Ekwipunek na przygody!

  • Rozpoczynający wątek bratmati
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ekwipunek na przygody! - POD HP

Spośród tego co mam pif paf


w4nf7rsnguhq.png

n698axijgg27.png

68eo92usiwgw.png

q8kigvfid23f.png

7pzas0gyf8ya.png

psood7rmvkgp.png

Dziękuje za wszelką pomoc i dobór odpowiedniego ekwipunktu ::DD:
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Zapraszam na wiki i samodzielne dobranie sobie ekwipunku.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Próbowałem lecz nic tego. Dlaczego zwracam się tutaj, z prośbą o pomoc o_O
Pozdrawiam!

A czytałeś co tam jest napisane ? Co wpływa na HP ? Tam jest wszystko opisane i nie trzeba zbyt wiele żeby to zrozumieć.

Przeglądałeś podobne tematy na forum?

Wszystko na gotowe byście chcieli. Najlepiej jakbyście jeszcze hasło do konta podawali to ktoś za Was by grał.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A czytałeś co tam jest napisane ? Co wpływa na HP ? Tam jest wszystko opisane i nie trzeba zbyt wiele żeby to zrozumieć.

Przeglądałeś podobne tematy na forum?

Wszystko na gotowe byście chcieli. Najlepiej jakbyście jeszcze hasło do konta podawali to ktoś za Was by grał.

Rzuciłem na to tylko okiem :). Rozmawiałem z graczami i dostałem taką informację:
aby mięć większe hp musze mieć wszystkie ciuchy, które dają bonus: cecha - siła.
Lecz sprawdzałem i nie zgadza mi się to ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
To najwidoczniej nie pozostaje Ci kolego nic innego jak tłuc w te impy i licząc na łut szczęścia bo z tego co widzę twoje eq nie ma tam żadnego przedmiotu z przygód co właśnie daję większe hp,nie mówiąc już o coltach które dają +... siła zdobytych w przygodach.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To najwidoczniej nie pozostaje Ci kolego nic innego jak tłuc w te impy i licząc na łut szczęścia bo z tego co widzę twoje eq nie ma tam żadnego przedmiotu z przygód co właśnie daję większe hp,nie mówiąc już o coltach które dają +... siła zdobytych w przygodach.


Najlepszy wybór póki to złotko, szabelka i Szalik Marii.
3300 hp :traper:
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Rzuciłem na to tylko okiem :). Rozmawiałem z graczami i dostałem taką informację:
aby mięć większe hp musze mieć wszystkie ciuchy, które dają bonus: cecha - siła.
Lecz sprawdzałem i nie zgadza mi się to ;)

To nie dziwota że i przygody tak kiepsko wyglądają skoro tacy geniusze podpowiadający tam grają.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No nic, trzeba grać i zbierać skrzyneczki by wyjętego zdobyć :)
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
cechy z siłą tyczą się tylko broni fortowej..
co do ciuchów - "Bonus do obrony zapewnia premie drugorzędne do punktów życia"
masz ciuchy z obroną, masz hp na przygodach :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry