Rising Generals -Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Wygląda to mi na jakiegoś dziwnego Warhamera .
Właściwie to o czym to jest?
Poza tym że jest to strategia.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Grałem kilka dni na becie

a) nie wciąga
b) kolejna gra z produkcją/wojskami, czyli wymaga siedzenia (nie dla casual players jak ja)
c) na FF nie dało się grać, na chrome chodziła ładnie

reasumując szału nie ma, ale jak ktoś lubi takie gierki to można się pobawić
 

DeletedUser31491

Gość
Gość
Rozumiem że to gra typu buduj się a potem przyleci 20 i cię rozwali ?
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Na pierwszy rzut oka jakaś kopia Desert Operations. Generalnie nic specjalnego.
 

DeletedUser624

Gość
Gość
Gra ma potencjał, lecz wymaga jeszcze dopracowania. Grałem/gram na Alpha serwerze (bo bety jeszcze nie ma :kak:)
Obadałem na dwóch przeglądarkach (FF i Chrum), na obydwu działa dobrze, mogłaby nieco płynniej (ale przypominam że to Alpha).
Gra na pewno wymaga nieco więcej czasu niż TW ale mniej niż Plemiona. Jak każda znajdzie swoich zwolenników i przeciwników.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Gra ma potencjał, lecz wymaga jeszcze dopracowania. Grałem/gram na Alpha serwerze (bo bety jeszcze nie ma :kak:)
.

Pisząc "beta" miałem na myśli wewnętrzną wersję dla CM. W tę wersje raczej nie grałeś, jak coś to w późniejszą publiczną, która już zapewne wiele poprawek zawierała i była znacznie ulepszona. U mnie na FF nie dało się grać wtedy.
 
Bazując na screenshotach i moim wyobrażeniu gry nie będzie to interesujący tytuł, zwyczajnie przerost formy nad treścią, podobny do niektórych innych gier przeglądarkowych. Zarejestrowałem się i aktualnie czekam na wylosowanie klucza do Bety lub grę kiedy zostanie oficjalnie wydana, wtedy będę mógł wydać dalszą opinię.
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Po zapoznaniu się z grą muszę przyznać że rynek gier przeglądarkowych naprawdę zmierza w stronę swojej zagłady...

Odniosłem też dziwne złudzenie, że gdzieś podobną produkcję widziałem - była to jedna z gier dostępnych na Facebooku gdzie podobnie budowało się armie i przejmowało "wrogie" tereny.

Może jak gra nabierze trochę bardziej wojenno-wojskowego charakteru to pogram - póki co jest strasznie... dziecinna jeżeli chodzi o grafikę (rozumiem że popyt tworzy podaż na tym rynku, ale to moje osobiste odczucia).
 

DeletedUser31491

Gość
Gość
Problem z grami tego typu jest to że twórcy muszą znaleźć coś czego nie ma na rynku jeszcze . IG wstrzeliło się w TW tyle że im dalej w to brną tym bardziej niszczą potencjał tej gry.

Ta gra omawiana w tym temacie ma juz i poprzedników wypuszczonych przez innych twórców lub ma konkurencję na czasie. tego typu gier jest pełno.

Ja bym bardziej na miejscu IG wyszedł z inicjatywą w stronę graczy i spytał się w jakim klimacie widzieli by tego typu grę a dopiero potem coś tworzył.

Przecież mogliby by stworzyć grę na wzór TW i już kultowej gry Piraci.

Zamiast budowy miast gracze mogliby tworzyć statek na którym byłoby tak jak w TW 50 miejsc, klika statków tworzyłoby sojusz.

Zamiast fortów bitwy o zdobycie miasta, fortu czy np galeonu jako event, a wszystko na zasadzie bitw fortowych z TW tyle że więcej pól bitewnych.
 

DeletedUser11019

Gość
Gość
Gry na przeglądarkę już minęły swoją świetność, taka jest prawda. Gry oparte na kliencie mają większy potencjał i nie zamulają. Moim zdaniem INNO powinno podążyć tą drogą, ale... to nierealne.
 
Gry na przeglądarkę już minęły swoją świetność, taka jest prawda. Gry oparte na kliencie mają większy potencjał i nie zamulają. Moim zdaniem INNO powinno podążyć tą drogą, ale... to nierealne.

Mamy swoją niszę, w której czujemy się dość pewnie :). Jedna próba z grą na klienta, którą podjęliśmy, zakończyła się porażką. :oops:
Dlatego póki co InnoGames będzie firmą tworzącą gry na przeglądarki wraz z opcją obsługi z urządzenia mobilnego (iOS/Android). I taką właśnie grą będzie Rising Generals! :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry