Eventy - Nagrody dla 3 osób

Jesteś za wprowadzeniem 3 nagród dla 3 pierwszych osób w evencie ?

  • TAK

    Głosy: 6 33,3%
  • NIE

    Głosy: 12 66,7%

  • W sumie głosujących
    18
Status
Zamknięty.
To już któraś loteria z kolei , gdzie główną nagrodę zdobywa tylko jedna osoba (najwięcej losowań).

Jestem za tym , żeby wprowadzić nagrody dla pierwszych 3 osób :
(1.miejsce Główna nagroda + np. 3 lśniące skrzynie premium
2. miejsce Główna nagroda + np. 1/2 lśniące skrzynie premium
3. miejsce Główna nagroda TYLKO)

Uważam że te rozwiązanie dodatkowo powiększy liczbę osób losujacych więc programisci i inne osoby grupy TW nic nie stracą na tym , a myślę że nawet więcej zyskają . Ludzie będą chętniej losować bo będą mieć szanse większą na wygranie a nie jak teraz losujesz , męczysz się i okazuje się że ktoś cię przegonił bo mial więcej bryłek lub innych rzeczy .

proszę o wypowiedzi (mądre :)) , niech wkoncu zrobią coś dla 2 jednostek a nie tylko ELITY :)
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
Celem tej nagrody było sprawnie, żeby była jedyna i wyjątkowa ponieważ może posiadać ją tylko jedna osoba. Tak jak było z różowym tutu :)

Pomysł mi się nie podoba. Czemu osoba, która losowała dajmy 1000 razy ma dostać unikalny zestaw i lśniące skrzynie, które nie dają przewagi nad osobą, która była trzecia i miała 400 losowań.
 
Rozumiem jakie ma być przesłanie broni , TYLKO czemu znowu mają być górą osoby co najwięcej wydaja ?

Wezmiecię kiedyś pod uwagę osoby trzecie ? Tą gre tworzą osoby tylko które najwięcej wydają czy także inne , bo z tego co się orientuje jest różnie a góra ciągle są osoby co najwiecej wydają na grę .

Śmieszne jest też to że ktoś wyda na event 2000 zł którego nie wygra bo ktoś wpakował 5000 :D

Ludzie są różni a kraj nasz jest jaki jest i z zarobkami jest także różnie , a wy ciagle patrzycie na tych lepiej usytulowanych , gdzie tu uczciwość ?

Skoro nie chce cie zrobić 1,2 ,3 miejsce to wróć cię do tego jak w pierwszym evencie JAKO NAGRODĘ DAJCIE ZESTAWY CIUCHÓW , wtedy było najuczciwiej niebyło zadnych broni ani innych cudów tylko sety ktore inne osoby też mogly wygrać i mieć

a jak nie to np 1 miejsce Bron eventowa + skrzynie z ciuchami z loterii , 2 miejsce bronie event. + np 1 skrzynia z ciuchami z loterii , 3 miejsce same bronie .

Admini i cała reszta Teamu pomyślcie wkoncu nad innymi osobami co graja w tą grę a nie o tych co płacą , nie tędy droga
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4138

Gość
Gość
Rozumiem jakie ma być przesłanie broni , TYLKO czemu znowu mają być górą osoby co najwięcej wydaja ?

Wezmiecię kiedyś pod uwagę osoby trzecie ? Tą gre tworzą osoby tylko które najwięcej wydają czy także inne , bo z tego co się orientuje jest różnie a góra ciągle są osoby co najwiecej wydają na grę .

Śmieszne jest też to że ktoś wyda na event 2000 zł którego nie wygra bo ktoś wpakował 5000 :D

Ludzie są różni a kraj nasz jest jaki jest i z zarobkami jest także różnie , a wy ciagle patrzycie na tych lepiej usytulowanych , gdzie tu uczciwość ?

Skoro nie chce cie zrobić 1,2 ,3 miejsce to wróć cię do tego jak w pierwszym evencie JAKO NAGRODĘ DAJCIE ZESTAWY CIUCHÓW , wtedy było najuczciwiej niebyło zadnych broni ani innych cudów tylko sety ktore inne osoby też mogly wygrać i mieć

a jak nie to np 1 miejsce Bron eventowa + skrzynie z ciuchami z loterii , 2 miejsce bronie event. + np 1 skrzynia z ciuchami z loterii , 3 miejsce same bronie .

Admini i cała reszta Teamu pomyślcie wkoncu nad innymi osobami co graja w tą grę a nie o tych co płacą , nie tędy droga

Na wstępie nie czepiaj się nas :) IG się zapytaj czemu jest tak a nie inaczej :)

Piszesz "Wezmiecię kiedyś pod uwagę osoby trzecie ?", a ja się Ciebie zapytam - nic nie dostajesz w loterii ?? Żadnej nagrody ?? Mało ?

I dalej Twój pomysł się opiera na tym, żeby 3 osoby dostały coś wyjątkowego :) Sądzę, że nie taki plan miało IG :)
 

DeletedUser31121

Gość
Gość
gry by nie było bez osób kupujących bryłki, więc nie marudź bo dzięki nim grasz sobie za friko ;)

p.s. na litość boską nie stawiaj spacji przed znakami interpunkcyjnymi...
 
oo jakich nagrodach mówisz ? :D
o tych : kolorach , kurczakach lub premkach jedno dniowych ?

Sory ale bez jaj :D na 40 losów za free może na farta trafi się coś z 3 przegrody :D i ciągle 1 albo 2 . To to mają być te nagrody ? :D

to lepsze itemy są w shopie za oupy taka prawda :D

i będę dalej dążył do 3 nagród , prosta zasada jest w sporcie są 3 miejsca ;) :
1/2/3 a nie tylko 1 :D a jak już ktoś pisał na swiatach loteria to wyścig ;)
 

DeletedUser31491

Gość
Gość
Mnie zastanawia sytuacja co by się stało gdyby 5 osób się dogadało.

Weźmy sytuację widać ilość rozbudowy na miejscu przed Tobą a więc jak ktoś ma 2 pozycję weźmy na to 4 osoby i widzą że brakuje im 1 rozbudowy za free to czy wszystkie te 5 osób dostanie główna nagrodę czy decyduje o tym coś innego?
 
Mnie zastanawia sytuacja co by się stało gdyby 5 osób się dogadało.

Weźmy sytuację widać ilość rozbudowy na miejscu przed Tobą a więc jak ktoś ma 2 pozycję weźmy na to 4 osoby i widzą że brakuje im 1 rozbudowy za free to czy wszystkie te 5 osób dostanie główna nagrodę czy decyduje o tym coś innego?

Wystarczy informacja ze TYLKO 3 osoby z największą ilością rozbudów wygrywają , w przypadku kilku osób na jednym miejscu decyduje liczba najmocniejszych rozbudów czyli za 4pkt (800 brył/48k fajerwerków) potem za 3 , 2 i 1. I sprawa rozwiązana.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Mnie zastanawia sytuacja co by się stało gdyby 5 osób się dogadało.

Żeby dogadać się w 5 osób, trzeba mieć 5 osób z grubym portfelem a zazwyczaj na światach tylu nie ma. Jest jedna, dwie. No może trzy.
Były przypadki, że dogadały się 2 osoby i obie dostały nagrody, dlatego później zmieniono, że w przypadku 2 lub więcej wygranych o nagrodzie decyduje los. Dostaje tylko jedna.
 

DeletedUser16974

Gość
Gość
Selux daj sobie spokój ty myślisz, że jak będzie 3 główne nagrody to będziesz w tej trójce? Już po pierwszej takiej loterii będziesz narzekał, że może pierwszych 5 nagrodzić, bo ktoś wydał 2000 zł, a pierwszych trzech po 2500 zł.

A jeżeli już tak chcecie te trzy nagrody eventowe to żeby wyeliminować to co napisał Harlion czyli, żeby nie było tak, że jeden gracz robi 1000 rozbudowań, a drugi 400 i też dostaje nagrodę eventową. To można wprowadzić, że np. trzy nagrody będą rozdane jeżeli próg 600 rozbudowań przekroczy np. 5 graczy. (taki próg, który zadowoli IG i dadzą trzy nagrody)

Zagłosowałem na TAK, ale jednak uważam, że to nic nie zmieni jeżeli chodzi o siłę sojuszy, czy zadowolenie graczy na TW.

//połączono - lubrzan

Żeby dogadać się w 5 osób, trzeba mieć 5 osób z grubym portfelem a zazwyczaj na światach tylu nie ma. Jest jedna, dwie. No może trzy.
Były przypadki, że dogadały się 2 osoby i obie dostały nagrody, dlatego później zmieniono, że w przypadku 2 lub więcej wygranych o nagrodzie decyduje los. Dostaje tylko jedna.

No tak Onufry, ale w tej loterii nie ma zapisu i losowości, i w tej loterii może zając pierwsze miejsce kilka osób i wszyscy powinni dostać pierwszą nagrodę !
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser182

Gość
Gość
No tak Onufry, ale w tej loterii nie ma zapisu i losowości, i w tej loterii może zając pierwsze miejsce kilka osób i wszyscy powinni dostać pierwszą nagrodę !

No to zobaczymy czy dostaną. Na moje oko nie dostaną, tylko jeden losowy, ale brak o tym informacji. Może się mylę, nie wiem, ale ten aspekt wart jest wyjaśnienia. Głowę daję, że będzie losowanie.
Problem w tym że kto Ci to wyjaśni teraz. Jedynie krzyzakpl, na niego można zawsze liczyć, że się dowie co i jak :p

//edit
Mówiłem że na krzyza można liczyć: http://forum.the-west.pl/showpost.php?p=488161&postcount=4 :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16974

Gość
Gość
hahahah i kolejne piękne zagranie, zmiana regulaminu rozgrywki podczas trwania loterii już mogli sobie darować tą zmianę w czasie trwania loterii jak ktoś zawalił i nie dopilnował tego zapisu, tym bardziej, że już była taka sytuacja, bo widząc regulamin podczas rozpoczęcia rozgrywki ktoś mógł poczynić wydatki w tym kierunku.
Teraz powinien ktoś zwrócić jak nie kasę za zakupione bryłki to chociaż bryłki na konto jeżeli po takiej zmianie regulaminu podczas loterii ktoś napisze, że w takim wypadku rezygnuje z dalszego dążenia do pierwszego miejsca.
Ja chyba na oktoberfest, zrezygnowałem z wyścigu już na początku, bo był zapis o losowaniu zwycięscy.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
hahahah i kolejne piękne zagranie, zmiana regulaminu rozgrywki podczas trwania loterii już mogli sobie darować tą zmianę w czasie trwania loterii jak ktoś zawalił i nie dopilnował tego zapisu, tym bardziej, że już była taka sytuacja, bo widząc regulamin podczas rozpoczęcia rozgrywki ktoś mógł poczynić wydatki w tym kierunku.
Teraz powinien ktoś zwrócić jak nie kasę za zakupione bryłki to chociaż bryłki na konto jeżeli po takiej zmianie regulaminu podczas loterii ktoś napisze, że w takim wypadku rezygnuje z dalszego dążenia do pierwszego miejsca.
Ja chyba na oktoberfest, zrezygnowałem z wyścigu już na początku, bo był zapis o losowaniu zwycięscy.

Oj tam Mariusz, wiadomo było, że będzie losowanie jeżeli będzie kilka osób na równo. Tak jest od kliku loterii. To nie jest zmiana zasad w trakcie, tylko niedorobione ogłoszenie. Problem polega na tym, że gdybym ja dawał to ogłoszenie (a już nie było mi dane) to bym to dopisał, znając realia. Niestety ogłoszenie poszło od osoby, która nie zna realiów the-west.pl mimo że powinna bo troszkę w tym siedzi (Doko). Nie dopatrzył, nie dopytał, walnął wierne tłumaczenie z tego co mu przysłali niemcy. Nie wymagaj zbyt wiele. Ciężko o dobrego CM'a, który takie detale ogarnie, no ale cóż, życie. Dlaczego byłem zajefajnym CM? Bo właśnie tego typu rzeczy ogarniałem :)
Głowę daję, że jak zerkniesz na inne strony westa to tam też nic o tym nie ma. Nie dopisali jak zwykle, bo to przecież mały detal... no może teraz dopisali jak sprawa wyszła, ale to norma niestety, że ważne szczegóły nie są podawane. Mi na szczęście z mniejszym lub większym sukcesem udawało się pilnować takich detali :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16974

