Czy ktoś jeszcze ze starych graczy został?

  • Rozpoczynający wątek Unkass
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser182

Gość
Gość
A nieee, to Wasai, mi się zawsze myliło :p
A skoro już o Ap Kain mowa to On jeszcze gra?
 

DeletedUser13128

Gość
Gość
Onufry, bez urazy :D, ale po banowałeś tyle osób, że teraz paru powinieneś ściągnąć :D
 

DeletedUser11314

Gość
Gość
Głębsza mądrość przez Ciebie przemawia ogii..
 

DeletedUser11314

Gość
Gość
To już sekrety i tajemnice Onufrego.
Cześć Whiskers ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zostało kilku starych wyjadaczy, ale większość jeśli nie wszyscy są mało aktywni. Każdy czeka na lepsze czasy jak ktoś już tam wcześniej napisał.
Rozgrywka na ś1 polega na dogadywaniu się z wrogiem kiedy można sobie forty atakować i na czekaniu na coraz to kolejne loterie.

Mam nadzieje Unkass, że jednak Cie nie zniechęcę i wrócisz do gry. Miło by było znów Cię widywać w saloonach.
 
Pojedynki między Rio Granede a Ghost Town to był dla mnie najlepszy okres w grze. Były czasy, że jak wpadłem do saloonu to wszyscy się pod stoły chowali, kto nie zdążył to dostał kule w łeb:p a czasami dostałem drzwiami w pysk:)

Z tym chowaniem się pod stół to trochę przesadziłeś, mogę to śmiało stwierdzić jako jeden z założycieli Rio wszak dawniej pod innym nickiem ;)
Ale fakt że walki pomiędzy Rio a Ghost potrafiły być zaciekłe i często salony obu miast wyglądały jak sypialnie 48h. Nie jeden raz zdarzyło się mi z obecnym tu kilka postów wyżej Silverem kłaść Ghost i inne wrogiem nam miasta do spania... ale to czasy dawne które nie wrócą chociaż powspominać miło ::):
 

DeletedUser

Gość
Gość
Rozgrywka na ś1 polega na dogadywaniu się z wrogiem

Szkoda, że tego nie przeniosłeś na świat realny (yyyy, chwila, przenosić grę na świat realny? co za psychopata tak może tylko?), byście się spokojnie dogadali pod starymi nickami :p
Co do gry, uwaga mądrość życiowa.... Trzeba grać tak, żeby każdy miał przyjemność, inaczej gra nie ma sensu.
 
Jak widać, po dogadaniu się z "wrogiem", bitwy fortowe jakoś wyglądają, a nie wieczne fejki i ataki w środku nocy... Wielki szacunek dla decydentów wszystkich sojuszy ze świata 1 ;)
 

DeletedUser31121

Gość
Gość
ja również gram od 2009, najpierw jako plomba112 a teraz gucio15 :meks:
moje główne światy to s2 i s10 (po migracji)
 

DeletedUser3112

Gość
Gość
Cześć Unkass. Pozdrawiam, zajrzałem przez przypadek i musiałem Ci odpisać :)
Dobre czasy były.
 
Do góry