4 Story,Last Chaos,Metin 2

  • Rozpoczynający wątek Kamil0132
  • Data rozpoczęcia

Która gra według was jest najlepsza

  • 4Story

    Głosy: 27 10,3%
  • Metin2

    Głosy: 91 34,7%
  • Last Chaos

    Głosy: 18 6,9%
  • Wszystkie są głupie

    Głosy: 126 48,1%

  • W sumie głosujących
    262
Status
Zamknięty.

DeletedUser12188

Gość
Gość
Baku17 mam zamiar ściągnąć Rappelz,warto ją ściągać?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Według mnie warto ściągnąć rappelza, gra ładna graficznie, zjawiska pogodowe, bardzo rozbudowany system petów, ogólnie gra wymiata :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dla mnie te gry są głupie.
A fajne:
1. Cabal
2. WoW
3. Lineage 2
 

DeletedUser

Gość
Gość
co do metina to nie wiem jak to może się komuś podobać... 90% questów polega na zabiciu jakiś mobów lub na tym żeby gdzieś iść i z kimś porozmawiać nie wymaga to raczej myślenia a jedyne wyzwanie to znalezienie tych mobków
jak w to grałem kolejnym dużym minusem jest brak urozmaicenia przedmiotów już dokładnie nie pamętam ale wygląda to tak że na poziomy 1-5 jest tylko jeden rodzaj zbroi i na danych poziomach wszyscy noszą to samo


grałem trochę w 4story i pierwsze co rzuca się w oczy to że dużo aspektów tej gry jest ściągnięte z WoWa i jeśli już miał bym wybierać miedzy tymi grami to 4story odpada już na starcie z samego faktu że mamy do wyboru mniej klas mniej zadań mniej itemków, craftowanie... można by wyliczać

największym minusem wowa jest jego czasochłonność na wysokich poziomach ;P kiedy idzie się w te 20/40 osób wieczorem na jakiegoś bosa i każda osoba musi być ciągle online przez te 4-5 godzin. latego jeśli ktoś chce pobawić się w wowa chce mieć w miarę dobre itemki ale nie ma czasu musi szukać gildi PvP bo jest to mniej czasochłonne ale tym samym odpada 99% tkz. prywatnych serwerów i trzeba grac na globe a na globie jak wiadomo płaci się i kiedy robisz sobie kilka dni przerwy to trochę tak wyrzucasz swoją kasę w błoto ;P
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja grałem w metina, kiedy polski serv powstał i nie było jeszcze nazw serverów :D,ale mi się znudziło. Ostatnio grałem z kolegami i co chwile jakieś wiadomości o hackach od botów :mad:.
Jeśli grać w metina to tylko z kolegami.
 

DeletedUser20126

Gość
Gość
fakt dużo dzieci ale jak się gra ze znajomymi to fajnie czas leci ja gralem w Metin2 bronie co 5-10 lvl mi pasują mam czas na spokojne ulepszenia i bonowanie
 

DeletedUser

Gość
Gość
4story jest super gram w nie
mam 23 lvl gram jakieś pół roku ale nigdy nie słyszałęm o narodzie Gorów jeśli możesz Kamil0132 to napisz co co za naród
 

DeletedUser

Gość
Gość
W 4 Story już nie gram, więc i nie jestem żadnym ekspertem, o narodzie Gorów też nigdy nie słyszałem:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja grałem w metina, kiedy polski serv powstał i nie było jeszcze nazw serverów :D,ale mi się znudziło. Ostatnio grałem z kolegami i co chwile jakieś wiadomości o hackach od botów :mad:.
Jeśli grać w metina to tylko z kolegami.

El Wajku ma całkowitą rację jeżeli już grać w metina to jedynie z kumplami albo z rodziną inaczej to ta gra niema sensu:eek:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja gram w metina2 na Serwerze Monastyr ale powoli juz mi sie zaczyna nudzić ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
metin 2 - gra która jest top 1 w rankingu najbardziej zbugowanych i gier z największą liczbą hacków posiada yang hacka [ hack na kaske ] oraz buga na SM [premium ] 4sotry top 2 ;D na obu grach admin jest raz na rok o ile jest ;) 4story tej samej firmy a last chaos może być po wbiciu 54lvl znudziło się [ o dziwo nie znalazłem nikogo z unoficial software na metinie 7/10 osób boci ] ;) jak macie grać w którąś z tych gier lepiej już w tą starą tibie ;D



najlepiej THE WEST lepszego zarządu nie widziałem... jak komuś shackują konto to admin się tym zajmuje <szok>
 

DeletedUser21626

Gość
Gość
lipko007

Grałem troche w metina i w 4 story ale metin jest lepszy:D:D:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
No, 4Story jest gorsze od Metina ale gry Inno Games są nie do pokonania moim zdaniem, a jeżeli chodzi o te to mi się trochę spodobał WoW.
 

DeletedUser

Gość
Gość
4Story niezłe Metin2 głupie bo trzeba robić quest zabijać robić quest zabijać ulepszyć coś u kowala (który na 40% spali) i powtarzać rytuał w 4story są przynajmniej bardziej urozmaicone zadania.
 

DeletedUser23584

Gość
Gość
Gram w Last Chaos od kiedy tylko weszła polska wersja językowa.
Przez długi czas byłam TOP 1 uzdrowicielką na Katharze. Ostatnio
trochę odpuściłam grę moim Strzelcem (100lvl) przez co zostałam
nieco w tyle. Zajęłam się rozwijaniem dwóch pobocznych postaci
tzn. Wiedźmy (82lvl) oraz Zamachowca (85lvl). Aktualnie czekam
na wprowadzenie Epizodu 2 - doczekać się nie mogę założenia
kolejnej postaci - Cienia : )

Jakby ktoś chciał się bliżej zapoznać z tą grą to proszę o kontakt
na PW na forum. Chętnie opowiem z czym to się je. : )

A co do innych gier z tego tematu - nie grałam.

Polecam AIONa : )
 

DeletedUser24984

Gość
Gość
Wszystkie są durne.. Jakieś nieznane i za 5zł z bazarku.. Prawdziwymi grami to można nazwać CoD, Moh, lost planet i inne..:I:
 
Status
Zamknięty.
Do góry