Bitwa - 02.04

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser182

Gość
Gość
Data: 02.04.2014
Godzina: 21:00
Nagrody: Skrzynia ze stalowymi okuciami dla zwycięzców
Ograniczenia w zapisie: brak
(limity miejsc jak na dużym forcie)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
osoba, która padnie na bitwie traci gotówkę, energię i punkty życia jak po normalnej bitwie ?

Tak. Wszystkie zasady z normalnych walk obowiązują.
Można powiedzieć, że bitwa ta różni się tylko dodatkową nagrodą.
 

DeletedUser13226

Gość
Gość
Jak już organizujecie takie bitwy, to szeryf świata mógłby łaskawie ten fort rozbudować. Nikt przy zdrowym rozumie nie będzie chciał nawet na nierozbudowanym forcie się zapisać na obronę
 

DeletedUser

Gość
Gość
Cóż, szeryf Arizony poszedł po najmniejszej linii oporu. Wywołał fort i olewka. Jak już robić takie walki to z podziałem na 2 sojusze. Wiadomo, że na Ari są dwa główne. Raz zrobić-- atak sojusz A, później atak sojusz B.
 

DeletedUser25388

Gość
Gość
co ja ci kserdel na to mogę odp prawdo podobnie trzeba bendzie zrobić jak Monika kiedyś zaproponował bo tak sensu niema tylko jeden szkopuł brakuje dowodzącego i natym trzeba się zastanowić :kak:
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Cóż, szeryf Arizony poszedł po najmniejszej linii oporu. Wywołał fort i olewka. Jak już robić takie walki to z podziałem na 2 sojusze. Wiadomo, że na Ari są dwa główne. Raz zrobić-- atak sojusz A, później atak sojusz B.

Nie chodź jak ci nie pasuje. Możesz w tym czasie iść do prac, pojedynkować się, porobić rzemiosło, pozdobywać osiągnięcia albo wręcz ustawić spanie w hotelu. Myślę że obejdzie się bez obecności twojej postaci. Znajdzie się taki kto bez narzekania przygarnie stalówkę za free.
BTW: http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=23
BTW2: macie rozbudowany co i tak nic nie da bo wiadomo że atak wygra. Pełen szacunek dla kolegów i koleżanek ze świata bonius widzę, bo 28 osób jest zapisanych czyli nie sa przy zdrowym rozumie:
Nikt przy zdrowym rozumie nie będzie chciał nawet na nierozbudowanym forcie się zapisać na obronę
 

DeletedUser

Gość
Gość
Onufry, a powiedz mi dlaczego na innych światach forty można było rozbudować? Stalówkę za freee, jasne. Przecież to nie wymysł graczy ta nagroda tylko Wasza, to dlaczego miałbym jej nie dostać? I tak jak Bonius napisała, musiałoby mnie ostro pogrzać, abym się na obronę zapisać.

I nie wklejaj tu odnośników do wytłumaczenia moich słów, bo tylko tak potraficie. Czepiasz się małego przejęzyczenia odwracając uwagę od ważnych rzeczy. Wiem , wiem zaraz dostanę ostrzeżenie czy tam coś. Ale gracz ma prawo wyrazić swoją opinię a Wy jako admini, szeryfowie macie obowiązek tego wysłuchać i przeczytać. A nie od razu obraza majestatu.

Fort rozbudowany, ale pewnie dzięki temu tematowi. Poza tym, tu nie chodzi o stalówki bo każdy doskonale wie, że tam lipa. Chodzi o to jeśli organizujecie coś innego, zabawę to niech to będzie profesjonalnie a nie na odwal się. A dodam jeszcze, że 99% graczy zawsze się będzie zapisywało na obrony dopóki programiści nie poprawią fortów, bo doskonale wiemy iż ataki są łatwiejsze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser182

Gość
Gość
Onufry, a powiedz mi dlaczego na innych światach forty można było rozbudować?

Dlatego że sobie zapomniałem.

Stalówkę za freee, jasne. Przecież to nie wymysł graczy ta nagroda tylko Wasza, to dlaczego miałbym jej nie dostać? I tak jak Bonius napisała, musiałoby mnie ostro pogrzać, abym się na obronę zapisać.

No szkoda żebyś jeszcze sobie nagrody ustalał. Nie zapisuj się nigdzie szkoda Twojego czasu. Zapisałeś się już? Nie stój pod fortem!
Wieczne narzekania tylko. A podzielić na sojusze a pomnożyć a rozbudować, za chwilę będzie, że nagroda nie ta... a będą takie zasady jak ustalimy. Nie podoba się, nie chodzić.
 

DeletedUser29002

Gość
Gość
Idea bardzo fajna, mi się podoba.

Gdyby jednak była możliwość wprowadzenia losowości przy zapisywaniu urozmaiciło by ten rodzaj rozrywki. Osoby, które się nie lubią musiałyby
razem zagrać i się zgrać żeby zdobyć nagrode Dla przykładu gracz 1 zapisuje się
o 19:50 , system zapisuje go na obrone, kolejny gracz zapisuje się o 19:52
wtedy system daje go na atak i tak na zmiane. Oczywiście pod warunkiem, że admini
mają możliwości techniczne do wprowadzenia takiej korekty.
 

DeletedUser31256

Gość
Gość
ćśśśśśśś, nie piszcie nic, niedługo wcale usuną walki z tych fortów, onufry właśnie obraził się bo ktoś powiedział mu prawdę, kolejnej dawki nie zniesie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry