego maista nie bedzie, bo idziemy na BdB, mam nadzieje, ze znajde w koncu siekierke boone'a po drugiej stronie barykady widze to samo, juz nie widzialem od wiekow normalnej bitwy, dawno temu byl max po obu stronach stare czasy...... Radzę się wam nad tym zastanowić, bo juz duzo kolejnych osob opuscilo nasz wspanialy swiat 7 ze wzgledu na te odjazdowe bitwy fortowe dla super bogaczy.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Pozdrowionka!

Właśnie kiedyś było bo 10 fortów dziennie a teraz 4 max jest ludzie zastanówcie się oślepliście na te BdB
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mimo że biorę aktywny udział w BdB, to nie mogę nie zgodzić się z Masterem :|
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie chcę wam psuć super zabawy z wydawaniem kasy, aby znalezc jakas szlachecka bron, ale ta super, odjazdowa zabawa miala obudzic nasz zapyzialy swiat, a moim zdaniem sa efekty uboczne i nie jest to jakas biegunka czy grypa, lecz nie ma żadnej normalnej bitwy bo kazdy ciula kase na BdB, kiedy ktos wyzwie fort, to najczesciej czytam: Roześle info po miescie, ale mnie i polowy mego maista nie bedzie, bo idziemy na BdB, mam nadzieje, ze znajde w koncu siekierke boone'a po drugiej stronie barykady widze to samo, juz nie widzialem od wiekow normalnej bitwy, dawno temu byl max po obu stronach stare czasy...... Radzę się wam nad tym zastanowić, bo juz duzo kolejnych osob opuscilo nasz wspanialy swiat 7 ze wzgledu na te odjazdowe bitwy fortowe dla super bogaczy.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Pozdrowionka!

Master wiesz dobrze, że się z Tobą zgadzam;) BDB - ok, ale raz na tydzien lub dwa.
 

DeletedUser7779

Gość
Gość
Nie chcę wam psuć super zabawy z wydawaniem kasy, aby znalezc jakas szlachecka bron, ale ta super, odjazdowa zabawa miala obudzic nasz zapyzialy swiat, a moim zdaniem sa efekty uboczne i nie jest to jakas biegunka czy grypa, lecz nie ma żadnej normalnej bitwy bo kazdy ciula kase na BdB, kiedy ktos wyzwie fort, to najczesciej czytam: Roześle info po miescie, ale mnie i polowy mego maista nie bedzie, bo idziemy na BdB, mam nadzieje, ze znajde w koncu siekierke boone'a po drugiej stronie barykady widze to samo, juz nie widzialem od wiekow normalnej bitwy, dawno temu byl max po obu stronach stare czasy...... Radzę się wam nad tym zastanowić, bo juz duzo kolejnych osob opuscilo nasz wspanialy swiat 7 ze wzgledu na te odjazdowe bitwy fortowe dla super bogaczy.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Pozdrowionka!


Zgadzam się z tym. Biorę czynny udział w BDB ale walki normalne stawiam nad to. Ale widać że każdy tylko kasę zbiera i na zwykłe walki nie chodzi bo na BDB zbiera. Wkurzające ale taka prawda.
 
Bitwy na S7 od dawna są połączeniem bidy z nędzą i tyle...
15 osób na czacie, 50% na bitwie to offy.
Bawcie się na wyższych światach, gdzie jest pełen fort ludzi i 95% na czacie aktywnych. A jeszcze trzeba się prosić o *, bo za dużo ludzi przyszło ;)
 
Dzisiejsza bitwa była całkiem fajna ;) troszkę się rozerwałem :) a co do BDB tak jak obiecałem, oddaliłem się w cień, ...niedługo może całkiem mnie zakryje : )
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
Dzisiejsza bitwa niezła, naszą grupą ludzi online daliśmy radę, Toffi trochę humoru dostarczył więc było pozytywnie;)
 
Na S7 mieliśmy walkę obronę dużego, oczywiście pełne składy i ponad 70 ludzi na czacie. Przegraliśmy ;)
Przed bitwą było ponad 360 osób przy forcie, nam gwiazdek zabrakło...

Neon - dlaczego?
 
Na S7 mieliśmy walkę obronę dużego, oczywiście pełne składy i ponad 70 ludzi na czacie. Przegraliśmy ;)
Przed bitwą było ponad 360 osób przy forcie, nam gwiazdek zabrakło...

Neon - dlaczego?

KZI chodzi Ci zapewne o s10 : ) no to atak miał ponad 100 osób online i drużynę fortową CSA KZM na czacie : ) + canto jako dowódca, który ma bardzo duży posłuch wśród koalicjantów i jest wspierany w działaniach organizacyjnych przez grupę zaufanych osób : ) No i moim zdaniem pewne błędy w dowodzeniu obroną przesądziły sprawę :)

no bo s7 to wiadomo :) duet z SEXi w dowodzeniu z lekką nutką humoru i ofiarna ekipa z -COA w dzisiejszym dniu Was załatwiła ;) A tak na poważnie no to fort nierozbudowany stosunkowo łatwo zdobyć :)
 
Sorka, troszkę późno się zjawiam ;)

Tak, to ta bitwa. Obrana się rozeszła w szwach - raz, że dowodzący średnio ogarniał, ale to nie jego wina, bo..
dwa, ludzi olali sprawę i zanim baszta żołnierzy i dolny mur się ruszyli.... Niestety, niekompetentni ludzie nas otaczają ;)

Nie odpowiedziałeś, dlaczego chcesz zostawić bitwy bdb.
 
Do góry