Sytuacja na 11 świecie

  • Rozpoczynający wątek Rycerz Kuba
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser16941

Gość
Gość
MNIE bolało :) ale też nie mówię, że "ojeje dali nam w kość" tylko, że ładnie przegraliśmy, bitwa była dobra, gloria victis i dzięki za imprezę :)
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
A ja na tej bitwie byłem off.
I uważam że niedługo to Z wraz z Tęczą i ZMP będą głównym sojuszem. pif paf Ale mogę się mylić.
Ale jest jedno miasto na s11 (-T- Cień Komornika) które pamięta jak ZMP walczyło z NAB. Jak VZ zaczynało być potęgą. To miasto to tak jakby księga s11.
Kto chciałby poczytać to zapraszam do -T- Cień Komornika :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oj tam oj tam... Ja też nie wiem o co chodzi :D A czy świat 11 umiera...? nie powiedział bym. Czy Z itd.. staną się potęgą? Może... My staliśmy się nie mając 600+ graczy... Ale wy zawsze tylu mieliście także... Na pewno będzie bardzo ciekawie na świecie 11. :)
 
ale fajnie bronić pustych fortów...
chociaż mogłem się spodziewać takiej sytuacji , zamiast fajnie pobawić się w niedzielne popołudnie lepiej sterczeć jak te puste kołki w fortach
BRAWO ZA INTELIGENCJĘ VZ!:nie:
 

DeletedUser24766

Gość
Gość
chcesz dobrej bitwy w niedziele w godzinach południowych?...
to wypowiedz jedną, a nie latasz po mapie i wypowiadasz co popadnie...
 

DeletedUser21834

Gość
Gość
600+ graczy oznacza że to nie tylko fortowcy, lecz i pojedynkowicze czyli jedna wielka zabawa więc plus dla Zjednoczonych :eek:kul:
 
hahahah no tak a Ty musiałeś wyzywać od razu też dwa forty na raz
planowaliśmy jeden dla online a drugi dla offów, ale jak wy chcecie siedzieś w pustym forcie to już wasz problem
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z racji że będę migrować chciałabym wiedzieć jak św 11 przedstawia się pod względem fortów czy jest jeden sojusz gdzie rozwala wszystkich, czy hp po obu stronach jest wyrównane, i który sojusz jest teoretycznie słabszy?
 

DeletedUser

Gość
Gość
buuu...wróciłam po urlopie, co to tam słychać na naszym 11?? Widze dyskusja na temat fortów, znaczy się jakieś zmiany zaszły pod względem podziału sił :D?/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z racji że będę migrować chciałabym wiedzieć jak św 11 przedstawia się pod względem fortów czy jest jeden sojusz gdzie rozwala wszystkich, czy hp po obu stronach jest wyrównane, i który sojusz jest teoretycznie słabszy?

Sytuacja wygląda podobnie jak na s12 (kompletna dominacja Legionu), tutaj z kolei Garnizony robią wszystko aby przeciwnicy nie mieli wygodnych koszar.
A skoro wygodnie Ci się siedzi w Legionie, to pewnie Garnizony będą dla Ciebie odpowiednim miejscem. ZAPRASZAMY !!!
 

DeletedUser24766

Gość
Gość
Sytuacja wygląda podobnie jak na s12 (kompletna dominacja Legionu), tutaj z kolei Garnizony robią wszystko aby przeciwnicy nie mieli wygodnych koszar.
A skoro wygodnie Ci się siedzi w Legionie, to pewnie Garnizony będą dla Ciebie odpowiednim miejscem. ZAPRASZAMY !!!

no co ty!!!
Przecież to Z/T/ZMP są najlepsi!!! biją, szydzą i gardzą przeciwnikiem , mieszają z błotem i ogólnie są wspaniali.... :gwizd:
 
Sytuacja wygląda podobnie jak na s12 (kompletna dominacja Legionu), tutaj z kolei Garnizony robią wszystko aby przeciwnicy nie mieli wygodnych koszar.
A skoro wygodnie Ci się siedzi w Legionie, to pewnie Garnizony będą dla Ciebie odpowiednim miejscem. ZAPRASZAMY !!!

czy ja wiem, czy ta dominacja jest aż tak wielka?? Nie ma juz takich walk gdzie nie ważne kto atakuje i tak wygrywa V/Z. Raz jedni wygrywają, raz drudzy. HP tez sie zaczyna wyrównywać
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Ostatnio przeglądałem "stare światy" (te numerkowe) i 11 ma najwięcej walk na średnich i dużych fortach. Tak więc chyba jednak conieco odżył ten "padnięty" świat. Może nie są to walki jak kiedyś że po 400 osób pojawiało się pod fortem ale maxy na średnich i dużych fortach są u nas najczęściej.
 

DeletedUser21789

Gość
Gość
no co ty!!!
Przecież to Z/T/ZMP są najlepsi!!! biją, szydzą i gardzą przeciwnikiem , mieszają z błotem i ogólnie są wspaniali.... :gwizd:

I to mówi Pomocna Dłoń. :nie:

A co to ma za znaczenie kto kim jest?

Popatrz na OPISY fortów Z/ZMP/T i całej tej zbieraniny s11 i wtedy się wypowiadaj. Nie widzę niczego co by mogło kogoś obrazić w wypowiedzi Cauchy24, po za tym ze napisał szczera prawdę.

Dla przykładu ci podam:

I co -VZ- online się skończyły ?

Tylko mam takie pytanie. Zdobyć nierozbudowany fort przez flagę, to powód do zachwytu i samozadowolenia czy raczej do wstydu?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21834

Gość
Gość
Z racji że będę migrować chciałabym wiedzieć jak św 11 przedstawia się pod względem fortów czy jest jeden sojusz gdzie rozwala wszystkich, czy hp po obu stronach jest wyrównane, i który sojusz jest teoretycznie słabszy?

Jeśli chcesz się znaleźć na świecie gdzie co rok zmienia się układ sił iiii... Jest dużo wygadanych osób wspomagających się inteligentnymi słowami z internetu nie rozumiejąc ich dokładnego znaczenia no to zapraszamy :I:
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Widzisz 0ndra niektórzy wiedzą co to sarkazm i potrafią go wychwycić i może właśnie on był obraźliwy w wypowiedzi Cauchyego. Natomiast nie rozumiem co obraźliwego widzisz w takim opisie fortu? Czy prawda was aż tak obraża? Co do zdobycia fortu przez flagę. Czemu wy nie zdobędziecie jakiegoś fortu większego niż mały w równej walce zamiast wyzywać o 3 czy 4 nad ranem? Czyżbyście jednak nie byli tacy mocni na jakich się kreujecie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Popatrz na OPISY fortów Z/ZMP/T i całej tej zbieraniny s11 i wtedy się wypowiadaj. Nie widzę niczego co by mogło kogoś obrazić w wypowiedzi Cauchy24, po za tym ze napisał szczera prawdę.

I to mówi szeryf. :nie:
 

DeletedUser19097

Gość
Gość
Bez obrazy a jak to inaczej nazwac???
Z(24 miasta,373 postacie )
T i ZMP(11 miast, 228 postacie)
-VZ-(13 miast, 257 zgranych postacii mające w posiadaniu 103 forty na 120).
Liczby nie kłamią.;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry