Pisałem już wcześniej, że nie jestem doświadczony w takich zabawach. Mimo to, uważam że okno transferowe powinno być na początku i pomiędzy rundami. Nie powinno trwać również zbyt długo, jako że nie potrzebujemy prowadzić negocjacji kilkunasto dniowych przed przejściem danego grajka.

DeletedUser

Gość
Gość
Okienko transferowe zamyka się jutro o 12:00!! Ponownie zostanie otwarte po 10 kolejce!
Dostałem tylko składy na jutrzejsze mecze dwóch drużyn!

DeletedUser

Gość
Gość
Bo nie potwierdziłeś, czy ligę zaczynamy teraz, czy za tydzień...

Gość
O której możemy się spodziewać wyników/filmików/scrnów?

DeletedUser

Gość
Gość
Przepraszam ale niestety nie było mnie w domu prawie przez cały dzień i nie miałem jak rozegrać meczy. Już się biorę za ich rozgrywanie. Wyniki najpóźniej będą do jutra południa.

Kartki: Evra (Manchester), Abidal (Barca) - żółte
Zmiany: 67' Carvalho -> Zanetti (Manchester)
Statystyki
Relacja:
12' doskonała akcja w wykonaniu Barcelony i gol Villi
18' gola ale ze spalonego. Po raz kolejny Villa
30' Sanchez dośrodkowuje z lewej strony do Villi ale w ostatnim momencie wybija obrońca
35' piłka przedostaje się między obrońcami do Naniego ten sam na sam ale doskonale broni Valdes
45' Valencia doskonałe dośrodkowanie do Rooneya ale ten mija się z piłką
67' Villa do Messiego ten wbiega w pole karne i fauluje go Evra. Karny! Jedenastkę na gola zamienia Puyol

Arsenal Londyn - Real Madryt 0-0 (0-0)
Kartki:
Zmiany: 54' Diaby -> Song (Arsenal)
Statystyki

Relacja:
27' pierwszy strzał na bramkę w meczu. Celnie strzelał Ronaldo
37' kolejny celny strzał ze strony Realu tym razem Benzema ale dobrze broni Cesar
44' Wolcott w doskonałej sytuacji ale został zablokowany
45' Arteta wychodzi naprzeciw bramki mógł strzelać ale podał do Benayouna ten strzela z pierwszej z wielkim trudem broni Casillas
58' Persie bardzo groźny strzał z okolic linii pola karnego ale dobrze broni Casillas
60' powinna być bramka ale w sytuacji sam na sam Benayoun fatalnie przestrzela
76' bardzo mocny strzał Benzemy zza pola karnego bramkarz odbija na swoją lewą stronę a piłka trafia jeszcze w słupek!
86' Arteta przeszedł dwóch obrońców jak tyczki podczas treningu wyszedł sam na sam z Casillasem ale oddał bardzo słaby strzał z którym Casillas spokojnie se poradził

Chelsea Londyn - AS Roma 1-0 (0-0)
(52' Lampard)
Kartki:
Zmiany: 56' Taddei -> Gago (Roma); 74' Raul Meireles -> Malouda, Kalou -> Drogba (Chelsea)
Statystyki

Relacja:
7' pierwsza groźna akcja Romy po której powinna paść bramka bo to co wyprawiała obrona Chelsea to jest nie do pomyślenia, ale przepięknie obronił to Cech
45' do końca pierwszej połowy piłka rozgrywana była głównie w środku pola
52' Mata dłuższy czas przy piłce, próbuje wbiec w pole karne ale w ostatniej chwili przed polem karnym fauluje go jeden z obrońców
52' Lampard strzela przepiękną bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego!
55' Totti do Del Piero ten sam na sam z Cechem ale ten po raz kolejny ratuje drużynę przed stratą bramki
81' Kolejna świetna okazja Tottiego ale Cech jest w doskonałej formie!

Mam nadzieję że się podoba? ;)

Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
No, widzę, że moja Barca gra jak należy :) Oby tak dalej!

DeletedUser

Gość
Gość
no kurde , znowu to samo, większe posiadanie piłki, więcej strzałów - jeden faul,bramka z wolnego i przegrana:) to się nazywa pech dopiero
Prowadze zespół tak samo jak Luis Enrique na początku sezonu:)

DeletedUser

Gość
Gość
+1 Torres

Spaletti myślałem że przegram bo to co odwalała moja obrona to masakra... Ale Cech to klasa światowa! Kilka akcji sam na sam wyjął...

DeletedUser

Gość
Gość
+ 1 dla Tottiego

no coż może nast mecz już będzie lepiej:) szczerze to liczyłem po cichu na remis z Tobą a tu niespodzianka jak miałem przewagę i pech że straciłem bramkę, no ale cóż -odkuje się może na koljnym rywalu;)

DeletedUser5501

Gość
Gość
+1 van Persie

Co do mojego meczu. Widzę, że oddałem więcej strzałów ale to Real częściej był przy piłce co jest z drugiej strony dziwne :D Szkoda że 0-0, mogłobyć chociaż 1-1 albo 2-2 ;)

DeletedUser

Gość
Gość
No cóż... Jak się nie oddaje żadnego celnego strzału na bramkę, to się przegrywa.

Natomiast zadziwiła mnie Roma inicjatywą w meczu, oby tak dalej :)

I pytanko +1 Van Persie, o co z tym chodzi ?