Likwidacja świata 3

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18952

Gość
Gość
No tak przeniesienie się na s1, skoro mamy tam już konta :).

Proste, że teraz będzie problem, ja na s3 np nie gram, ale jak zamkną s4 będzie mi smutno :p.
 

DeletedUser24756

Gość
Gość
Pytania raczej z innej beczki .
W jakim czasie możemy sie spodziewać zamknięcia innych swiatów ?
Czy zamkniecia innych światów również będą premiowane nagrodą w postaci bryłek ?

Jeśli tak to zdecydowanie warto poczekać i otrzymać nagrode . Według mnie spora część topowych graczy świata 3 również by została te kilka miesięcy wiedząc o tak pokaźnej nagrodzie ...

pozdrawiam Bodinus Ś8
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wyrażam swoje GŁĘBOKIE NIEZADOWOLENIE tym stanem rzeczy. Upupiliście nas na cacy, najpierw świat niedostępny dla nowych graczy, potem całkowita kasacja. Skandal! Jak tak można, rozumiem prawa handlowe, które akceptowałam, bla bla bla, et cetera.... Niemniej jednak to całkowity brak poszanowania dla nas, GRACZY s 3 ze strony InnoGames czy też innych decyzyjnych "zarządców". Głębokie oburzenie wyrażam na ten stan rzeczy!

Gram od 2009 na s 3. Rozumiem teraz, że jestem ZMUSZONA się przenieść albo moje konto po prostu przestanie istnieć bo Wy (nie ja) tak chcecie, a moje konto nie jest moje, ja je tylko rozwijam, więc de facto nie mogę nim zarządzać tak, jakbym chciała, a chciałabym na s 3?
 
Wyrażam swoje GŁĘBOKIE NIEZADOWOLENIE tym stanem rzeczy. Upupiliście nas na cacy, najpierw świat niedostępny dla nowych graczy, potem całkowita kasacja. Skandal! Jak tak można, rozumiem prawa handlowe, które akceptowałam, bla bla bla, et cetera.... Niemniej jednak to całkowity brak poszanowania dla nas, GRACZY s 3 ze strony InnoGames czy też innych decyzyjnych "zarządców". Głębokie oburzenie wyrażam na ten stan rzeczy!

Gram od 2009 na s 3. Rozumiem teraz, że jestem ZMUSZONA się przenieść albo moje konto po prostu przestanie istnieć bo Wy (nie ja) tak chcecie, a moje konto nie jest moje, ja je tylko rozwijam, więc de facto nie mogę nim zarządzać tak, jakbym chciała, a chciałabym na s 3?

Jeśli świat przynosi straty to go zamkną, można się przenieść na inny świat, takie trudne? Każdy serwer jest taki sam, nie ma różnicy.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser12197

Gość
Gość
Pytam, bo obawiam się o świat na którym gram: ile graczy aktywnych zostało na ś3? Jakie jest minimum graczy, żeby świat mógł istnieć?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pytam, bo obawiam się o świat na którym gram: ile graczy aktywnych zostało na ś3? Jakie jest minimum graczy, żeby świat mógł istnieć?

Świat przestaje istnieć gdy przestaje przynosić zyski. To chyba zależy nie tylko od tego ilu gra na nim graczy.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Pytania raczej z innej beczki .
W jakim czasie możemy sie spodziewać zamknięcia innych swiatów ?
Czy zamkniecia innych światów również będą premiowane nagrodą w postaci bryłek ?

Terminy ewentualnego zamknięcia innych światów nie są jeszcze ustalone. Jak będą ustalone, to pojawi się informacja podobna do dzisiejszej. Czy będzie na zakończenie taki mini konkurs, tego przewidzieć też nie można.

Jeśli tak to zdecydowanie warto poczekać i otrzymać nagrode . Według mnie spora część topowych graczy świata 3 również by została te kilka miesięcy wiedząc o tak pokaźnej nagrodzie ...

Decyzja o konkursie zapadła dzisiaj, więc ciężko było o niej informować wcześniej.

Gram od 2009 na s 3. Rozumiem teraz, że jestem ZMUSZONA się przenieść albo moje konto po prostu przestanie istnieć bo Wy (nie ja) tak chcecie, a moje konto nie jest moje, ja je tylko rozwijam, więc de facto nie mogę nim zarządzać tak, jakbym chciała, a chciałabym na s 3?

Taka jest brutalna prawda. Nie jest to ani pierwsza ani ostatnia gra, w której zamyka się wyludnione światy. Nikt nie będzie trzymał całego świata dla kilku graczy.
 

DeletedUser16941

Gość
Gość
Część graczy z s 3 przeszła już na s 10 lub 11. Są tam i bitwy fortowe, i dobrzy pojedynkowicze - zapraszamy :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tyle,że na s11 bitwy fortowe są chyba najgorsze na całym polskim tw,bo nie ma tam opozycji dla strony rządzącej światem;) Ja osobiście zapraszam na Cheyenne,tam się zrobiło ostatnio bardzo ciekawie jesli chodzi o forty,pojedynki i targ.
A co do nagród bryłkowych...to dla mnie to jest skandalem i jajem miesiąca
 

DeletedUser16002

Gość
Gość
A propos likwidacji niedochodowych światów, czy w przypadku ogłoszenia decyzji o zamknięciu, znika karencja dotycząca przenosin ?
Pytam, bo pojawia się sprzeczność, tzn będę mieć np. miesiąc na przenosiny, a zgodnie z wcześniejszym regulaminem będę musiał odczekać np 60 dni.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zadajecie bez sensowne pytania,juz chcecie zeby kazy swiat był zamkniety :(
 

DeletedUser182

Gość
Gość
A propos likwidacji niedochodowych światów, czy w przypadku ogłoszenia decyzji o zamknięciu, znika karencja dotycząca przenosin ?
Pytam, bo pojawia się sprzeczność, tzn będę mieć np. miesiąc na przenosiny, a zgodnie z wcześniejszym regulaminem będę musiał odczekać np 60 dni.

Po przeniesieniu postaci na świat X, trzeba odczekać 90 dni aby ponownie móc przenieść postać z innego świata na ten sam świat.
Czyli dla przykładu: przenoszę postać z s4 na s1, kasuje postać na s1 i chcę tam teraz przenieść postać z s5. W takim przypadku (ponieważ przenoszę postać na świat, na który już raz przenosiłem inną) muszę odczekać 90 dni.
Ten limit nie zostanie zdjęty, ponieważ to nie ma nic wspólnego z likwidacją świata 3, bo świat ten był światem z którego można migrować a limit wyznaczany jest podstawie świata docelowego.
 

DeletedUser24357

Gość
Gość
Na s1 również jest ciekawa atmosfera. Serdecznie zapraszamy
 

DeletedUser16002

Gość
Gość
Po przeniesieniu postaci na świat X, trzeba odczekać 90 dni aby ponownie móc przenieść postać z innego świata na ten sam świat.
Czyli dla przykładu: przenoszę postać z s4 na s1, kasuje postać na s1 i chcę tam teraz przenieść postać z s5. W takim przypadku (ponieważ przenoszę postać na świat, na który już raz przenosiłem inną) muszę odczekać 90 dni.
Ten limit nie zostanie zdjęty, ponieważ to nie ma nic wspólnego z likwidacją świata 3, bo świat ten był światem z którego można migrować a limit wyznaczany jest podstawie świata docelowego.

Ależ ja nie pytałem o sprecyzowanie mechanizmu działania karencji. Tę kwestię wyjaśnił mi Wielce Szanowny Admin w ramach pytań do supportu. Interesowało mnie coś innego.

Pytałem czy karencja zostanie zdjęta dla postaci oczekujących na kasowanym świecie ?

Czyli dla przykładu : przeniosłem postać z s4 na s1, skasowałem postać na s1 i chcę teraz przenieść postać z s3. Muszę odczekać jeszcze 60 dni, lecz pojawia się ogłoszenie o zniknięciu świata w dni 30. Co wtedy ?
 
Do góry