Migracja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser182

Gość
Gość
Została włączona migracja ze świata 11.
Jest ona bezterminowa.
Termin zamknięcia świata nie jest jeszcze ustalony, ale należy się z takim faktem w przyszłości liczyć.

dostępne światy docelowe:
Swiat 1
Swiat 10
Arizona
Blackfoot
Cheyenne
Dakota
Huron
Iroquois
 

DeletedUser182

Gość
Gość
O to żeście pojechali po bandzie zamykając aktywny świat :D

Ta, a parę dni temu jakiś Eme pisał, że świat upadł :D
Do zamknięcia na pewno długa droga. Raczej bym nie liczył na rok 2014.
Kto chce to skorzysta z migracji, kto nie chce może nie korzystać. Na pewno zanim świat będzie zamknięty ( w bliżej nieokreślonej przyszłości) to poinformujemy o tym przynajmniej 2 tygodnie wcześniej.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
No to zaczyna się robić ciekawie ;)

@up
Upadł dla niego, bo nie ma się z kim pojedynkować :D (sory EmE)
 
No to można Eme przekierować na świat 1, skoro biedny nie ma gdzie się pojedynkować. skoro wykończył konkurencję.

Sytuacja analogiczna z 'migracjami' ze świata 12 jakiś czas temu. Tylko w przeciwieństwie do 12 tu są nadal 2 sojusze, które walczą ostro na bitwach fortowych. Decyzja wg mnie nieprzemyślana, dzięki temu rozbijecie świat 11, skąd tak czy siak odejdzie przynajmniej 50% graczy "bo ranking na iro będzie wyższy".

Znam większe światy 'widmo', chociaż wiadomo, iż światy bez pełnej opcji premium dla firmy są bezwartościowe.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Tak dokładnie, będziesz musiał skasować konto tam gdzie chcesz przenieść postać z s11 lub właśnie tą z s11 usunąć.

Cherry
ostro walczą? :D hmmmmmm polemizowałbym.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Znam większe światy 'widmo', chociaż wiadomo, iż światy bez pełnej opcji premium dla firmy są bezwartościowe.

Czekam na konkrety. Które ?
Nie masz dostępu do statystyk i piszesz byle co, na zasadzie "nie znam się tym chętniej się wypowiem".
Proszę, podaj które to światy skoro "znasz".
 

KozaK69

Elitarny Tester
Ze statystykami jest ten problem, że nic nie mówią o aktywności świata, tym bardziej że ciężko jest określić definicję postaci aktywnej. Dla jednego jest to logowanie raz na dwa dni, dla drugiego codzienne chodzenie na bitwy, a dla trzeciego zainicjowanie 10 pojedynków dziennie.

Na jednym świecie 5000 osób może się logować codziennie, ale 4500 z nich wchodzi tylko po to żeby ustawić 4 prace i zebrać kasę na wymianę.
Na drugim świecie może logować się 2000 osób, ale 1000 z nich chodzi na bitwy, pojedynkuje się, aktywnie pracuje w 15 sekundówkach.
Czy to oznacza że świat pierwszy jest aktywniejszy od tego drugiego? Nie wydaje mi się.
(Liczby kompletnie z czapy, żeby zobrazować przykład.)

S11 zapewne jakiś wybitny nie jest, ale jak było pisane w jakimś innym temacie "nie odbiega od średniej". Niestety, dzisiaj został skazany na wymarcie :) Szkoda mi jedynie, że tak nagle i bez zapowiedzi, a nawet całkowicie wbrew zapowiedziom sprzed dosłownie kilku dni. (temat EmE gdzieś wyparował, więc cytatów nie będzie).
 

DeletedUser182

Gość
Gość
No tak Kozak. Typowe podejście, jeżeli liczby świadczą przeciwko mnie, tym gorzej dla liczb.
Nikt nigdzie żadnych zapowiedzi, że s11 nie zostanie zamknięty nie dawał, chyba że masz jakieś konkretne cytaty (najlepiej moje), to chętnie przeczytam.
Czekam na konkretne liczby od Cherry1991 i konkretne cytaty od KozaK69. Dość jałowych dyskusji, niepopartych konkretami na tym forum!
 

DeletedUser

Gość
Gość
W sumie to dobrze, że migracja została tu włączona. Ten świat jest już wymarły. Nie można nawet zebrać na małym forcie kompletu online.
 

KozaK69

Elitarny Tester
No tak Kozak. Typowe podejście, jeżeli liczby świadczą przeciwko mnie, tym gorzej dla liczb.
Nikt nigdzie żadnych zapowiedzi, że s11 nie zostanie zamknięty nie dawał, chyba że masz jakieś konkretne cytaty (najlepiej moje), to chętnie przeczytam.
Czekam na konkretne liczby od Cherry1991 i konkretne cytaty od KozaK69. Dość jałowych dyskusji, niepopartych konkretami na tym forum!

W takim razie poproszę o przywrócenie tematu założonego przez E.m.E na tym forum kilka dni temu. Inaczej nie mam możliwości zacytowania, bo wbrew pozorom nie zapisuję sobie treści wszystkich tematów.

Co do liczb. Nie świadczą one przeciwko mnie. Jest migracja to jest i tyle (ba, sam chciałem żeby była parę miesięcy temu). Nie mam najmniejszego zamiaru się z nimi kłócić, stwierdzam tylko fakt, że KAŻDA liczba może być przedstawiona na kilka różnych sposobów. Ot magia statystyki :)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Tak, najlepiej jest interpretować liczby (których się de facto nie zna) na potrzeby poparcia swoich dziwnych tez.

Szkoda czasu na dyskusje, decyzja została podjęta przeze mnie i IG w oparciu o konkretne liczby, do których nie masz dostępu nie będziesz nigdy miał i nie zostanie ona zmieniona bo Tobie się nie podoba. Przykro mi.



W sumie to dobrze, że migracja została tu włączona. Ten świat jest już wymarły. Nie można nawet zebrać na małym forcie kompletu online.

Niemożliwe, bo przecież 2 sojusze ostro walczą na bitwach fortowych.

Tylko w przeciwieństwie do 12 tu są nadal 2 sojusze, które walczą ostro na bitwach fortowych.
 

KozaK69

Elitarny Tester
Jak rozumiem temat został usunięty, trudno. W takim razie cytatów nie będzie.

Ja za to poproszę o temat, w którym zdecydowałem się interpretować KONKRETNE liczby + miejsce, w którym wyrażam swoje niezadowolenie z decyzji. W innym wypadku proszę mi nie wmawiać, że jestem zły, niedobry i młody gniewny.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Taaaaaaaaak bardzo ostro że na średniaki obie strony kompletów nie mogą znaleźć nie mówiąc już o dużych.
Włączone zostało no i tak już jest.

Sytuacja z s12 wyjaśniona, tam też została włączona migracja, choć moim zdaniem tego serwera nie powinno już dawno być (po pierwszym włączeniu migracji) ale co ja się tam znam ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29473

Gość
Gość
tiki taka

Co do tych co mówią że świat "umarł"...
Jeszcze jakiś czas temu mój sojusz potrafił postawić porządny skład na dużym forcie, a skoro przeciwnik nie dopisywał to było mu pomóc a nie stać z boku i jagody zbierać! ;)

aha to tak wychodzi że migracja została włączona dzięki opini 1 osoby która nie miała się z kim bić w pojach. bo niestety o żadnym temacie nie wiem.

Chwała i potęga o wielki E.m.e :eek:kul:

Gdybym zrobił zadyme o co innego to pewnie liczby też byłyby inne... ::)):
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6549

Gość
Gość
Wiesz Kisiel "Liczby nie kłamią" ;)
To że nie potrafiliśmy zebrać porządny skład na duży. Wam udało się 1 zebrać komplet na atak i 2-3 razy komplet na obronę, więc nie ma co mówić. Teraz jak pisałem wyżej ciężko naszym sojuszom zebrać ludzi na średniaka. Zobaczymy jak się to rozwinie, ja z chęcią aktywnych fortowców z s11 przerzucił na jeden serwer i walczył razem z nowym przeciwnikiem.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Ja za to poproszę o temat, w którym zdecydowałem się interpretować KONKRETNE liczby + miejsce, w którym wyrażam swoje niezadowolenie z decyzji. W innym wypadku proszę mi nie wmawiać, że jestem zły, niedobry i młody gniewny.

Ze statystykami jest ten problem, że nic nie mówią o aktywności świata, tym bardziej że ciężko jest określić definicję postaci aktywnej. Dla jednego jest to logowanie raz na dwa dni, dla drugiego codzienne chodzenie na bitwy, a dla trzeciego zainicjowanie 10 pojedynków dziennie.

O jakich statystykach mówisz, skoro nie masz dostępu do żadnych ?

Po co ta wypowiedź? Jesteś zadowolony z migracji, czy nie jesteś? Jeżeli jesteś to ta wypowiedź była kompletnie bez sensu.
Jeżeli nie jesteś, to znaczy, że jesteś niezadowolony.
Kolejny analityk od 7 boleści się znalazł, co będzie interpretował liczby, których na oczy nie widział.

A: Zróbcie migracje, zróbcie migracje, świat wymarł.
B: Ej po co migracja? Statystyki kłamią, można je różnie interpretować.
Dzień jak co dzień.
O wiem, a może ankietę zrobimy, to jak będzie na czyjąś niekorzyść to się powie, że zbieracze głosowali (jak było w przypadku s12) a jak wyjdzie dobrze to się zostawi. Tudzież można będzie o niej podyskutować na 10-20 stron i stwierdzić, że liczby kłamią i nie miała ona sensu. Zawsze przynajmniej się nabije to kilka postów na forum.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Kiedyś przy panelu logowania chyba było inaczej pokazane ile jest aktywnych graczy- nie pamiętam dokładnie jak, ale chyba była jakaś liczba podana.
Na innych światach też nie widzę wielkiej aktywności. Tylko otwieranie nowych światów daje na pewien okres pewien boom, a co potem? Ale przecież IG zna się lepiej ;)
Liczby nie zawsze mówią jak jest ;) równie dobrze można zrobić migracje na s10 tutaj ;) ale oczywiście propozycji takich dawać nie mogę ;)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Liczby nie zawsze mówią jak jest ;)

I pamiętaj o tym!
Jak ktoś Ci powie, że 2+2=4 to podchodź do tego zawsze sceptycznie.
W końcu to tylko głupie liczby i nie mogą podważać niczyjego przekonania do słuszności jego racji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry