Migracja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
przed chwilą się naprawdę uśmiałem :)

Konto zablokowane

Nie zakładaj żadnych tematów na forum w sprawie blokady twojego konta!
Powód blokady twojego konta: Próba komercyjnego wykorzystania konta. Blokada stała.
Zostałeś zablokowany permanentnie.
» Wyślij sprzeciw (Tylko jeżeli twój sprzeciw jest uzasadniony)

dziękuję administracji za wolność słowa w TW :) już bardziej idiotycznego powodu uciszenia gracza nie mogłeś znaleźć :) żegnam ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser29473

Gość
Gość
tiki taka

zablokujcie generalnie świat 11 za to ze chce się bronić przed migracją i waszymi pochopnymi decyzjami pif paf

To jakaś kpina, zaraz załoze konto podobny do admina i co bana też ten ktoś dostanie? Nie mam pomysłu kto rekrutował tego pana do pracy na tym odpowiedzialnym stanowisku gdyż jest pan odpowiedzialny za wielu graczy a skoro nie potrafi się sprostać wymaganiom może czas oddać te obowiązki innym...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18801

Gość
Gość
W/w gracz, wie za co... dla reszty będzie to "słodka" tajemnica.
Proszę nie trolować forum.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Z tego co widzę ładnie pojechane jest po bandzie.
Koniu nie dowiesz się tych rzeczy gdyż:
1) jeśli chodzi o neona- jesteś osobą trzecią
2) jeśli chodzi o termin zamknięcia migracji- oni sami nie wiedzą.

Do IG
Czy nie respektujecie czegoś co nazywa się wolnością słowa? to może ktoś w internecie znajdzie jak osoba publiczna znana w telewizji wypowiada się na temat miejsca pochówku gen. Jaruzelskiego...
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Nie da się założyć konta na forum nie posiadając konta o identycznym nicku w grze. (to do tych paru Panów co się nie znają, ale ostro się wypowiadają)

Do IG
Czy nie respektujecie czegoś co nazywa się wolnością słowa? to może ktoś w internecie znajdzie jak osoba publiczna znana w telewizji wypowiada się na temat miejsca pochówku gen. Jaruzelskiego...


Tak o ile nie łamie regulaminu gry i/lub forum.
Regulaminy są po to aby ich przestrzegać a nie je łamać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No to są chyba jakieś jaja???? Czemu blokujecie konta na grze za wypowiedzi wolne tu???To jak napisze np że pójde na s1 zabijać innych to wsadzicie mnie za usiłowanie zabojstwa???
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Onufry

Czy podstawowe zasady, które są w każdym kraju- demokratycznym tj wolność słowa, prasy i wyznania stoją niżej niż regulamin w grze? Zastanów się nad tym dobrze.

Co ja się wypowiadać będę...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser182

Gość
Gość
No to są chyba jakieś jaja???? Czemu blokujecie konta na grze za wypowiedzi wolne tu???To jak napisze np że pójde na s1 zabijać innych to wsadzicie mnie za usiłowanie zabojstwa???

Zawsze tak było od czasu powstania gry.
Jeżeli napiszesz na forum np. że sprzedasz konto w grze to zostajesz wykluczona w grze. Nie ma znaczenia jakim środkiem przekazu będziesz chciała zarobić na koncie (portal aukcyjny, forum, czat w grze).

Onufry

Czy podstawowe zasady, które są w każdym kraju- demokratycznym tj wolność słowa, prasy i wyznania stoją niżej niż regulamin w grze? Zastanów się nad tym dobrze.

Oczywiście że tak. Inaczej każdy by mógł Cię zwyzywać od najgorszych i zasłaniać się wolnością słowa. Stań w centrum miasta i zacznij wyzywać przechodniów a gdy Cię aresztują powiedz, że jest wolność słowa. Potem tu wróć i powiedz jak poszło.
Regulamin został złamany i to bardzo poważnie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
onufry, daj regulamin , ze za pisanie tutaj mozesz blokowac konta na grze. bo nic takigo nie ma
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Taaaaa oczywiście że masz racje Onufry tylko zastanów się nad jednym:
Wiesz jak działa ironia i sarkazm?
Też po paru wypowiedziach tutaj poczułem się obrażony, miałem napisać że chce by ta osoba dostała perma w grze? Nie no ok, znajdę czas i poszukam.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
onufry, daj regulamin , ze za pisanie tutaj mozesz blokowac konta na grze. bo nic takigo nie ma

http://forum.the-west.pl/showthread.php?t=6843

E. Komercyjne wykorzystanie konta

1. Sprzedaż (kupno) konta, punktów premium, miasta i inne komercyjne wykorzystanie konta, a także próby podjęcia tej czynności (wystawienie aukcji lub złożenie oferty, wysyłanie zapytań o chęć kupna/sprzedaży), wysyłanie reklam bez zgody InnoGames GmbH, sprzedawanie poradników do gry: blokada stała na wszystkie światy.

---> "Złożenie oferty"
 

DeletedUser29002

Gość
Gość
Ja wypowiem się krótko jako prawnik odnośnie Neona777 i link, który wkleił Onufry z wypowiedzią Neona777.
Chcąc ukarać gracza należy mieć podstawy, i tutaj Onufry słusznie podnosi, że gracz napisał o możliwości pokierowania sojuszem za kasę, jednakże Onufry zupełnie zapomniał o pewnej zasadniczej kwestii, abybyła podstawa ukarania czy to w życiu realnym czy też w grze musi powstać zamiar bezpośredni czy też pośredni, a z wypowiedzi Neona777 takiego zamiaru nie można wywnioskować.
Nie ma więc podstaw do ukarania gracza zgodnie z polskim i europejskim prawem oraz doktryną.

To taka mała dygresja ... bo rażą mnie jako prawnika pewne decyzje itd.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1170

Gość
Gość
może źle kumam, ale ja na grze mam inny nik :) to jak to w koncu jest, da sie czy sie nie da :)
Aby założyć konto na forum z nickiem kserdel, musiałeś najpierw założyć konto z takim samym nickiem w grze. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by później założyć inne konto w grze i na nim grać. Nie zmienia to jednak faktu, że konto w grze jest wymagane do rejestracji na forum.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może ja nie douczona jak Onufry ,ale zapewniam ze z gimnazjum wyszłam i tytuł mgr bez kropki tez jakos cudem zdobyłam i pytanko mam ...Czy regulamin gry TW jest taki sam jak regulamin forum?? Bo jakoś mi sie nie zgadza porównując.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Ja wypowiem się krótko jako prawnik odnośnie Neona777 i link, który wkleił Onufry z wypowiedzią Neona777.
Chcąc ukarać gracza należy mieć podstawy, i tutaj Onufry słusznie podnosi, że gracz napisał o możliwości pokierowania sojuszem za kasę, jednakże Onufry zupełnie zapomniał o pewnej zasadniczej kwestii, abybyła podstawa ukarania czy to w życiu realnym czy też w grze musi powstać zamiar bezpośredni czy też pośredni, a z wypowiedzi Neona777 takiego zamiaru nie można wywnioskować.
Nie ma więc podstaw do ukarania gracza zgodnie z polskim i europejskim prawem oraz doktryną.

To taka mała dygresja ... bo rażą mnie jako prawnika pewne decyzje itd.

Dlatego też jest zapis o próbie dokonania.
Bywały już przypadki, kiedy to ktoś wystawił konto na licytację na allegro a potem się tłumaczył, że chciał się jedynie zorientować jaka jest jego wartość a sprzedawać oczywiście nie miał zamiaru.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Ehhh ta wolność słowa

Nie będę się tu wypowiadał w tak gorącej sprawie skoro nic nie można napisać...
 
W porządku Onufry, ciekawi mnie to, jak wytłumaczysz się przed swoimi pracodawcami w sprawie tegoż bana. Jak mówiłem wyżej, sprawa, wraz ze stosownymi screenami została zgłoszona do InnoGames. Wielka szkoda, iż Jaffar swoich słów nie przemienił na czyny, Ty wiesz o co chodzi :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry