[event] fortowy

  • Rozpoczynający wątek Thompson67
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Zwróćcie uwagę na jedną zasadniczą rzecz: "wszyscy" zapiszą się do obrony = masz mniejszą szansę, że dostaniesz się na bitwę. Może jednak lepiej zaryzykować i stanąć w ataku?

Gram trochę na tym świecie i jeśli gracze "widmo" się nie obudzą (choć sam takim jestem od kilku miesięcy) to będzie bardzo daleko od kompletu, jeśli liczba graczy przekroczy 200 osób po obu stronach to będę naprawdę zaskoczony.

Ty jeszcze Spartakus nie wiesz? Seth nie wytłumaczył, że N1aa namówił Toomusia, żeby przyszedł tą gromadą multikont i obstawił cały atak?o_O
Rzecz jasna jeszcze im zrobi full hp za kasę z pozostałych multikont:D
Nie ma to jak obsesja na punkcie jednego gracza::DD:
Patologia:D

Może odstąpię od zbierania bawełny oraz kamieniołomu i wybiorę się na jakąś bitwę w drodze wyjątku, a tymczasem udanego event'u mimo wszystko życzę:I:
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
Oczywiście tego nie pisałem ja tylko nasz dowódca który mi to napisać rozkazał.

co król rozkaże, pan musi wykonać ::DD: jakby sam nie miał paluszków, żeby coś napisać tylko innych podsyła.

Ja się zapiszę w ataku, i nie interesuje mnie, czy coś ktoś z nas dostanie czy nie.
Event chyba zrobiony na odczepnego, aby dotrzymać słowa, że poprzedni był nie przemyślany i nie udał się. Z tym jest tak samo, mało to przemyślane, Ale co tam, event to event. A świat jaki jest każdy widzi.

Sorki T67, i tak liczą się dobre chęci i stracony czas na organizację i za to Ci dziękuję :))

Ze swojej strony obiecuję komplet w ataku, podeślę całe 140 swoich multikont i zrobię im reskil w full hp jak to ktoś już wspominał ::DD:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27382

Gość
Gość
Pytanie do Adminów

A może taki event zrobić na świecie 3 . Tam gra coraz mniej ludzi , a myślę że zmotywowałoby to tych co jeszcze grają.

Pozdrawiam
alaskan
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Mówicie, że wszyscy pójdą na obronę. Będziecie mieli problem, wygra ktoś zupełnie losowy, kto akurat stał koło małego ataku i sobie postrzelał.

Event jest fortowy, nagrody będą fortowe.

Można pokombinować i np. wysłać swoich "niefortowców" na atak. Kombinujcie. Zasady podał Thompson67 i są one proste i przejrzyste. Cała reszta zależy od Was i my nie będziemy wnikać w żadne szczegóły przebiegu bitwy.
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
Mówicie, że wszyscy pójdą na obronę. Będziecie mieli problem, wygra ktoś zupełnie losowy, kto akurat stał koło małego ataku i sobie postrzelał.

Będziemy mieli problem, bo -LS- i -KMZ- przynajmniej honorowo poszły na atak ( prawie wszyscy), podczas gdy z -U- wszyscy się na obronę zapisali, przynajmniej jak się rano zapisałem to tak było.
Daj psu dłoń, to całą rękę weźmie, mając wszystkie forty na świecie mogli by chociaż honorowo postąpić i albo współpracować, albo chociaż żeby część ich się na atak zapisała, żeby było więcej zabawy. Ale o czym ja piszę... -U- i honor- nie ta bajka ::DD:

Cóż, owocnych nagród pif paf
 

DeletedUser12197

Gość
Gość
Piszecie trochę bez sensu. Jest atak, jest obrona, jest bitwa i jest event. Nawet gdybym miał być sam w ataku, to i tak przyjdę.
Ale gdybyście akurat przekonali U do ataku to może nie byłoby obrońców. Ale jedna rzecz jest odrobinę nieprzemyślana: gdyby na jednej bitwie nie przyszedł nikt na atak wtedy nie będzie zwycięzcy...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mówicie, że wszyscy pójdą na obronę. Będziecie mieli problem, wygra ktoś zupełnie losowy, kto akurat stał koło małego ataku i sobie postrzelał.

Event jest fortowy, nagrody będą fortowe.

Można pokombinować i np. wysłać swoich "niefortowców" na atak. Kombinujcie. Zasady podał Thompson67 i są one proste i przejrzyste. Cała reszta zależy od Was i my nie będziemy wnikać w żadne szczegóły przebiegu bitwy.




Taaaaaaaaaaaaaaaa ale komu się chce chodzić jak każdy sobie pomyśli hmmm ja być słaby inni być lepsi ja woleć sobie co innego porobić :/
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
Taaaaaaaaaaaaaaaa ale komu się chce chodzić jak każdy sobie pomyśli hmmm ja być słaby inni być lepsi ja woleć sobie co innego porobić :/

z tego co pisał T67 ten event jest nieobowiązkowy więc, takie wpisy raczej bez sensu. Ktoś się poświęca, traci czas na organizację, żeby coś się działo na 6, doceń chociaż to. A przychodzić oczywiście nie musisz. Cieszmy się tym co jest, bo następnego razu pewnie nie będzie, a jak będzie to nie szybko i znowu będą płacze, że event by się przydał ::)):
 

DeletedUser17496

Gość
Gość
Taaaaaaaaaaaaaaaa ale komu się chce chodzić jak każdy sobie pomyśli hmmm ja być słaby inni być lepsi ja woleć sobie co innego porobić :/

Trzeba było tak od razu mówić, to byśmy Was nie stresowali eventem.

