Przedstawiciel s11

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18469
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser18469

Gość
Gość
Taki sam temat został założony na forum ogólnoświatowym, gdzie prowadzona jest również ankieta mająca na celu wybranie przedstawiciela.


Witam.


Temat zakładam odnosząc się do tematu na forum [link].

W miarę możliwość dawajcie swoje propozycje przedstawicieli świata 11 :)

pozdrawiam
SiedzącyByk55
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Są jacyś chętni?
Poprę każdego kandydata który jest "rozpoznawalny" - czyli kojarzę jego nick. :)
Jeśli nie ma chętnych, to sam się zgłaszam, chociaż nie mam pojęcia o czym miałbym dyskutować.

@edit
Ankietę z kandydatami na przedstawiciela świata masz w grze na Forum Ogólnoświatowym. Twoje miasto ma dostęp do tego forum.
Nie zrozumiałem o co chodzi i trochę się wygłupiłem. Dzięki Spedy. :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27954

Gość
Gość
Są jacyś chętni?
Poprę każdego kandydata który jest "rozpoznawalny" - czyli kojarzę jego nick. :)
Jeśli nie ma chętnych, to sam się zgłaszam, chociaż nie mam pojęcia o czym miałbym dyskutować.

Ankietę z kandydatami na przedstawiciela świata masz w grze na Forum Ogólnoświatowym. Twoje miasto ma dostęp do tego forum.
 

DeletedUser24678

Gość
Gość
Hej pankot ::DD:
Czy można prosić o listę tych osób? Dostępu do forum nie mam, a chętnie z tą listą się zapoznam ::):
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam nadzieje, że to nie tajemnica. :)
Lista jest krótka (w nawiasie dotychczas oddane głosy):
cherry 1991 (13)
fusek77 (28)
jimjam (3)
Wyjadacz Kisielu (10)
 

DeletedUser24678

Gość
Gość
A niech by tylko ogłosili to tajemnicą :&: Gram, to chcę wiedzieć ::P:
fusek, fusek... Chyba ostatnio na czacie się z nim zgadałam ::DD: jimjam znam ale reszta to dla mnie wielka niewiadoma ::P:
Najwidoczniej jestem bardzo do tyłu ::)):
 

DeletedUser28513

Gość
Gość
heh na 900 osob w sojuszach mysle ze ze 300 aktywnych ....kilkanascie glosow :p i tak to wlasnie Panie i Panowie wyglada...placzu i marudzenia jak to zle ...dziesiatki postow ..jak przychodzi co doczego odpowiada 20 osob o_O
 

DeletedUser29880

Gość
Gość
raffe jeszcze się do tego nie przyzwyczaiłeś... Ja najbardziej lubię marudy, które same nic nie robią :) A
 
Status
Zamknięty.
Do góry