Bitwa - 15.04

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser182

Gość
Gość
Data: 15.04.2014

godzina: 21:16

ograniczenia:
  • 65 graczy w ataku
  • 65 graczy w obronie
(zapisy bez ograniczeń, dostaje się po 65 osób)

nagrody
:
  • Dla wygranych: 50 obligacji i 7500 doświadczenia
  • Dla przegranych: 5000 doświadczenia
 

DeletedUser

Gość
Gość
CENZURA AUTORA CENZURA AUTORA. KTO MA ZAWSZE RACJE....ADMINISTRACJA
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser182

Gość
Gość
Obawiam się, że jest to awykonalne.
Wszyscy będą się chcieli zawsze zapisać tam gdzie Ty.
Ja bym był za tym, żeby sprawić tym słabeuszom trochę radości, zwłaszcza przed świętami i pozwolić im, choć raz zawalczyć z Tobą ramię w ramię. Niech los wybierze 64 szczęśliwców.

Pytanie co się bardziej opłaca, zapisać się tam gdzie wszyscy (pewna wygrana) i się nie dostać = 0 nagrody, czy zapisać się tam gdzie mniejszość (pewna przegrana) ze sporą szansą na wejście i mniejszą, ale jednak nagrodą.
 

DeletedUser

Gość
Gość
CENZURA AUTORA CENZURA AUTORA. KTO MA ZAWSZE RACJE....ADMINISTRACJA
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser182

Gość
Gość
I to już widzę kolejną Twoja ripostę

(wiem Onfury co napiszesz,więc daruj sobie, szkoda czasu).

Po co zatem cokolwiek tutaj piszesz, skoro nie chcesz prowadzić dyskusji, bo wiesz co ja odpiszę? Do kogo zatem kierujesz swoje posty, skoro na Arizonie to ja organizuję bitwy?
Przecież to nie ma żadnego sensu, przynajmniej ja takiego nie widzę.
Poruszasz temat walk, jednocześnie pisząc złośliwie, aby jedyna osoba, która ma wpływ na ich kształt nie odpisywała. Gratuluję pomysłu na konstruktywną dyskusję. :I:
I jak tu traktować Twoje posty w kategorii innej niż "dowalmy adminowi" (czyli o wartości merytorycznej w okolicach zera) skoro, ja podaję dane do bitwy a Ty wyskakujesz z zaczepnym, niczym niesprowokowanym postem na dzień dobry. Ja nie zamierzam z kimś takim prowadzić dyskusji, więc cytując "daruj sobie, szkoda czasu".

Czyli o dołączeniu do bitwy decyduje los ?

Tak.
 
Status
Zamknięty.
Do góry