Szeryf Arizony

  • Rozpoczynający wątek kserdel
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser31458

Gość
Gość
Myślę, że wkleiłem dobrze, kserdel prosił o nick nowego szeryfa, a ja wkleiłem wypowiedź Etriel, w której to pisze, że szeryf nie bierze udziału w grze serwera itp. ,nie ?
:gwizd::gwizd::gwizd:
 

DeletedUser30088

Gość
Gość
Nie uczestniczy w grze = nie bierze udzialu w rankingach, nie ma miasta i wogole nie mozna odpalic jego profilu
:gwizd:
Moze sie myle kserdel, ale za to, szeryf jest widoczny na czacie, mozna zadawac mu pytania, on odpowie i pomoze, opiekuje sie serwerem, pilnuje porzadku na czacie itp.


Można "odpalić" jego profil bo to zwykła postać, czasami jedynie różni się avatarem.
Zazwyczaj posiada czarny rumak szeryfa lub jakieś inne ekskluzywne itemki.
To co go wyróżnia to status postaci - "Postać mistrza gry".

Nie można go wyszukać poprzez ranking doświadczenia, ale w rankingu umiejętności już chyba jest z tym, że zazwyczaj postacie te mają jedno lub dwucyfrowy poziom.
Kiedyś każdy GM był członkiem miasta o nazwie Twierdza Szeryfa, ale teraz się to troszkę pozmieniało :)
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Zapewne nie są to takie same nicki, bo cały TWT można znaleźć tutaj:
http://forum.the-west.pl/showgroups.php

No właśnie dziwi mnie to że inne nicki w grze i inne na forum .

Np. Nie widzę w strukturach Olki chyba ze to Alex

Nie widzę Technixa, poza tym nie mam pojęcia kto to Sulivan, Butch,Inka i Arkadiusz. Nigdy nie widziałem aby ktoś o takich nickach wypowiadał się na forum.

Jakby tak wszystkich podliczyć to w tym TWT jest z 30 osób :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
nie mam pojęcia kto to Sulivan, Butch,Inka i Arkadiusz. Nigdy nie widziałem aby ktoś o takich nickach wypowiadał się na forum.

to są czarne konie administracji ::D:::D:::D:::D:::D:::D:::D: tajni agenci z archiwum X


Szeryf nie uczestniczy w życiu świata, którym się opiekuje (jako gracz). Wszelkie informacje znajdują się w rozpisce struktury organizacyjnej teamu.

Od dziś, każdy opiekun świata otrzymał rangę GM na swoich światach.
Taka osoba, gdy jest online, będzie świecić się na niebiesko. GM jest po to, aby Wam pomagać. Oczywiście, nie będzie on przez 24h na dobę dostępny.



a to to ja wymyśliłem???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
No właśnie dziwi mnie to że inne nicki w grze i inne na forum .

Np. Nie widzę w strukturach Olki chyba ze to Alex

Nie widzę Technixa, poza tym nie mam pojęcia kto to Sulivan, Butch,Inka i Arkadiusz. Nigdy nie widziałem aby ktoś o takich nickach wypowiadał się na forum.

Jakby tak wszystkich podliczyć to w tym TWT jest z 30 osób :D

Mi się podoba rozwiązanie z FoE. Tam nick gracza w grze jest taki sam jak na forum (taki wymóg przy rejestracji na forum).

Tu znalazłem odpowiedź że Arkadiusz to Technix :D
https://www.the-west.pl/?page=team&_ga=1.148567088.647557896.1431715262

W takim razie Olka to Alex, Sullivan i Butch Cassidy to musieliby być Harlion i mic, Arne to Inka.

Edit
Chociaż wydawało mi się, że Olka była w tej tabeli struktury TWT na forum, już wcześniej, niż oficjalnie została przyjęta do Teamu (chociaż nie ukrywam, że mogło mi się pomylić z 0ndra, którego już nie ma)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24472

Gość
Gość
Od dziś, każdy opiekun świata otrzymał rangę GM na swoich światach.
Taka osoba, gdy jest online, będzie świecić się na niebiesko. GM jest po to, aby Wam pomagać. Oczywiście, nie będzie on przez 24h na dobę dostępny.

Właśnie to mnie zastanawia bo nigdy tego nie sprawdzałem.

Jeśli np. ktos ma admina na BF to tam ma kolorek niebieski jako opiekun świata, ale czy na swoim świecie gdzie gra sobie tez ma taki kolorek ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli np. ktos ma admina na BF to tam ma kolorek niebieski jako opiekun świata, ale czy na swoim świecie gdzie gra sobie tez ma taki kolorek ?

obawiam się, iż tego do końca nie wiedzą kolorowe niki::D:::D:

Etriel gra na Arizonie, ma niebieski nik ale nie ma jej w rankingu. Ale szeryfa ni huhu nigdy nikt nie widział, chyba iż się ukrywa, co jest niezgodne z tym co jest w ogłoszeniu.
 

DeletedUser30622

Gość
Gość
W rozpisce masz że szeryfem arizony jest Butch Cassidy. Jest on też na dako, ale tam o nim też chyba nikt nie słyszał :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry