Migracja-BF

  • Rozpoczynający wątek DarkerBFF
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser27342

Gość
Gość
a co innego? forty to już nuda, w każdym sojuszu praktycznie jest problem z online , wiec poszedłem z hp pod pvp , mam 355 poziom pojedynków dobije do 500 i ? mam dziennie atakować 3 - 4 os? Bo tylko takie będą dawać mi expa. Czy pójść w handel?
 

DeletedUser28123

Gość
Gość
ja mam 700lv poj i atakuje wiecej niz 4 osoby, ale nie o to mi chodzilo. Migracja to opcja, my sobie wyemigrujemy, a kto chce niech zostanie :)
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Ale co wy myślicie ze na s1 to tak wspaniale jest ?

A ze swojej strony mogę napisać .

Wielką głupotą jest włączanie migracji i dawanie do wyboru 6 światów to chory pomysł. W ten sposób świat może się rozjechać po całym TW.

Ja wiem ktoś powie że jak dadzą 1 świat do wyboru to będzie to odebrane jako narzucanie czegoś .

Ale przecież można zrobić tak że robi się ankietę i ludzie wybierają kierunek migracji.


Ps. W najbliższym czasie nie są planowane migracje ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30709

Gość
Gość
Witam
Świat Bf jest w agonii od kilkunastu miesięcy . Natomiast znikanie poszczególnych Światów trwa od dłuższego czasu .
Producenci gry muszą zdawać sobie sprawę że ilość graczy w The West jest ograniczona i wielu z nas gra na kilku Światach to tzw. miłośnicy powyższej gry i już nigdy nie będzie nas więcej raczej mniej ,...
Powinno się zrobić maksymalnie 2 , 3 Światy aby uatrakcyjnić wiernym odbiorcą The West pełen wachlarz przyjemności.
 

DeletedUser11551

Gość
Gość
Również jestem za włączeniem świata bf do migracji. Mało aktywnych graczy gra już na nim :(
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Każdy migracji chce :p O migracji decyduje Onufry ( nie IG :p Się zaciągneło języka to się wie , jak w sytuacji s12 :p).

Onufry powinien pójść za ciosem, odpalił s11, Czajniki czekaja chyba rok jak nie dłużej.

Błąd migracji polega na tym że są robione wtedy gdy nie oszukujmy się zazwyczaj niema czego ratować, świat wymarły gracze albo grają na innym świecie lub kończą przygodę z TW.

Migracja raczej to nie kara a możliwość ożywienia graczy nowych celów emocji itp.

MIgracje s2- s9 zostały zrobione gdy tam martwica była i to ostra.


Dlatego powinny pozostać 4 światy 2 zwykłe, oraz 2 z premium ( chodzi o kupwoanie um itp)

Kolejna rzecz zmiana nazw serwerów, głupio wygląda jak nowy gracz wpada i widzi s1 s10 s11 s12 i nagle nazwy jakieś, niech to ma ręce i nogi.

Ale to też musi Onufry zrozumieć że gdy gracze na danym swiecie nie widzą sensu dalszej gry albo wchodzą ustawiają prace wychodzą, odpalają urlopy, albo kończą grać, cierpi na tym też IG bo mniej kasy.

Gdy świat żyje są wyzwania itp odpalają premki itp a koeljny plus zamiast utrzymywać tam 10 serwerów utrzymują 4 :p

Ps I wrócić do tematyki Dzikiego Zachodu a nie Kowboje i Obcy :D

Też chce żeby BF miało migracje chociaż tam aktywnie nie gram :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Podsumowanie jest takie,BF aktywność jest bardzo mala,te kto gra na BF wie jak jest,BF po migracjach nie otrzymał nowych graczy,sporo wydałem na gre,chce czerpać przyjemność z gry,na ta chwile wegetuje [nie tylko ja] nastawiam 3 pojedynki i sen i tak w kółko,ludzie chca mieć przyjemność gry,na BF tej przyjemnośći od bardzo dawna nie ma,kiedyś BF byl jednych z najlepszych światów pod pvp oraz fortowo,ten kto grał to wie jak było,Prośimy o włączeniu migracji,ten kto chce niech zostanie,nikt mi nie każe migrować.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Podsumowanie jest takie,BF aktywność jest bardzo mala,te kto gra na BF wie jak jest,BF po migracjach nie otrzymał nowych graczy,sporo wydałem na gre,chce czerpać przyjemność z gry,na ta chwile wegetuje [nie tylko ja] nastawiam 3 pojedynki i sen i tak w kółko,ludzie chca mieć przyjemność gry,na BF tej przyjemnośći od bardzo dawna nie ma,kiedyś BF byl jednych z najlepszych światów pod pvp oraz fortowo,ten kto grał to wie jak było,Prośimy o włączeniu migracji,ten kto chce niech zostanie,nikt mi nie każe migrować.

No widzisz Darker za dużo wydałeś na grę i przez to migracji nam nie włącza.

Ps. Szkoda że nie zrobiłeś ankiety
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13128

Gość
Gość
Można by było jakąś ankietę zrobić odnośnie migracji i ustalić jak by to mogło wyglądać, ale to wszystko zależy od inicjatywy Onufrego czy chce coś takiego zrobić. :kak:
 

DeletedUser19492

Gość
Gość
Każdy migracji chce :p

Nie każdy. Kilku pojedynkowiczy się wypowiedziało bo się cele skończyły - gdzie indziej też się skończą..

A jeśli już miałoby do czegoś dojść, to niech będą przynajmniej 2 św do wyboru, nie każdy ma ochotę przechodzić na s1.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Nie każdy. Kilku pojedynkowiczy się wypowiedziało bo się cele skończyły - gdzie indziej też się skończą..

A jeśli już miałoby do czegoś dojść, to niech będą przynajmniej 2 św do wyboru, nie każdy ma ochotę przechodzić na s1.

Miałem na myśli Fem o światy nie o graczy :D

s10 też a raczej jedna koalicja myśli o migracji bo przeciwników nie mamy :D

Ale kto na s1 chce ?? tylko pojedynkowicze :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie tylko pojedynkowicze chcą,po prostu osoby te które graja[jeszcze chca cos zmienic] jak bedzie innaczej pewnie wiekszość zrezygnuje z gry i ci którzy jeszcze graja pójdą w zapomienie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
BF jako jedyny nie otrzymał nowych graczy,wszyscy poszli na 10/1,świat BF jeszcze trzymał się,ale ludzie skonczyli gre albo się znudzila i świat się wykruszył,jedyna szansa byla migracja ludzi z 11 ale niestety nie przyjda na Bf,każdy kto gra i zależy im na świecie to niech da nam szanse migracji.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Darker mieli wybór ale poszli gdzie indziej.

Poza tym moze jakiś admin by sie wypowiedział bo może czas skonczyc tą dyskusje
 

DeletedUser

Gość
Gość
Owszem mieli,ale my nie mamy ludzi,dlaczego mamy być poszkodowani? też chcemy mieć zabawe z gry,a nie wegetować to nie na tym to polega.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Owszem mieli,ale my nie mamy ludzi,dlaczego mamy być poszkodowani? też chcemy mieć zabawe z gry,a nie wegetować to nie na tym to polega.

No tak tylko nie winą innych jest to ze większość pojedynkowiczów w hotelach siedzi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry