Aktualizacja - dyskusja

W tym dziele zapraszamy Was do dyskusji na temat aktualizacji.
Najbliższa już w poniedziałek 20 kwietnia. klik
dynia6b.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7810

Gość
Gość
Możliwość ustawienia wielokrotności wytworzenia produktów z rzemki to bankowo wyśmienity pomysł.
Tylko tutaj przydałoby się zrobić opcje wpisania liczby przedmiotów ile chcemy otrzymać.Co z tego,że ustawie np 100 x prymka.Skoro muszę 100 razy klikać w plusik? :>
Może to nie będzie nam zawieszać serwera,jeśli zbyt szybko klikaliśmy.Szału moim zdaniem nie ma :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Aktualizacja nie robi zbyt dużego wrażenia,ale miło by było gdyby dało radę wpisywać liczbę produktów w rzemiośle jako chcemy uzyskać jak to wcześniej napisał kolega chomik.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Tworzyć kilka rzeczy za jednym razem. - czy to nie był pomysł graczy?

Poza tym ta aktualizacja nic nie wnosi te dwa pomysły graczy co mają zostać wprowadzone to IG samo to bez propozycji powinno zrobić.

A tak wybrali sobie 2 rzeczy które najłatwiej zrobić i odwal się tłumie, przecież wprowadzamy Wasze propozycje.

Jedno zasadnicze pytanie . Ile błędów spowoduje ta aktualizacja ?

Ps. Arnold i ten drugi możecie pisać dalej bzdury ja mam was już w ignorze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Tworzyć kilka rzeczy za jednym razem. - czy to nie był pomysł graczy?

dokładnie ::D:::D:

http://forum.the-west.pl/showthread.php?t=57726

Wdrożenie pomysłu graczy: Redukcja kosztów energii przy budowie miast oraz fortów.

jednym słowem spowoduje to masowe reskile w budowanie a co za tym idzie sami wiecie co :)

Zmiany sposobu sortowania w Sklepie.

cóż z tego jak w tym SHOPIE nie ma nic ciekawego, same zbędne przedmioty, a gdzie te niby zapowiadane już dawno nowe rzeczy w SHOPIE??

Zachęcamy też gorąco do wypisywania waszych pomysłów dotyczących gry.

po co?? jak i tak nowości zostaną przypisane INNO :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14107

Gość
Gość
Nowa linia questów na który poziom? Znów na 50-75 czy coś normalnego wreszcie?
 

DeletedUser31138

Gość
Gość
Kolejna aktualizacja to wspaniały ruch ze strony Inno ! Potwierdza to, że The West jest flagowym produktem InnoGames, a prace nad rozwojem gry nadal trwają.
 

DeletedUser

Gość
Gość
naprawdę genialna aktualizacja, jest się czym chwalić, naprawiacie błedy które sami zrobiliście.

co do nie mówinia że są wdrażane jakieś pomysły graczy to mogę powiedzieć tylko: Nieładnie, naprawdę nieładnie
 
Drodzy gracze, nowości nie są przypisywane tylko InnoGames.
Do tej pory nie było oznaczeń, czy jest to pomysł graczy, czy nie. Jednak większość nowości, które wprowadzamy, są w pewnej mierze pomysłem graczy.
 

DeletedUser7810

Gość
Gość
Jednym słowem spowoduje to masowe reskile w budowanie a co za tym idzie sami wiecie co :)
@ ksardel Kto chce budować niech sobie buduje.Osobiście nie widzę w tym problemu.Sam budowałem do osiągnięcia po kilka miast,żeby szybciej poszło.Teraz mają po prostu łatwiej :)
Jeśli kaplica w mieście przypomina poziomem naszej z Lichenia,to już mają konkretny eksp :) Co kto lubi.Jedni wbijają ekspa,inni zbierają przedmioty.
Zróżnicowanie rozgrywki,to o co walczy wydawca :D
Chociaż jakoś nie czuję tego,że np będzie 1 pkt pracy będzie szedł na rozbudowę 1h.
Marzyciele co zarządzają tą grą może w końcu ją zbalansują?Nie zdestabilizują,że spotkamy na swojej drodze tylko budowlańców na emigracji :)
Moim zdaniem 12pkt eny jak do tej pory jest w porządku.
Zwracając uwagę,że nie zawsze taki przedział był na każdym serwerze.
 
2 x + za "qesta" i rzemiosło tylko szkoda że to jedna seria która będzie w 1 dzien zrobić :/ mogli by dać i przynajmniej 3 z mega wyzwaniem i chodz by reskilowanie się
 
Pomysł z wielokrotnym rzemiosłem padał na tym wielokrotnie, i powstawał niezależnie od poprzednich. Możliwe że ktoś o tym napisał za granicą, a tamtejszy, bardziej ogarnięty CM, ruszył sprawę dalej.
Ale w optymistycznym wariancie, że to od nas to poszło: Czy jeden zaliczony pomysł na 2 lata to zachęta do pisania kolejnych?
Do tego wykonanie średnie. Klikania nadal podobna ilość... ale przynajmniej bez lagów. I plus, że się przyznali, że te zacinki to ich wina. Wcześniej za wszelką cenę próbowaliście udowodnić, że wina leży po stronie graczy.

W sklepie wyszło sortowanie śmieci. Inaczej tego nazwać nie można.

Zadań pewnie nie zrobię tak jak poprzednich. Po prostu za nudne.


Etriel, zrzuć obowiązek tłumaczenia newsów na któregoś ze członków TWT. Tobie to słabo wychodzi.
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Pomysł z wielokrotnym rzemiosłem padał na tym wielokrotnie, i powstawał niezależnie od poprzednich. Możliwe że ktoś o tym napisał za granicą, a tamtejszy, bardziej ogarnięty CM, ruszył sprawę dalej.
Ale w optymistycznym wariancie, że to od nas to poszło: Czy jeden zaliczony pomysł na 2 lata to zachęta do pisania kolejnych?
Do tego wykonanie średnie. Klikania nadal podobna ilość... ale przynajmniej bez lagów. I plus, że się przyznali, że te zacinki to ich wina. Wcześniej za wszelką cenę próbowaliście udowodnić, że wina leży po stronie graczy.

W sklepie wyszło sortowanie śmieci. Inaczej tego nazwać nie można.

Zadań pewnie nie zrobię tak jak poprzednich. Po prostu za nudne.


Etriel, zrzuć obowiązek tłumaczenia newsów na któregoś ze członków TWT. Tobie to słabo wychodzi.

Etriel jest najlepszym CM polskiego tw jaki kiedykolwiek był. Zamiast docenić czyjąś pracę to prawie wszyscy tu narzekają. Ja tego nie rozumiem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
dziwne z tego co mi wiadomo scena polskiego west jeśli nie największa to druga po niemieckiej jest. jednak po adminach tego nie widac
 

DeletedUser30741

Gość
Gość
Jak będzie rekrutacja to zgłoś się. Jak już się dostaniesz to wtedy spróbuj być lepszy.

Tylko Ty się czasem nie zgłaszaj,bo z taką znajomością ortografii jaką pokazałeś w poście wyżej,raczej nie byłbyś lepszy.


Etriel jest najlepszym CM polskiego tw jaki kiedykolwiek był. Zamiast docenić czyjąś pracę to prawie wszyscy tu nażekają. Ja tego nie rozumiem.
 

DeletedUser30011

Gość
Gość
Etriel jest najlepszym CM polskiego tw jaki kiedykolwiek był. Zamiast docenić czyjąś pracę to prawie wszyscy tu narzekają. Ja tego nie rozumiem.

Kyniu potężny gracz, razem z Czterorekim i Arnoldem Boczkiem tworzą boskie TRIO tej gry i tego forum. Ich opinie są zawsze prawdziwie i rzetelne. To elitarni znawcy the westa.
 
Kryteria decydujące o zostaniu adminem, czy CMem nie pozwalają wybrać najlepszego kandydata. Cieszmy się tym co mamy.

Ale co do adminów: róbcie nowy temat. Ten jest o aktualizacji.
 

DeletedUser4691

Gość
Gość
Aktualizacja 2.22 hmm ogrom wprowadzanych nowości szału nie robi, podkolorowana prezentacja żeby efekt był i dla oka było miło, można by prędzej sklasyfikować to co wprowadzają jako dodatek do aktualizacji zbiorczej którejś wcześniejszej bardziej zasobnej, bo dwie pozycje plus kilka poprawek to jest tyle pracy. :kak:::D:
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Śmiać mi się chce jak niektórych czytam. Najpierw narzekanie i oburzenie że żadne pomysły graczy nie są wprowadzane. Jak pojawia się pomysł ewidentnie od graczy również narzekanie i żal że nie zostało napisane i to najlepiej pogrubioną czcionką że to od graczy wyszło :p Niektórzy to tylko narzekać potrafią. Jeżeli aktualka tym razem nic nie popsuje to jedynie na + można ją zaliczyć. Nowe zadanie, szybsze rzemiosło to napewno mi się przyda. Jako że nie jestem nigdzie bobem i ze sklepu korzystam niezmiernie rzadko pozostałe 2 opcje aktualki mnie nie ruszają.
 
Do góry