1.Jest to wypowiedź tylko jednej osoby.
2.Jest to osoba ze śwtata 4 więc, dlaczego tak piszesz.

Do tych poszkodowanych w ataku
Nie ma we mnie ani krzty honoru :]
Jak dla mnie event jest po to żeby postarać się coś zdobyć.
Kiedy nazywanie mnie oszustem, nie obrażam się bo gdy trzeba to jestem, ale abyście się mogli dowartościować pójdę na następnej bitwie na atak.
I przestańcie już narzekać, to jest naprawdę nudne.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po 1 jestem z 4 więc na pewno nie pójde a po 2 to co pisałem to takie uznania są niektóych graczy... Dlatego wątpie aby komplety były :D Chociaż gdyby to zoorganizować na Królewskim 4 to może ;)
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
godzina 17.00

1 osoba z -U- zapisana na atak -- g r z e s i e k ::DD: pewnie tylko po to, aby wiedzieć jak atak jest ustawiony :eek:kul:

Spartakus, jeśli o mnie chodzi to na kolejnych walkach również możesz i Ty, i Twoi koledzy pisać się dalej na obrony, bo czego można się po Was spodziewać, i zapewniam, że już dziś się dowartościowałem tym, że mam swoje zasady i poszedłem na atak bo takie były zalecenia u nas, więc nie potrzebuję Twojego zapisania się na obronę, żeby się dowartościować. Jesteśmy tu tylko po to aby była jakaś zabawa i żeby event jako tako był udany .

Równie dobrze mogłem napisać ludziom, żeby wszyscy się zapisali na obronę, bez względu czy się dostaną czy nie, co wtedy by -U- zrobiło ? Bawiło się bez ataku, albo byście musieli mimo wszystko obstawić atak.

Liczba dzisiejszych atakujących świadczy tylko o tym, że się bawić nie umiecie. Liczą się tylko nagrody o_O

Inna sprawa, że event kiepsko zorganizowany i pewnie na szybko. Powinny być jakieś szersze zasady, a nie "róbcie co chcecie".
Zaraz pewnie będzie, że znowu coś mi nie pasuje i niepotrzebnie się odzywam bo przecież nie muszę brać w tym evencie udziału. Ale mam swoje zdanie i jak mi coś nie pasuje to o tym piszę, reszta jak zawsze milczy, tylko potem przytakują, że mam rację ::P:
 

DeletedUser17496

Gość
Gość
Pisz co chcesz.
Ja tam patrzę na to całkiem inaczej i niestety nie przytaknę:nie:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Trzeba było tak od razu mówić, to byśmy Was nie stresowali eventem.
Jedna z tych cech po której poznasz, że w Polsce jesteś :)
Wszyscy narzekają jak mogą bo wszyscy zadowoleni ;) dawno się u nas nic nie działo to kilka osób z tej okazji i język postrzępi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jedna z tych cech po której poznasz, że w Polsce jesteś :)
Wszyscy narzekają jak mogą bo wszyscy zadowoleni ;) dawno się u nas nic nie działo to kilka osób z tej okazji i język postrzępi.

Poczekaj, aż przyjdzie do rozdawania nagród:
a) za mało
b) za dużo
c) za mało dla jednej koalicji
d) za dużo dla jednej koalicji
e) nagrody są za dobre
f) nagrody są do niczego

itd. itp.
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
To ja może już teraz napiszę ;;)

A gdyby tak np. wybrać po 4 graczy najlepszych z obrony oraz ataku, a nie ogólne z bitwy ? To było by zdecydowanie bardziej zadowalające chyba dla wszystkich. Oczywiście to tylko propozycja:ind:

A co do tego, że za dużo, za mało, za dobre, za słabe...chrisderi chyba to najlepiej podsumował, w każdym evencie jest tak, że coś komuś nie będzie pasowało mniej lub więcej, tak jak teraz po części mi ::D: z tym wyjątkiem, że ja doceniam poświęcony czas i chęci organizatora, bo przecież mógł to wszystko olać ::P:
 

DeletedUser

Gość
Gość
To ja może już teraz napiszę ;;)

A gdyby tak np. wybrać po 4 graczy najlepszych z obrony oraz ataku, a nie ogólne z bitwy ? To było by zdecydowanie bardziej zadowalające chyba dla wszystkich. Oczywiście to tylko propozycja:ind:

A co do tego, że za dużo, za mało, za dobre, za słabe...chrisderi chyba to najlepiej podsumował, w każdym evencie jest tak, że coś komuś nie będzie pasowało mniej lub więcej, tak jak teraz po części mi ::D: z tym wyjątkiem, że ja doceniam poświęcony czas i chęci organizatora, bo przecież mógł to wszystko olać ::P:

Jest jakiś powód, dla którego jest tak, a nie inaczej. Gdyby możliwe było inne wyjście, to by było, a skoro jest tak, to widocznie inaczej się nie dało :)

BYĆ MOŻE coś się zmieni na 2 bitwę, ale na chwilę obecną wszystko jest tak, jak zostało ustalone.
 

DeletedUser28308

Gość
Gość
Nowicjusz to tez klasa a nie widzę nagrody przewidzianej dla tej postaci:D
 
Do góry