Typer MŚ 2014 - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4138
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem tego samego zdania, nie wytrzymali, bo oczekiwano od nich wyniku. Jesli graliby widowiskowo, a obrona bylaby zelazna, dalej palono by flagi i wygwizdywano. Tu juz nie chodzi o ich grę, nie kibicom Brazylii, czy hejterom.

Maicon? Ten facet zgubił formę już dawno temu, z tego co pamiętam. To jest piłka, ona jest piękna, ale Brazylia nie skonczyla sie jeszcze. Na pewno nie.

Cóż powiedziec, nowe pokolenie, Polska też była groźna, kiedyś, nie zawsze jest sie na szczycie przez caly czas.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Myślicie, że 50 mln za Luiza to za dużo ? PSG Dobrze wiedziało co robi rzucając taką ofertę. Z Thiago Silvą rozumią się praktycznie bez słów, zobaczymy w LM jak im pójdzie.

Ale oczekiwania ich przerosły ewidentnie, z Neymarem jakoś szło (tak myśleli), bez niego już zgubili pewność siebie i myśleli już o przypale jaki będą mieć jak nic nie ugrają...

Z drugiej strony szkoda Argentyny - najlepszy mecz na mundialu i porażka o_O, takie błędy Niemcy popełniali, że z kumplami z klasy byśmy ich momentami rozklepali...

Higuain już powinien sobie reprezentacyjną piłkę odpuścić...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chciałbym podziękować wszystkim za udział w zabawie - liczba uczestników przerosła moje najśmielsze przewidywania a to jest sprawka Onufrego który dał info w grze.
Wyniki z rundy wstępnej takie jak żółte kartki, bramki itp są dostępne na oficjalnej stronie mistrzostw.
Dostałem kilkanaście PW z różnymi propozycjami podobnych "zabaw" i kto wie czy coś nie wystartuje jeszcze w niedalekiej/dalekiej (niepotrzebne skreślić) przyszłości:)
 

DeletedUser29720

Gość
Gość
Ja również dziękuje, fajna inicjatywa, równa walka do ostatnich rund. Tylko więcej takich konkursików.
Chciałbym podziękować wszystkim rywalom za gre, no ale troche wstyd przegrać z osobą która się nie interesuje tym sportem :p
 

DeletedUser11314

Gość
Gość
Dlaczego nie widzę tych obrazków na których są wyniki ?:D
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
Dlaczego nie widzę tych obrazków na których są wyniki ?:D

Dlatego, że ciągnę je z mojego dysku w chmurce :D i tak jakoś zapomniałem :D Dajcie 5 minut ^^

//Kilka minut później :p// Chyba naprawiłem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Chciałbym podziękować wszystkim rywalom za gre, no ale troche wstyd przegrać z osobą która się nie interesuje tym sportem :p

właśnei taka osoba moim zdaniem ma większe szanse - bo nie stawia non stop na "swoich idoli", a przy typowaniu liczy się mniej więcej 20% wiedzy i 80 % szczęścia. Jest tak dużo czynników które mają wpływ na końcowy wynik że tego nie idzie przewidzieć
Sam zaprzepaściłem kilkadziesiąt punktów stawiając na moich "idoli" którzy dawali ciała;) Serce podpowiada co innego i rozum co innego w takim przypadku heh
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dziękuje również za zabawę, można coś zorganizować przy okazji el. do ME 2016, nie mówie, że mają być od razu bryły, tak po prostu dla zabawy :)

Pozdrówki
 

DeletedUser11314

Gość
Gość
Teraz zobaczyłem i mogę podziękować za super zabawę ;)
Może coś na MŚ siatkarzy? Nareszcie występami reprezentacji polski moglibyśmy się emocjonować ;) No i druga rzecz, że Polska jest gospodarzem tej imprezy..
 

DeletedUser

Gość
Gość
Również bardzo dziękuję za świetną zabawę... I oby jak najwięcej takich ;) Nareszcie motywacja, żeby pointeresować się sportem trochę więcej niż jako bierna "oglądaczka" ::P:

A tak nawiasem... Jak fajnie, wygrałam nagrodę dodatkową, dzięki jeszcze raz :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
można coś zorganizować przy okazji el. do ME 2016, nie mówie, że mają być od razu bryły, tak po prostu dla zabawy :)

el. ME 2016 potrwają chyba z 11-13 miesiecy nie pamietam dokłądnie i to bedzie bardzo dużo czasu:) ale jest to propozycja jakaś. Padło jeszcze MŚ siatkarzy, ja bym dorzucił LM kolejną - jakieś inne propozycje.

Nagrody pocieszenia jednak są... za bycie w TOP30 etc nie ma już pomniejszych listów lub skrzynek z rupciami?

nie dość że gracze dostali "coś" ekstra co nie było w planach to i tak za mało i psioczenie jest:)
 

DeletedUser11314

Gość
Gość
Dokładnie, bryłek nie trzeba, liczy się zabawa :) Szczególnie dla osób, które nie grają w westa ;) A MŚ siatkarzy to ciekawa impreza, no i możliwość przeżywania spotkań reprezentacji Polski
 

DeletedUser7292

Gość
Gość
Na mistrzostwa w siatkę będzie 10 razy mniejsze zainteresowanie.

Dziękuję bardzo za prowadzenie typera. Fajnie było się pobawić w obstawianie wyników na tym forum.
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
Rozumiem, że pozostali zwycięzcy nie chcą otrzymać nagrody ponieważ się do dziś nie zgłosili. Czekam na PW do niedzieli.
 

DeletedUser29720

Gość
Gość
Jak nie chcą to ja moge za nich przygarnąć :p
Więc mojej nagrody moge się spodziewać w niedziele lub poniedziałek?
 

DeletedUser11314

Gość
Gość
Chętnie oddam swoją nagrodę jak zwycięzcy rundy
 

DeletedUser

Gość
Gość
heh skąd ja to znam że nie odbierają nagród;) no to spokojnei poczekamy do niedzieli
 
Status
Zamknięty.
Do góry