Przygody problem z graczami

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
kejnar, kursant10

powiedzcie gdzie się zgłasza multi, bo kejnar stoi i wali w plecy
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Da się ale musisz założyć inny temat i napisać, że nie pamiętasz św gry graczy na przygodzie i napisać że zgłaszasz multi, tylko [przy okazjii nie zadawaj innych pytań bo nie sprawdzą :)

Ale od czegoś jest regulamin. A zgodnie z nim ja opisałem jak sam to widzę.
 

DeletedUser28513

Gość
Gość
Te instancje to kolejny bubel IG.. wiec nie liczcie na nic wiecej.. :gwizd:
 

DeletedUser

Gość
Gość
dobra zrobiłem to, mam k.. dość teraz zgłaszam bo to k.. przechodzi ludzkie pojęcie
 

AndiSZ

Członek obsługi gry
k70PQgz.png


specjalnie zszedl, 0 kontaktu, kolejne multi czyjes

Blachowany - nie slucha sie , udaje ze grac nie otrafi, kolejne multi

opel 17 -specjalnie stal i sie nie ruszal, jak moglismy zdobyc wiatrak to dal obok, celowe dzialanie albo multi

//połączono posty - makaroniarz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25513

Gość
Gość
Traper Morito prawdopodobnie multi. Robi wszystko, aby przegrać. Wchodzi i offuje, po kilku rundach wraca i niby gra.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Traper Morito prawdopodobnie multi. Robi wszystko, aby przegrać. Wchodzi i offuje, po kilku rundach wraca i niby gra.

To raczej nie multi a taka gra to ominiecie kary . To tak jak na fortach ludzie wchodzili zostawiali offa który się świecił i zgarniali tfu zgarniają nadal obligacje za bycie online. Tu jest to samo wchodzisz ruszysz się 2-3 razy , potem olewasz grę sprawdzając co jakiś czas kiedy będzie zbliżał się koniec rozgrywki żeby się pojawić.
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Traper to dobry ancymon. Zaczyna się przygoda, a on ustawia się najdalej od wiatraka i idzie go zdobyć. Gdy ma wejść na wiatrak nagle zmienia taktykę i idzie bronić banku / saloonu, ale i to mu nie wychodzi. Następnie udaje się pod domek Henry'ego i strzela w plecy. Po wyczerpaniu całkiem sporego zapasu amunicji postanawia odświeżyć się kąpielą w jeziorku i biega dookoła szukając magicznej ścieżki, która wiedzie obok zdechłego kurczaka wprost do wodopoju.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25513

Gość
Gość
ktos11 biegał bez celu, zero kontaktu, nawet nie wybrał umiejek
 

DeletedUser

Gość
Gość
krystian09870 multi, gosc staje na poczatku 1 kratke od banku i off, na 99% jest to multi jedbego z tych graczy: Tigla, xkamilx , lub arek noco as

radze uważać

perfidna gra gości co nie umieją uczciwie wygrywać,
 

DeletedUser25513

Gość
Gość
Danny.Trejo

Biega po mapie jak zagubione dziecko; nie czyta co się do niego pisze (prawdopodobnie analfabeta)
 
mirek79

stanie w 3 lini pola startowego
nie odpalanie w 1 rundzie
pozniej uciekanie na dół wiatraka z góry i strzelanie do góry z dołu

jest kontakt ale brak wpłynięcia aby zrobił cokolwiek a raczej robi a odwrót
do wpisu polecamy ja i trzaska

http://scr.hu/80dw/btqal

dizax

sabotuje grę specjalnie schodzi nie wchodzi na budynki offuje brak komunikacji


/połączono - makaroniarz



świadek yogi90
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30088

Gość
Gość
Dominik2194
Marcin Tomaszewicz

Raczej nie grają pierwszy raz.
W 3 rundzie obaj wyszli z przygody.
Griefing/utrudnianie, a raczej uniemożliwianie gry innym graczom.

2y2r0p.jpg
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dominik2194
Marcin Tomaszewicz

Raczej nie grają pierwszy raz.
W 3 rundzie obaj wyszli z przygody.
Griefing/utrudnianie, a raczej uniemożliwianie gry innym graczom.

2y2r0p.jpg

wez czlowieku nUCZ SIE grac a dopiero pisz, udostepnij czat a pozniej sie wypowiadaj, obaj biegaliscie bez sensu i sie waliliscie. Myslicie ze jak nabijecie fargów to wygracie. Taktyki za grosz ale mędrkowanie jest
 

DeletedUser30088

Gość
Gość
wez czlowieku nUCZ SIE grac a dopiero pisz, udostepnij czat a pozniej sie wypowiadaj, obaj biegaliscie bez sensu i sie waliliscie. Myslicie ze jak nabijecie fargów to wygracie. Taktyki za grosz ale mędrkowanie jest

Co można powiedzieć o taktyce i fragach w 3 rundzie?
Jakie bieganie bez sensu?
Biegłem na wiatrak tak jak większość naszej drużyny, standardowo jedna osoba zajęła bank.
 
Status
Zamknięty.
Do góry