Sytuacja na 11 świecie

  • Rozpoczynający wątek Rycerz Kuba
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser16941

Gość
Gość
I nie jesteśmy żadną zbieraniną, panie 0ndro. S 11 to elita [no, może z kilkoma wyjątkami ;)]
 

DeletedUser21789

Gość
Gość
Widzisz 0ndra niektórzy wiedzą co to sarkazm i potrafią go wychwycić i może właśnie on był obraźliwy w wypowiedzi Cauchyego. Natomiast nie rozumiem co obraźliwego widzisz w takim opisie fortu? Czy prawda was aż tak obraża? Co do zdobycia fortu przez flagę. Czemu wy nie zdobędziecie jakiegoś fortu większego niż mały w równej walce zamiast wyzywać o 3 czy 4 nad ranem? Czyżbyście jednak nie byli tacy mocni na jakich się kreujecie?

Po pierwsze ZIMA nie napisałem ze to obraza ten opis fortu, tylko zadałem pytanie czy zdobycie nierozbudowanego fortu przez flagę to powód do zachwytu i samozadowolenia. Po drugie to nie przypominam sobie juz dawno bitwy o 3 czy 4 rano, tylko o 23. Mało tego robimy przerwę po waszym ataku abyście jak i wy tak i my na spokojnie się mogli przenieść, ale jak widać po wczorajszym dniu już nie atakujecie tylko od razu lecicie się bronic, jaki tego powód? Strach ze stracicie kolejny fort?
 
Nazwa Fortu: Mały Zawadiaka
Punkty: 10401
Bitwa o fort: jutro o godzinie 19:55
Dojście: 00:38:24

Nazwa Fortu: Na Luzie
Punkty: 12001
Bitwa o fort: jutro o godzinie 20:02
Dojście: 00:41:48


Nazwa Fortu: Las Vegas Central
Punkty: 19500
Bitwa o fort: jutro o godzinie 20:32

UNFORGIVEN
Punkty: 19500
Bitwa o fort: jutro o godzinie 20:33
Dojście: 01:03:57
no dłuugie te przerwy
a nie poszliśmy na atak, bo tak jak wczoraj i dzisiaj nie mieliśmy żadnego kapitana i generała online

no i zapraszamy jutro na Unforgiven, liczę że się pojawicie::DD:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widzisz 0ndra niektórzy wiedzą co to sarkazm i potrafią go wychwycić i może właśnie on był obraźliwy w wypowiedzi Cauchyego. Natomiast nie rozumiem co obraźliwego widzisz w takim opisie fortu? Czy prawda was aż tak obraża? Co do zdobycia fortu przez flagę. Czemu wy nie zdobędziecie jakiegoś fortu większego niż mały w równej walce zamiast wyzywać o 3 czy 4 nad ranem? Czyżbyście jednak nie byli tacy mocni na jakich się kreujecie?

Ale wyzywanie bitew o 3/4 nad ranem jest zabronione?
Chyba nie... :nie:
Niektórzy od nas nie mieszkają w Polsce i są online a niektórzy po prostu czekają by sobie pograć także spokojnie możemy robić nawet więcej takich walk skoro wam to nie odpowiada :eek:kul:
 

DeletedUser21834

Gość
Gość
Bez obrazy a jak to inaczej nazwac???
Z(24 miasta,373 postacie )
T i ZMP(11 miast, 228 postacie)
-VZ-(13 miast, 257 zgranych postacii mające w posiadaniu 103 forty na 120).
Liczby nie kłamią.;)

Taaaaa... Ciągle ten sam problem. SELEKCJA!!! SELEKCJA!!! SELEKCJA!!!
Nie chodzisz na forty WON!!! Nie pojedynkujesz się pod fortem WON!!! Nie jesteś koksem WON!!! Umiesz sie odezwać WON!!! Nie dasz się obrażać WON!!!

No no no jest czego zazdrościć... Ogarnijcie się ludzie ::DD:

Jak bym chciał zauważyć Zjednoczeni jak sama nazwa wskazuje są to "zjednoczone" koalicje. I wy macie problem z tym że jest dużo miast, no to chyba nie jest problem -VZ-. Dla was to chyba dobrze prawda ? ::)):

Pozdrawiam :ind:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24766

Gość
Gość
Onufry napisał:
Gdy szukałeś suchego drewna na ognisko, zauważyłeś bobra siedzącego na polanie. Bóbr palił fajkę i rozmawiał z innym bobrem. Chwila, co? Podkradasz się bliżej aby posłuchać o czym mówią. "...wszystko idzie zgodnie z planem... ludzkość musi... przygotowania... wojsko gotowe...". Stanąłeś na suchej gałęzi, która głośno trzasnęła. Bóbr z fajką obrócił się i spojrzał w twoją stronę poprzez swoje okulary. Krzycząc wyrzuciłeś zebrane drewno, pobiegłeś do konia i odjechałeś. Masz nadzieję, że ludzkość zdoła się obronić przed atakiem bobrów.

Tracisz 3% swojej maksymalnej energii!


to chyba idealnie opisuje sytuacje na świecie jedenastym...i dzisiaj chyba te bobry zaatakowały!!!! :gwizd:

swoją drogą... czyżby desperacja co niektórych ogarnęła ...zafejkowac całą mapę!.... pięknie!!!!.... widzę stratedzy Z działają ostro.... gratuluje i czekamy na więcej... :I::I::I:
 
cokolwiek by się nie działo shańbiliście jedyny fort którego nazwa jak i opis miała do końca przetrwać nie naruszona... fort przechodził w różne ręce, ale nic się nie zmieniało w nim, tym samym po raz kolejny daliście przykład braku honoru dla Skomiego...
.

0ndro dziękujemy, idealnie pasujesz do bycia adminem tutaj
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser21789

Gość
Gość
TW to nie cmentarz. Chcesz uczcić czyjaś pamieć idź do kościoła się pomodlić za niego i zapal świeczkę. Tw to gra a, nazwę wybiera sobie każdy jaka mu się podoba. Nigdzie w regulaminie gry nie jest napisane ze taka nazwa miała przetrwać jak to napisałeś do końca. Jak nie znasz regulaminu gry to zapraszam do lektury, dostępny jest TU. Mało tego nazwa jest teraz najodpowiedniejsza jaka do teraz była dla tego fortu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
swoją drogą... czyżby desperacja co niektórych ogarnęła ...zafejkowac całą mapę!.... pięknie!!!!.... widzę stratedzy Z działają ostro.... gratuluje i czekamy na więcej... :I::I::I:

Już powoli zaczynam czaić wasze niepisane zasady - jeden można fejkować, kilku nie.
Proponuje dopisać to do regulaminu.
 
TW to nie cmentarz. Chcesz uczcić czyjaś pamieć idź do kościoła się pomodlić za niego i zapal świeczkę. Tw to gra a, nazwę wybiera sobie każdy jaka mu się podoba. Nigdzie w regulaminie gry nie jest napisane ze taka nazwa miała przetrwać jak to napisałeś do końca. Jak nie znasz regulaminu gry to zapraszam do lektury, dostępny jest TU. Mało tego nazwa jest teraz najodpowiedniejsza jaka do teraz była dla tego fortu.

Ta gra istnieje dzieki ludziom, a Ty... Nie dokończe może swojej myśli jednak, szkoda już mi słów

I nie zasłaniaj się regulaminem, to że jesteś adminem czy tam nie wiem kim nie oznacza że możesz się wywyższać i uważać za nie wiadomo kogo
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
to chyba idealnie opisuje sytuacje na świecie jedenastym...i dzisiaj chyba te bobry zaatakowały!!!! :gwizd:

swoją drogą... czyżby desperacja co niektórych ogarnęła ...zafejkowac całą mapę!.... pięknie!!!!.... widzę stratedzy Z działają ostro.... gratuluje i czekamy na więcej... :I::I::I:

Proszę Cie, niedługo wejdzie aktualka na 2.0 miasta znikną więc kasę miejską na coś trzeba wydać. Poza tym 0ndra zasłania się regulaminem to też się nim posłużę: nie ma zasady w regulaminie, że nie można wywoływać 50 bitew dziennie przez jedną koalicje. Nawet Inno zrobiło krok przeciw fejkowaniu czyli wzrastanie sumy potrzebnej na wyzwanie fortu. Zresztą jeszcze dobrze pamiętam jak wy robiliście fejk day tak jak ktoś wcześniej napisał: "zapomniał wół jak cielęciem był" idealnie tu wprost pasuje.

Co do zmiany nazwy pewnego fortu: nie wiem, nie grałem wtedy, ale skoro tak długo nikomu nie przeszkadzała to po kiego zmieniać? Tyle z mojej strony.
 
odkopałem stary post:
Popatrz na OPISY fortów Z/ZMP/T i całej tej zbieraniny s11 i wtedy się wypowiadaj. Nie widzę niczego co by mogło kogoś obrazić w wypowiedzi Cauchy24, po za tym ze napisał szczera prawdę.

Dla przykładu ci podam:

I co -VZ- online się skończyły ?

Tylko mam takie pytanie. Zdobyć nierozbudowany fort przez flagę, to powód do zachwytu i samozadowolenia czy raczej do wstydu?

Ondra piszesz o opisach naszych fortów, nazwy czy opisy waszych fortów nie są wcale lepsze, nie będę ich przytaczał bo każdy wie o co chodzi
 

DeletedUser2330

Gość
Gość
Tutaj bez zmian, kłótnie i nic poza tym o_O ale kicha.
Idzie ładna pogoda, może poodklejacie się od kompów?
Później znowu będzie jesień, zima, wtedy można przysiąść fałdów przy TW.
Z szacunkiem.
adimon
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja się nie dziwię,zostałem zmuszony do gry na s11 i jak patrzę na to co tam się dzieje,to znacznie lepszą zabawą jest kłótnia tutaj ;) Bitew porządnych nie ma,fejki,fejki,brak dobrej opozycji i niestety,ale migracja też nie okazała się ratunkiem dla s11,więc chyba nic już tu nie pomoże,no chyba,że VZ się rozpadnie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja się nie dziwię,zostałem zmuszony do gry na s11 i jak patrzę na to co tam się dzieje,to znacznie lepszą zabawą jest kłótnia tutaj ;) Bitew porządnych nie ma,fejki,fejki,brak dobrej opozycji i niestety,ale migracja też nie okazała się ratunkiem dla s11,więc chyba nic już tu nie pomoże,no chyba,że VZ się rozpadnie.

VZ podobnie jak Legion na s12, dążyło do zdobycia wszystkich fortów. Nie liczyła się dobra zabawa, wyrównane walki...
Migracja była ratunkiem, niestety postacie ze świata 3 także nie szukały dawki adrenaliny (czyt. wyrównanych walk). Więc dołączyły do VZ, utwierdzając dominacje na s11.
Pomimo "złego traktowania" przez VZ i teoretycznie odłączenia się od VZ, "ELITA" praktycznie pozostała poplecznikami Weteranów, wspólne forty, wspólne ataki i obrony, brak współzawodnictwa...
No ale przecież jest s10, gdzie walki na dużych fortach wciąż biją rekordy HP, nie ma mowy o jakimś dogadywaniu i zdobywaniu wszystkich fortów przez dominującą ekipę, więc chodźmy spokojnie zbierać pomidory na s11 czy s12 i nie marudźmy :-D

bez poważania dla Weteranów i tzw. "ELITY"
z poważaniem dla reszty
Pimp
 
Status
Zamknięty.
Do góry