Bitwa o fort Gallifrey

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser21824
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser16467

Gość
Gość
Teraz będziesz dyktował również kto tu może się udzielać ? :)
Dla Ciebie już chyba nie ma ratunku.

Dyktował przeczytaj swój post poprzedni i zastanów się o czym ty w ogóle piszesz i 3 raz napisze, obroń pomysł tego fortu uzyj argumentów wiem że to trudne tym bardziej że swoich psotów sie nie pamieta i po chwili jak tkoś podobnie odpoiwe robi się wielkie oczy :D
 

DeletedUser2294

Gość
Gość
Onufry, nie ma się o co obrażać.

Rozumiem, że godzina nie była przypadkowa, bo zapewne organizator liczył na dużą frekwencję (wystarczyło dać cynk wcześniej, na pewno nie byłoby innych bitew. Jednocześnie wykluczyłoby to problem, który pojawił się teraz, czyli brak kompletu - wszyscy szli na łatwiznę i zapisywali się do ataku, przez co proporcje były - delikatnie rzecz ujmując - zakłócone ;)). Przy okazji tej bitwy przyszło mi na myśl rozwiązanie, że aby uniknąć w przyszłości potencjalnie podobnych sytuacji, można byłoby rzucić przynętę w postaci np. jednej skrzyni premium losowo rzuconej przegranym (wówczas przynajmniej część zastanowiłaby się nad wyborem strony zamiast iść - jak dzisiaj - na łatwiznę).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser182

Gość
Gość
Nie ma się o co kłócić. Zaszło nieporozumienie zwykłe i tyle.

Na s10 są bitwy więc po kij się ktoś z Adminów wtrąca i próbuje na siłe coś zrobić.

Nie wiedzieliśmy o tym, przepraszamy. Chcieliśmy dobrze.
Tzn że są bitwy wiedzieliśmy, nie wiedzieliśmy, że bitwy eventowe nie są mile widziane.
Nikogo na siłę niepotrzebnymi bitwami uszczęśliwiać nie będziemy.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Nie ma się o co kłócić. Zaszło nieporozumienie zwykłe i tyle.



Nie wiedzieliśmy o tym, przepraszamy. Chcieliśmy dobrze.
Tzn że są bitwy wiedzieliśmy, nie wiedzieliśmy, że bitwy eventowe nie są mile widziane.
Nikogo na siłę niepotrzebnymi bitwami uszczęśliwiać nie będziemy.

Jak zwykle ironia :D Czy gdziekolwiek znajdę post bez ironii w twoim wykonaniu ??

Tak błąd zrobiliście tu się zgadzamy, ale pisać że nie wiedzieliście że bitwy eventowe są nie mile widziane ?? To tak jakbyś sam sobie przeczył i nie przyznawał się do błędu :D

Bitwy eventowe moga być ale niech nie kolidują z innymi bitwami. To chyba nie jest aż tak trudne do wykonania ?? No i KOMUNIKACJA kolejny raz nie zadziałała.

Starajcie się argumentować swoje decyzje a nie próbować zmieniać temat na hejterów i krzykaczy którym nigdy nic sie nie podoba, głupio to wygląda. :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
+1 móminka
polać temu misiu pysiu! nie bendom siem tu nam panoszyć adminy z fejkami...
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Mumin, zjedz snikersa.

Dają stalówki za darmo, a Ty narzekasz jeszcze.
Chyba nie rozumiesz, że tu grają inni, nie tylko Ty.

P.S. Droga Administracjo, przepraszamy za to, że Tata Muminka jeszcze nie zwrócił uwagi Muminowi, że jest już późna pora i powinno iść się spać. Proszę nie zwracać uwagi to, co pisze - znalazł roślinkę o potocznej nazwie konopie i bredzi.
 

DeletedUser31256

Gość
Gość
Dają stalówki za darmo, a Ty narzekasz jeszcze.
Chyba nie rozumiesz, że tu grają inni, nie tylko Ty.

Wyraża swoje zdanie, panie kolego mądralo inteligencie :huh: Czy każdy kto wyraża na tym forum swoje zdanie (które jest niezgodne ze zdaniem większości) jest od razu bóldupiczem hejterem debilem idiotą imbecylem czy dzieckiem niewyżytym? onufry ma spinę i próbuje to zakryć ironią co mu widać nie wychodzi... Mumin pała ale teraz tylko totalny kret mógłby powiedzieć, że nie ma racji, administracja nie ma żadnych argumentów na to, aby dyskutować na temat "dlaczego bitwa 1h po wcześniejszej wyzwana".
 

