Sytuacja na 11 świecie

  • Rozpoczynający wątek Rycerz Kuba
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
pimp przecież my jesteśmy tylko płaczkami więc co mamy do gadania

a co do VZ: świat 11 był kiedyś potęgą fortową, specjalnie stworzony event pojednał cały świat, przed migracją fajnie się walczyło na fortach z VZ, siły się wyrównywały, nie chcę cały czas wygrywać, chcę tylko by walki były wyrównane

trochę do śmiechu:
W sojuszu może niedługo nastąpić znaczny krach, tzn jest planowany rozłam Garnizonów (Veteranów) i zebranie ich w 1-2 miastach jako osobny sojusz. Powoli Puszek i Nocka mają dość olewatorstwa zastępcy Cauchego, 0ndry.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobrze że zdementowałeś te plotki. Rodzinka ma się dobrze. :I:
 

DeletedUser2330

Gość
Gość
Dzięki pankot za wczorajszą bitwę ;;)
wesoły to był wieczór zaiste..
gdyby nie Zima mielibyśmy szanse na Forcik
Polecam się i pozdrawiam :)
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Ja zawsze jestem złoooo;) poszedłem po 2 obligacje a 11 wpadło::P: Ja zawsze uważałem że bitwy po kilku graczy są dużo ciekawsze niż masowe nawalanki. Ale no cóż podobno to ja jestem przyczyną upadku tego świata więc niech będzie. Teraz co sparingi Elity z VZ? i nieśmiałe próby odbicia czegokolwiek przez NAB?



Edit:

Ups a cóż to się stało? Taka masówka prawie 500 graczy i fortu nie zdołaliście obstawić? No koniec świata:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21834

Gość
Gość
Teraz co sparingi Elity z VZ? i nieśmiałe próby odbicia czegokolwiek przez NAB?


ZIMA będziemy atakować aż nam się kasa w banku skończy hehe :p
Sparingi są niemożliwe przecież to już jest tak jakby jedna koalicja, tylko się przedzielili na dwie grupy żeby poruty nie było ::P:
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
A cóż to się stało? Kto miał kogo dość? Widzę że chyba Elita wraca do elitarnego sposobu zdobywania fortów:gwizd:
 

DeletedUser24766

Gość
Gość
niektórzy poczuli parcie na szkło... a tu myk..pierwsza bitwa i już porażka...
a żeby się sztuki w fortach zgadzały to połowę mapy trzeba było zafejkować....

EEE LIPA! :gwizd:
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Widzę że już sojusz pełną parą. Ja tylko z mojej strony sugeruję połowie graczy z NAB zaktualizowanie sobie profili bo strasznie psioczycie w nich na swoich nowych sojuszników:D
 

DeletedUser24766

Gość
Gość
ZIMApl ty ma chyba wyjątkowego pecha...
gdzie nie pójdziesz tam wtopa...



słowo wyjaśnienia... NAB i -VZ- nie są w sojuszu... wczoraj walczyliśmy pod jednym sztandarem z prostego względu... wróg twojego wroga jest twoim "przyjacielem"....
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Cauchy ale weź pod uwagę jedno. Z tego samego powodu np NAB powinno walczyć przeciwko wam po naszej stronie nie widzę sensu w twojej wypowiedzi. Natomiast ja przytoczę jedną wypowiedź którą kiedyś otrzymałem w wiadomości;) "... kiedy ja jestem online,nikt z poza sojuszu Veteranów oraz Zbóji(poza paroma wyjątkami)na bitwe sie niedostanie....)" Są to słowa puszka. Więc albo on zmienił zdanie o 180 stopni albo nagle bardzo dużo tych wyjątków. A jeżeli nie zauważyłeś mi w mojej wypowiedzi chodzi głównie o teksty w profilach graczy z którymi walczyliście wczoraj wspólnie najwyraźniej teksy w ich profilach wam nie przeszkadzają:D

A co do tego że gdzie nie pójdę tam wtopa:D No wiesz każdy musi być w czymś dobry ja najwyraźniej jestem dobry w przegrywaniu i robię to jak umiem najlepiej. Nie każdemu najwyraźniej zależy na wygrywaniu ewentualnie na zdobywaniu fortów bo jak to gdzieś usłyszałem : "Gdybyśmy nie mieli zawieszenia broni to nie mielibyśmy żadnego fortu". Ja tam wolę jednak powalczyć niż jałmużnę dostawać:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24766

Gość
Gość
Z tego samego powodu np NAB powinno walczyć przeciwko wam po naszej stronie nie widzę sensu w twojej wypowiedzi.

ZIMApl przecież NAB już walczyło po "waszej stronie" i jakoś za specjalnie nie wyszło...

A jeżeli nie zauważyłeś mi w mojej wypowiedzi chodzi głównie o teksty w profilach graczy z którymi walczyliście wczoraj wspólnie najwyraźniej teksy w ich profilach wam nie przeszkadzają:D

więc tym bardziej plotki o sojuszu NAB I -VZ- są mocno wyssane z palca...


A co do tego że gdzie nie pójdę tam wtopa:D No wiesz każdy musi być w czymś dobry ja najwyraźniej jestem dobry w przegrywaniu i robię to jak umiem najlepiej.

popracuj jeszcze nad przyznaniem się do błędu lub/i na temat niepotrzebnego zwracania na siebie uwagi
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Zacznę od końca:D

Przepraszam bardzo ale do jakiego niby błędu mam się przyznawać? a co do zwracania na siebie uwagi no to chyba jesteś w tym mistrzem;)


Teraz środkowa wypowiedź

Naucz się czytać ze zrozumieniem;) Ja cały czas piszę o NAB nie o VZ więc nie rozumiem czemu ich tak bronisz

No i początek

Z tego co wiem to NAB miało za zadanie obalić waszą dominację na tym świecie. Jak się trafiła ku temu okazja woleli jednak szybciutko zmienić front i liczyć na darmowe forty które od was otrzymają za zawieszenie broni;)
Natomiast wyrażenie "walczenie po naszej stronie" chyba jednak sugeruje że jakiś sojusz jest no bo skoro nie przeciwko wam to jak?
 

DeletedUser24766

Gość
Gość
1. jak to jakiego błędu?..pierwszy z brzegu....najpierw jesteś fortowcem....później kończysz gre.. później znowu jesteś fortowcem... a teraz znowu nim nie jesteś... do tego w między czasie raz chcesz sojuszu z jednymi później z drugimi.. najpierw obrażasz jednych ...później drugich... jak to nie błędy to przynajmniej wielka paranoja...


2. nie wiem czy możesz wypominać komuś to, że ma gdzie spać skoro sam polazłeś do Elity dostając w zamian koszary w Dużej Tęczy .... pomijam że od -VZ- dostałeś fort w prezencie wczoraj...

i jeszcze jedno..jak to napisałeś wolisz powalczyć niż dostawać fort za darmo ... to po co T wypowiada bitwy po kilku minutach od wypowiedzenia bitwy przez Elitę?


3. po raz kolejny zdementuje... -VZ- i NAB nie jest w sojuszu.. pojawiła się okazja zlania na forcie fejkujących zarówno forty NAB jak i -VZ- i ją wykorzystaliśmy...
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
1. Skoro jako błędy wytykasz komukolwiek reskill to przepraszam bardzo ale chyba troszkę się zagalapowałeś. To że kończyłem grę ? A skąd te wiadomości? Prawda miałem w pewnym momencie w opisie bodajże "The End" ale to tylko z powodu braku czasu i wnioskowanie z tego że jest to oznacza zakończenie gry? No ja cię proszę. Co do sojuszu to już chyba naprawdę nie wiesz sam o czym piszesz. Wyjaśnij mi proszę z kim to ja nie chciałem sojuszu a później niby chciałem?. No i na końcu proszę powiedz mi kogo to ja niby obrażam? nie wiem czy wiesz ale pomówienia to w realnym świecie są karalne;) a tutaj jako członek supportu powinieneś mieć chociaż odrobinkę moralności

2. Nigdzie nie polazłem. W zasadzie nasz sojusz jest wymarły została garstka osób które raz pójdą na bitwe raz zbierają jagódki. Pozatym ja nie wypomniałem tego że ktoś ma gdzie spać tylko to że ludzie zarządzający sojuszem NAB nic nie mówiąc swoim członkom zafundowali im niespodziankę układając się z wrogiem którego mieli w planach zniszczyć;) Wyzywanie fortów? nie wypominaj czegoś co robisz sam bo wyzywanie kontr i stanie w pustym forcie jest waszą domeną. Hipokryzja jest u was naprawdę mocną stroną

3.Piszesz w jednej wiadomości że nie macie sojuszu by w następnym zdaniu sugerować coś zgoła odmiennego;) I po raz kolejny napiszę. Mój pierwszy post był skierowany w zasadzie do członków NAB i nie rozumiem twojego poruszenia i nagminnego bronienia ich;)
 

DeletedUser24766

Gość
Gość
ZIMApl
ja ci tu nie będę niczego wyjaśniał bo ty doskonale wiesz o czym ja pisze... :gwizd:

wracając do tematu wątku... sytuacja na s11 jednak nie jest tak mdła jakby się mogło wydawać...
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
No widzisz tak najłatwiej. Oskarżyć kogoś to bardzo łatwo ale już konkretów podać to nie bardzo. Jeżeli już coś piszesz to proszę zastanów się czy masz jakiekolwiek poparcie w tym co chcesz przekazać bo naprawdę nie da się toczyć jakiejś normalnej rozmowy z osobą która tylko próbuje kogoś oczernić.
 

DeletedUser21834

Gość
Gość
zima myślisz że byłbym w NAB gdyby mieli sojusz z VZ :huh:

To jest najtwardszy argument :ind:
 
oj widze że nawet pod względem forum swiat podupadł :p elita tylko przeniosła sie z serwera tw ale na forum juz nie ma sie kto tu wyzywac xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry