Nowicjusz Broń

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser32188
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser32188

Gość
Gość
Z setu nowicjusza bardziej opłaca się wziąsc proche czy siekierke?
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
Do pojedynków procę, a do prac toporek.

Z czego to wynika kolego? jedno daje w strzelanie, drugie w siłę uderzenia, dlaczego po raz setny wprowadzasz swoimi głupimi odpowiedziami ludzi w błąd? [TWT, nie mówcie, że nie mam racji, bo to już jest nagminne, ten kretynizm w odpowiedziach]

Proca czy toporek? iluzoryczny wybór, zależy czego potrzebujesz w danej pracy [każde daje po 1 umce], w pvp się z tego nie korzysta, w pracach też ciężko.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29065

Gość
Gość
Na małym lvl rządzi cel-unik do którego oczywiście bardziej pasuje proca, a su toporka jest potrzebne w większej ilości prac niż strzelanie.
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
szczerze mówiąc, to wybór tej broni nie ma większego znaczenia..
ja wybierałem zawsze w zależności od nastawienia do gry na danym świecie.

jeśli rozdajesz punkty w zręczność, wybieraj procę, przy innym buildzie polecałbym toporek.
taki sposób będzie chyba najlepszym wyjściem? - zdecyduj sam :)
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
Na małym lvl rządzi cel-unik do którego oczywiście bardziej pasuje proca, a su toporka jest potrzebne w większej ilości prac niż strzelanie.

1 um -> siła uderzenia
1 um -> strzelanie

W pojedynkach na niskim lvlu pod unik/celowanie ten item jest bez sensu, nie wiem czy masz już może ponad 30 lvl, ale tutaj obrażenia są sztywne: 6-14, w pojedynkach jak ktoś skuma, że "rządzi cel-unik", to skuma też, że warto od dopiero jakiegoś lvla iść w pvp, na mniejszych robić zadania, a nawet jak już ktoś skuma to, to nigdy nie użyje tej procy.

A w pracy gdzie używa się siły uderzenia jak stawianie masztów itd, czy karczowanie/wycinka, dojdzie do możliwości pracowania to na bank nie użyje tego toporka, bo będzie miał tanie i dobre inne bronie.

Nie rozumiem twojego podejscia do tego forum, miej trochę oleju w głowie i przyzwoitości.
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Chodzi mi o pojedynki NPC, gdzie proca przydaje się na trzech lvl'ach.
Do tych prac założy toporek bo doda to dodatkowe pp z bonusu setowego. (jak masz coś do mnie to pisz pw)
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
Generalnie ten set jest wyśmienity do prac na low lvl... a tak serio to nigdy go nie używałem. Nie mam ci nic do napisania na pw, napisałem tutaj, że masz kretyńskie odpowiedzi i starczy, nie mam w zwyczaju polemizować czy pertraktować na pw z ludźmi zachowującymi sie jak ty, pozdrawiam.
 

DeletedUser32137

Gość
Gość
Zalezy jak rozdales umiejetnosci. Jak na sile wiecej, to topor, jak na strzelanie to proca. Poza tym kurcze.. Nie ma sie za bardzo nad czym zastanawiac. Z zestawu nowicjusza I tak pewnie wyrosniesz za kilka poziomow.
 
Status
Zamknięty.
Do góry