DeletedUser26815

Gość
Gość
Każdy odbija piłeczkę, szkoda, że wszyscy uważają się za tych mądrych i ślepo zostają przy swoim. Każdy ma odrobinę racji- administracja mogła uprzedzić, żeby był czas na organizację tej bitwy, a Mumin nie powinien tak naskakiwać bo to w końcu "darmowa wyżera".
Tyle ode mnie, czekam na takie cos na bf i jicarilli- tylko troszkę wcześniej.
P.S. Ciekawi mnie tylko czy na stalówkach się skończy? ;D
 
Niestety niektórzy nie potrafią niczego docenić - prawda ZabójcaMuminka? Wiadomo - wszystkim nie można dogodzić, ale żeby od razu tak krytykować? Nie byłoby bitwy - byłby wielki płacz, bo na innych światach były i każdy mógł mieć szansę zdobycia stalki, jest bitwa - też źle bo już były inne bitwy. O którejkolwiek by nie była bitwa, to i tak pewnie kłóciłaby się z Twoim grafikiem fortowym.
Szkoda, że co poniektórzy patrzą na bitwy przez pryzmat własnego ja. Ciężko było przejść z jednej bitwy na drugą? Ciężko było odpuścić swoją i iść pobawić się na środkowym? Jak widać ciężko...
Brak słów.
 

DeletedUser31256

Gość
Gość
pobawić się na środkowym
Brak słów.

przepraszam bardzo
jaka zabawa?
jicarilla- prawie 4 sektory na ataku zapisane, w obronie 60 osób
a i tak się stało że mądra dolina chama NA ATAKU przypominam sflagowała (chociaż mogliśmy spokojnie wybić obronę, jak widać niektórzy nawet w takich sytuacjach nie potrafią zachować profesjonalizmu podczas gry jeżeli w ogóle go posiadają)
gdzie tu zabawa? kiedy na atak przychodzi x razy więcej niż na obronę i jedno masakruje drugie?
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Niestety niektórzy nie potrafią niczego docenić - prawda ZabójcaMuminka? Wiadomo - wszystkim nie można dogodzić, ale żeby od razu tak krytykować? Nie byłoby bitwy - byłby wielki płacz, bo na innych światach były i każdy mógł mieć szansę zdobycia stalki, jest bitwa - też źle bo już były inne bitwy. O którejkolwiek by nie była bitwa, to i tak pewnie kłóciłaby się z Twoim grafikiem fortowym.
Szkoda, że co poniektórzy patrzą na bitwy przez pryzmat własnego ja. Ciężko było przejść z jednej bitwy na drugą? Ciężko było odpuścić swoją i iść pobawić się na środkowym? Jak widać ciężko...
Brak słów.

Jedna bitwa już była i płaczu nie było dlaczego ?? Bo nie kolidowała z innymi, z jednej bitwy gracze pzreszli na drugą :D Można było ?? Tak

To co sie stało w tym wypadku gdy widac 2 bitwy , jedna na dużym druga na średniaku czas 55 rund to ponad 1h , więc albo gracz przyjdzie na swoją albo poleci na drugą. Rozumiem ze cały swiat by się pomieścił na jednym forcie ??

Jeśli bitwy były o 20.00 to nie można dodac czasu bitwy około 30 minut drogi i wtedy wywołać ?? Jak w poprzednim wypadku ?

Dzieki temu dzisiaj 2 forty były puste a gracze chący powalczyć nie powalczyli. Stracili tylko czas.

A wy a dokładnie gośc wywołujący bitwę do błędu nie potarfi sie przyznać.

Nikt tutaj w tym ja nie napisał że nie chce takich bitew ale nie można wywalac ich w czasie innych bitew bo będa takie sytuacje jak dzisiaj że każdy poszedł gdzie indziej.

Zablokujcie forty i wywalcie jeden ( dając atakującym jak i obrońcom nagrody) a będzie dobrze. Choć uważam że na takich bitwach expienie to 1 zasada będzie, więc z drugiej strony jeśli gracze majacy wywalone na bitwy nie chodzą na nie a wpadają tylko gdy ktoś daje nagrody za free , a zwykli fortowcy chodzacy codziennie na bitwy nie dostają nagórd wykonują rozkazy nawet OFFa postawią żeby bitwa w miare jakoś wyglądała takich osób sie nie nagradza to czego w ogóle wy oczekujecie ??


Lub niech info ktoś zapoda , jesli potraficie wywalić gościa w okienku z infem że bryłki tanie , to zcemu nie można w ten sam sposób poinformowac graczy o takiej bitwie ?? Mało kto FO czyta zazwyczaj ktoś zapodaje info na TW bo mało kto wie że coś jest :D
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Na koniec wyczerpującej dyskusji miałbym małą prośbę ?? Jeśli dyskusja jest o temacie Bitwy to starajcie się nie pisac o mojej osobowości, charakterze itp.

Bo na każdym kroku z tym sie spotykam, może powinniście osobne Forum stworzyć o mnie :D
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Na koniec wyczerpującej dyskusji miałbym małą prośbę ?? Jeśli dyskusja jest o temacie Bitwy to starajcie się nie pisac o mojej osobowości, charakterze itp.

Ja akurat chyba nigdzie nic na ten temat nie napisałem.
Pora chyba skończyć ten temat, niebawem Wielkanoc, będzie lepsza okazja do :fl: ::DD:

Chociaż mała rozgrzewka się przydała ;)

Miłego, z mojej strony EOT.
 

DeletedUser31121

Gość
Gość
Wystarczy że admin powiadomi o przeprowadzeniu bitwy trochę wcześniej i nie będzie problemu. Nie wiem o co ta spina. Naprawdę niewiele trzeba żeby się dogadać, wystarczą chęci ;)
 

DeletedUser21789

Gość
Gość
Ale w czym jest problem żeby zrobić to tak jak napisałem, dać info 2-3 dni wcześniej lub ustalić, że takie walki będą w np niedzielę.

A nie chcesz info pół roku wcześniej? Jak Ci przeciwnik wypowiada fort to ile wcześniej o tym wiesz? Bo ja wiem ze zawsze to jest 24h. Nigdy mniej, nigdy więcej, a tu nagle chcesz 3 dni? Przeciwnik Cie informuje ze fort Ci wyzwie w niedziele czy tez w środę? Tak ze reasumując informacja na forum oraz w podglądzie fortu jest tak samo podawana jak przy zwykłej bitwie, i nie widzę potrzeby wcześniejszej informacji o tym skoro przy zwykłej bitwie Ci wystarcza 24h, bo musi wiec i tu Ci musi 24h wystarczyć.
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
Skoro to bitwa eventowa to organizator powinien kilka dni wcześniej poinformować o terminie. A tak nic się nie udało, ani bitwa eventowa, ani normalna bitwa. Jakby poinformował kilka dni wcześniej jestem przekonany, że nie było by teraz tej całej afery i nagonki na biednych adminów, bo świat i sojusze by na event się przygotowaly. Chcieli jak zawsze dobrze, chcieli dać wspaniałe stalki, z których lecą same badziewia, a ludzie tylko jęczą ::DD: Ale oczywiście wszystko wina mumina, bo przecież on zawsze narzeka i wtyka i wytyka. Zero winy organizatora, przecież chciał dobrze i medal mu za to, kij, że nie wyszło. To tak jak ktoś by chciał wymienić żarówkę, ale przy okazji zwalił całą instalację elektryczną :D Liczy się, że żarówka wkręcona. Najgorsze, że żaden admin nie umie się przyznać do błędu, onufry przeprosił, ale znając jego zaleciało ironią na kilometr.

Ktoś wyżej pisał, może by dać jakiś haczyk dla przegranych w postaci skrzynki premium czy coś podobnego, może by inaczej było.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16974

Gość
Gość
A nie chcesz info pół roku wcześniej? .

Jak Ty chcesz coś zaplanować na pół roku wcześniej jak Wy się gubicie przy zaplanowaniu walki z dnia na dzień. (z czasem pewnie ktoś to ogarnie)

Jak Ci przeciwnik wypowiada fort to ile wcześniej o tym wiesz? Bo ja wiem ze zawsze to jest 24h. Nigdy mniej, nigdy więcej, a tu nagle chcesz 3 dni?

Napisałem 2-3 dni, ale Ty musiałaś (domyślam się, że jesteś kobietą) oczywiście wytknąć te 3 dni, w zupełności wystarczyło by 2 dni, ale jak by było wcześniej to by było miło i na pewno z pożytkiem dla wszystkich.

Przeciwnik Cie informuje ze fort Ci wyzwie w niedziele czy tez w środę?

Przeciwnik mnie nie informuje, ale wiem czego mogę się spodziewać i jak atakował dzień wcześniej to się nie zastanawiam tylko przyjmuję, że teraz moja kolej i atakuję.


A wystarczyłoby żeby tak wyglądał pierwszy post:

Jutro na s10 odbędzie się pierwsza bitwa z nagrodami o położony w centrum mapy fort Gallifrey:

- Dzień: 03.04.2014
- Godzina: 21:00
- Ograniczenia dla uczestników: brak (limit jak na dużym forcie)
- Nagroda dla zwycięzców: Skrzynia ze stalowymi okuciami

Proszę wybaczyć, że walka w takiej godzinie, ale chcieliśmy sprawdzić zainteresowanie takimi walkami, kolejne na pewno nie będą kolidowały z walkami w godzinach szczytu lub będziecie informowani wcześniej o takich ventach.



Chcieliście sprawdzić zainteresowanie i chyba się nie udało, bo ludzie porozrzucani po 3 fortach. Za to sprawdziliście naszą czujność i chyba powinniście być zadowoleni, że są osoby którym zależy na walkach fortowych na s 10 i pokazujemy co nam się nie podoba, tym bardziej, że możecie to poprawić i będzie git.

Chcecie mieć prawdziwy obraz zainteresowania to dajcie info dwa dni wcześniej i zorganizujcie taka walkę przy okazji poprawiając już niektóre rzeczy jak system nagradzania.
 

DeletedUser31256

Gość
Gość
Proszę wybaczyć, że walka w takiej godzinie, ale chcieliśmy sprawdzić zainteresowanie takimi walkami, kolejne na pewno nie będą kolidowały z walkami w godzinach szczytu lub będziecie informowani wcześniej o takich ventach.

Zaraz to znając życie onufry skopiuje, wklei, i napisze post :I:
 
Status
Zamknięty.
Do góry