Gość
Gość
Dobrze że ja w tej loterii jeszcze się nie rozpędziłem i dlatego zostanie w kieszeni kilka tyś na następną :D
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Dobrze że ja w tej loterii jeszcze się nie rozpędziłem i dlatego zostanie w kieszeni kilka tyś na następną :D

ajjj a tak na Ciebie liczyłem jak zawsze :)
Przy następnej pamiętaj, pewnie też będzie losowanie w przypadku remisu.
 
To zróbcie tak z loteriami , że np główna nagrodę dostaje osoba która wyda 10 k brył 2 osoba która wyda 15 k brył i 3 co wyda 20 k brył , kto wysili się pierwszy i wyda te 10 k dostanie nagrodę , 2 osoba jesli chce nagrode juz musi wydać trochę więcej o te 5 k brył i 3 osoba to samo o kolejne 5 k (można te progi większe zrobić ;))
 

DeletedUser182

Gość
Gość
To zróbcie tak z loteriami , że np główna nagrodę dostaje osoba która wyda 10 k brył 2 osoba która wyda 15 k brył i 3 co wyda 20 k brył , kto wysili się pierwszy i wyda te 10 k dostanie nagrodę , 2 osoba jesli chce nagrode juz musi wydać trochę więcej o te 5 k brył i 3 osoba to samo o kolejne 5 k (można te progi większe zrobić ;))

Prościej by było wstawić przedmioty do sprzedaży bezpośredniej za złotówki (tak jak czarny poniedziałek, czy też zestaw piłkarski).
Generalnie ja bym rozbudował sklepik premium o zakładkę "wyłącznie za pieniądze realne" i tam dał te wyjątkowe zestawy w cenach, które są nieco wyższe niż sumaryczna ilość wydanych bryłek, przez osoby, które wygrały eventy. Taka propozycja, tylko kto to kupi?
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
Prościej by było wstawić przedmioty do sprzedaży bezpośredniej za złotówki (tak jak czarny poniedziałek, czy też zestaw piłkarski).
Generalnie ja bym rozbudował sklepik premium o zakładkę "wyłącznie za pieniądze realne" i tam dał te wyjątkowe zestawy w cenach, które są nieco wyższe niż sumaryczna ilość wydanych bryłek, przez osoby, które wygrały eventy. Taka propozycja, tylko kto to kupi?

Czarny piątek :p :p

Już z tą zakładką to by była przesada :p Fala komentarzy, że IG nastawione na zysk pewna.

--------------------------
@Selux już tak kombinujesz jakbyś przegrał w ostatniej chwili główną nagrodę...
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Czarny piątek :p :p

Już z tą zakładką to by była przesada :p Fala komentarzy, że IG nastawione na zysk pewna.

racja piątek.

Tyle, że te okazjonalne sprzedaże, pojawiają się na dobę. Czasami (może) ktoś by kupił, tylko akurat w tym dniu nie ma środków na koncie (nie ma kart kredytowych itd), ba, nawet kogoś z grubym portfelem może nie być w danym dniu online w ogóle.

Skoro można kupić, to niech będzie można kupić zawsze.
 
A o to zmiana zasady w trakcie loterii ;)

W związku z pojawiającymi się wątpliwościami, co w przypadku, gdy najwyższy poziom budowy będzie miało paru graczy, informujemy, że bonusowy zestaw zostanie przyznany przez system losowemu z graczy z najwyższym poziomem.

czemu taka informacja niebyła dana w czasie startu loterii kiedy pojawił się wątek ? Tylko wtedy jak gracze napomnieli o tym , to naglę osoby z góry przypomnieli sobie "fakt nie ujołem tego" .

Przy 1 loterii można była zapomnieć czy tam coś , ale nie jak to już któraś z kolei loteria jest a osoby odpowiedzialne za te infa zapominają o tym.

Trochę powagi jak jest problem z pamiećią to trzeba kartki sobie pisać z przypomnieniem ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry