Szeryf Arizony

  • Rozpoczynający wątek kserdel
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Czy już wiadomo kto został nowym Szeryfem Arizony skoro Dalimea już nie jest?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na każdym świecie jest pełny skład administracji - Szeryf, Zastępca Szeryfa i Pomocna dłoń. Braki po odejściu osoby z supportu są natychmiastowo uzupełniane.

To skoro tak, to od momentu zadania mojego pytania minęło dużo czasu i jakoś nikt z administracji albo zastępca Dali nie kwapi się podać informacji?
 

DeletedUser31458

Gość
Gość
Braki są uzupełniane czyli został zapewne wybrany nowy szeryf ,przynajmniej tymczasowy ale administracja nie ma obowiązku nam tego podawać :)

Tak mi się zdaje
 

DeletedUser

Gość
Gość
Braki są uzupełniane czyli został zapewne wybrany nowy szeryf ,przynajmniej tymczasowy ale administracja nie ma obowiązku nam tego podawać :)

Tak mi się zdaje

a co niby łaskę nam robią? widocznie to jest wielki wstyd dla nich ::D:::D:::D:::D:::D:::D:::D:::D:
 
Oczywiste jest to, że Szeryf ma większy zakres obowiązków niż jego Zastępca, więc musi być do tego odpowiednio przeszkolony, a to wymaga czasu. Prosimy o cierpliwość.
 

DeletedUser31458

Gość
Gość
Na szeryfa mogliscie mianowac Zastępcę ,po to on jest i jest juz przeszkolony ,a szukac nowego zastępcy :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Napisał Harlion
Na każdym świecie jest pełny skład administracji - Szeryf, Zastępca Szeryfa i Pomocna dłoń. Braki po odejściu osoby z supportu są natychmiastowo uzupełniane.


to po co Herlion wciska ludziom kity?? i mydli oczy?? skoro nic nie wie w temacie??
 
Napisał Harlion
Na każdym świecie jest pełny skład administracji - Szeryf, Zastępca Szeryfa i Pomocna dłoń. Braki po odejściu osoby z supportu są natychmiastowo uzupełniane.


to po co Herlion wciska ludziom kity?? i mydli oczy?? skoro nic nie wie w temacie??

Możliwe, że dla Harliona chodziło o to, że po odejściu świat nie leży odłogiem i jest na bieżąco administrowany przez innych członków supportu aż do wyboru Szeryfa.


Na szeryfa mogliscie mianowac Zastępcę ,po to on jest i jest juz przeszkolony ,a szukac nowego zastępcy :p


Zakres obowiązków Szeryfa i jego Zastępcy jest różny. Trzeba go przeszkolić i przede wszystkim wybrać (Szeryf nie może grać na świecie, gdzie pełni opiekę).
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Napisał kserdel Zobacz post
Napisał Harlion
Na każdym świecie jest pełny skład administracji - Szeryf, Zastępca Szeryfa i Pomocna dłoń. Braki po odejściu osoby z supportu są natychmiastowo uzupełniane.


to po co Herlion wciska ludziom kity?? i mydli oczy?? skoro nic nie wie w temacie??

Możliwe, że dla Harliona chodziło o to, że po odejściu świat nie leży odłogiem i jest na bieżąco administrowany przez innych członków supportu aż do wyboru Szeryfa.


No to Harlion pisze że jest szeryf , ty piszesz że go nie ma lub jest ale się uczy. To w końcu który z Was ma rację ?

Cytat:
Napisał lelson282 Zobacz post
Na szeryfa mogliscie mianowac Zastępcę ,po to on jest i jest juz przeszkolony ,a szukac nowego zastępcy

Napisał makaroniarz Zakres obowiązków Szeryfa i jego Zastępcy jest różny. Trzeba go przeszkolić i przede wszystkim wybrać (Szeryf nie może grać na świecie, gdzie pełni opiekę).

A Zastępca może grać ? Bo tak to zrozumiałem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Przecież tutaj każdy z kolorowych ników pisze co innego ::D:::D:::D: zresztą jak w każdym innym temacie. A potem Szanowna Administracjo dziwicie się, iż gracze tak po was jadą::D:::D:::D:

To jak w końcu mamy tego Szeryfa na Arizonie czy go nie mamy?? ::D:::D: bo szkolić po nad tydzień kogoś z niższej półki to coś długo ::)):::)):

Ciężko napisać np. nie ma chętnej osoby na to stanowisko :gwizd:
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
Może zamknijmy ten temat.

Wszystkie stanowiska w supporcie zostały podzielone przez naszą CM. Pewne osoby otrzymały awanse, jednak o tym dowiecie się w sowim czasie.
Tak jak makaroniarz pisał potrzebne jest szkolenie, jednak do momentu kiedy nowa osoba nie przejdzie szkolenia to ustalane jest zastępstwo na danym świcie. Trzeba jednak pamiętać o jednej rzeczy, jeżeli osoba otrzymuje dany świat w zastępstwie to stawiany jest on powiedzmy na niższym stopniu.

Ostatnio kserdel masz coś za dużo nie swoich problemów na swojej głowie, może znajdziesz sobie inne zajęcie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam pytanie: Czy zauważyłeś jakieś braki w administrowaniu na Arizonie? Jeśli będzie wybrany nowy Szeryf zostanie wydane stosowne ogłoszenie.


Makaroniarz tak cała Arizon widziała te braki.


właśnie został przeszkolony nowy szeryf Arizony, więc poprosiłbym o ujawnienie jego niku pod jakim gra na Arizonie.
 

DeletedUser28058

Gość
Gość
Makaroniarz tak cała Arizon widziała te braki.


właśnie został przeszkolony nowy szeryf Arizony, więc poprosiłbym o ujawnienie jego niku pod jakim gra na Arizonie.

Szeryf nie uczestniczy w życiu świata, którym się opiekuje (jako gracz). Wszelkie informacje znajdują się w rozpisce struktury organizacyjnej teamu.
 

DeletedUser31458

Gość
Gość
Kserdel, oto wypowiedź Etriel, radzę czytać uważnie całe forum, potem hejtować/pytać się o coś TWT i CM ;)
:gwizd:
" [...] GM nie będzie widoczny w rankingu światowym, nie uczestniczy w grze na danym świecie. Jest rodzajem dobrego ducha serwera [...] "

:kak:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Szeryf nie uczestniczy w życiu świata, którym się opiekuje (jako gracz). Wszelkie informacje znajdują się w rozpisce struktury organizacyjnej teamu.

to po kiego jest szeryfem skoro nie uczestniczy w życiu danego świata? Jest dla jaj ? Chyba szeryf powinien znać dany świat. A nie z doskoku. Szkoda słów...
 

DeletedUser31458

Gość
Gość
Jeżeli dobrze to rozumiem...

Nie uczestniczy w grze = nie bierze udzialu w rankingach, nie ma miasta i wogole nie mozna odpalic jego profilu
:gwizd:
Moze sie myle kserdel, ale za to, szeryf jest widoczny na czacie, mozna zadawac mu pytania, on odpowie i pomoze, opiekuje sie serwerem, pilnuje porzadku na czacie itp.
(Przynajmniej ja tak to rozumiem)

Kserdel zrób wdech i wydech, opanuj emocje, jestes zbyt nerwowy :p :&:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jeżeli dobrze to rozumiem...

Nie uczestniczy w grze = nie bierze udzialu w rankingach, nie ma miasta i wogole nie mozna odpalic jego profilu
:gwizd:
Moze sie myle kserdel, ale za to, szeryf jest widoczny na czacie, mozna zadawac mu pytania, on odpowie i pomoze, opiekuje sie serwerem, pilnuje porzadku na czacie itp.
(Przynajmniej ja tak to rozumiem)

Kserdel zrób wdech i wydech, opanuj emocje, jestes zbyt nerwowy :p :&:

heee no to chyba ja i 100% Arizony jesteśmy ślepi bo poza Etriel nikt nigdy niebieskiego nika nie widział. I nawet dzisiaj nie mieliśmy przyjemności go/ ją poznać na salonie ::D: a ja chce poznać mojego szeryfa, abym wiedział kogo męczyć trudnymi pytaniami ::D:::D:::D:::D:


a skoro od dzisiaj mamy podobno... nowego szeryfa to kultura wymaga, aby się chociaż tutaj przedstawić itd.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24472

Gość
Gość
Lelson źle zrozumiałeś i nie to wkleiłeś

Taka osoba, gdy jest online, będzie świecić się na niebiesko. GM jest po to, aby Wam pomagać. Oczywiście, nie będzie on przez 24h na dobę dostępny.

Kserdel adminem jest Butch a PD OLKA swoją droga to nie wiem czy to są ich nicki takie same jak na forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry