Fisful of Frags

Status
Zamknięty.
Kochani


Ostatnio na steamie wraz z habuh lusterko i murchinem znaleźliśmy fajny FPS w klimatach Dzikiego Zachodu. Gra jest bezpłatna i szybko zdobywa popularność. Jeśli macie dość hype'u na CS:GO gra jest dla was!

Polecam ciekawy gameplay*

https://www.youtube.com/watch?v=p2MssXi_o58

*inb4 nepotyzm - pierwszy lepszy jaki znalazłem po polsku, moim zdaniem dobrze zrobiony
 
Gorąco polecam tę fantastyczną grę wykonaną na silniku hl2. Obowiązkowa pozycja w bibliotece steam dla każdego westmana!
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Gra się nieźle prezentuje - aż zaraz wyląduje w mojej steamowej biblioteczce ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Obczaję w wolnym czasie... pff, co ja się oszukuję, zaraz ściągnę i pogram :D

W Call of Juarez nikt już nie gra? :(
 
Grałem w multiplayer jedynki parę lat temu, fajny był. Fistful of Frags jest do CoJa łudząco podobne, myślę że spodoba się każdemu fanowi serii Techlandu.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
Jedynka była przeciętna, dwójka miała świetny multiplayer, ale całkowicie porzucony przez twórców (chyba zabrakło funduszy na rozwój gry).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z tego co czytałem, są 2 tryby - deathmatch 12-20 osób (co ciekawe, jeśli nie ma 12 osób to gra zostaje uzupełniona przez NPC) i jakieś zbieranie pieniędzy, wygrywa ten team, który uzbiera najwięcej. Pokrętnie to było opisane.
 

DeletedUser30158

Gość
Gość
Z samej grafiki to mi to przypomina team fortres 2, już pobieram i będę ogarniał :D
 

DeletedUser30158

Gość
Gość
Wiem wiem że na hl2, jeśli strzela się podobnie jak w cs,ie to już lubię tą grę :D
 

DeletedUser30011

Gość
Gość
Mój chyba też, bo jak ją włączam, to wbija tło z tytulem i pisze na dole Loadnig a tu nagle wywala do pulpitu ;d
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry