Przygody problem z graczami

Status
Zamknięty.

DeletedUser29065

Gość
Gość
Zrobiła się dość długa lista, ale nikt z nią nic nie robi. Pytanie czy będzie jakiś system kar dla takich graczy?
 

DeletedUser25513

Gość
Gość
GaroPL potrafi wejść na bank, poza tym nic więcej biega bez sensu nie czyta co się do niego pisze czyżby kolejny analfabeta?
 

DeletedUser31587

Gość
Gość
Szanowni Państwo,

Mówiąc szczerze to nie rozumiem w czym problem. Przygody posiadają losowy system dobru zawodników, co jest uczciwe. Raz trafia się lepiej raz gorzej. Dodatkowo nie doczytałem się w regulaminie TheWest, punkty, który zabrania gry osobą, które są upośledzone intelektualnie gry w TheWest. Może wylewacie tony hejtu i wyzwisk na graczy, który nie rozumieją o co chodzi, ponieważ są ciężko chorzy. Wykażcie trochę zrozumienia i tolerancji. Patrzenie tylko na własny czubek nosa, świadczy o złym wychowaniu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ja mam pytanie dlaczego gracz który psuje rozgrywkę i ty go zjedziesz to ty zostaniesz ukarany, a za faceta który wali wszystko i psuje gre nic się nie dzieje?
 

DeletedUser31587

Gość
Gość
a ja mam pytanie dlaczego gracz który psuje rozgrywkę i ty go zjedziesz to ty zostaniesz ukarany, a za faceta który wali wszystko i psuje gre nic się nie dzieje?

To tak jakbyś pytał, dlaczego odsiadujesz wyrok za zabicie żony. Przecież ona ugotowała słoną zupę i zasłużyła na karę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
kurcze wiesz co nie powinieneś raczej zabierać w dyskusji, bo na ostatni meczu jakim z tobą grałem, to jak zwykle polazłeś po swojemy na salon i stanołeś na rogu. Nic nie robiąc a później offa dałeś. Jeśli chodzi o psucie gry jesteś 1 na liście i współczuję każdemu kto będzię z tobą w drużynie, bo jak na mnie trafisz to specjalnie będę ci robił na złość obiecuje
 

DeletedUser31587

Gość
Gość
kurcze wiesz co nie powinieneś raczej zabierać w dyskusji, bo na ostatni meczu jakim z tobą grałem, to jak zwykle polazłeś po swojemy na salon i stanołeś na rogu. Nic nie robiąc a później offa dałeś. Jeśli chodzi o psucie gry jesteś 1 na liście i współczuję każdemu kto będzię z tobą w drużynie, bo jak na mnie trafisz to specjalnie będę ci robił na złość obiecuje

Przed chwilą poszedłem na salon i mój zespół pewnie wygrał mecz. Jak trafie na zespół, który umie grać to mój zespół ma duże szanse na wygraną. Kwestia tego na kogo się trafi. Jak ktoś nie ogrania to nie mam ochoty go uczyć gry.
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
Jak trafie na zespół, który umie grać to mój zespół ma duże szanse na wygraną.

bo reszta drużyny robi za Ciebie :oops:

a ja mam pytanie dlaczego gracz który psuje rozgrywkę i ty go zjedziesz to ty zostaniesz ukarany, a za faceta który wali wszystko i psuje gre nic się nie dzieje?

no tak, zastanawiające, dlaczego o_O
większość trolli, która gra w sposób uprzykrzający Wam życie, specjalnie tylko czeka, aż komuś puszczą nerwy i zacznie na nich bluzgać. i wystarczy im wtedy kilka kliknięć myszką =]
a niektórzy z Was, są tak bardzo pochłonięci tą grą i tak bardzo zależy im, żeby wygrywać (jakby miała od tego zależeć Wasza pensja w pracy), że dajecie się ponieść i bluzgacie, a potem wielkie zdziwienie, że przyszedł raport "Zostałeś ukarany!" =]

Aż tak bardzo jesteście pochłonięci?
Współczuję.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
czyli odwracając sprawę, załóżmy pracujemy razem mamy ważny projekt i jesteśmy w 1 zespole, ale ty zap... a ja to zlewam, piję kawkę sobie, spóźniam się. Jak jest koniec projektu to laury spadają na cały team, nie ważne że ja nic nie zrobiłem, pasuje ci taki stan rzeczy?

jak wchodze na przygode i gram to robię to bo lubię i chce wygrać, a dlaczego mam dostawać w teamach oszołomów którzy nawet nie to że nie umieją grać, ale specjalnie się podkładają, weź zastanów się co ty gadasz.

mowa tu również o osławionym 4ekim, który jak tylko zaczyna przegrywać to jak dziekwczynka ze łzami w oczach wychodzi z gry.
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
czyli odwracając sprawę, załóżmy pracujemy razem mamy ważny projekt i jesteśmy w 1 zespole, ale ty zap... a ja to zlewam, piję kawkę sobie, spóźniam się. Jak jest koniec projektu to laury spadają na cały team, nie ważne że ja nic nie zrobiłem, pasuje ci taki stan rzeczy?

dlaczemu największe płaczki zawsze porównują grę z życiem prywatnym? T_T jedno z drugim ma niewiele wspólnego.
ale odpowiem Ci:
różnica polega na tym, że jeśli postanowiłbym, wraz z pozostałymi członkami grupy, donieść na takiego pracownika, który nie włożył prawie nic do "projektu", owy pracownik mógłby zostać zwolniony (w najgorszym, dla niego, razie)
natomiast w grze takiemu komuś nic się nie stanie :) - pokaż mi w regulaminie gry, że ktoś musi być od razu doświadczonym graczem, jego myślenie strategiczne ma być na nie wiadomo jak wysokim poziomie, aby mógł grać w przygody bez obawy o to, że jakiś urażony psychopata z kompleksami, nie zacznie go wyzywać i straszyć banem :)
innymi słowy buzujesz i ośmieszasz się na darmo =]


jak wchodze na przygode i gram to robię to bo lubię i chce wygrać, a dlaczego mam dostawać w teamach oszołomów którzy nawet nie to że nie umieją grać, ale specjalnie się podkładają, weź zastanów się co ty gadasz.

w przeciwieństwie do Ciebie wiem co piszę, a Twoje "bo to lubię" (śmierdzi uzależnieniem z daleka, wystarczy poczytać Twoje wielkie wylewające się żale) mija się z późniejszymi płaczami poszkodowanego smarkacza, który cierpi z powodu kolejnej przegranej przez "oszołomów" i musi dać temu upust uwieczniając ich nazwy, wraz z jakimiś bzdurnymi tekstami, na forum

a wystarczyłoby mieć trochę dystansu do gry i odróżniać życie wirtualne od rzeczywistego.
no ale...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
6ZkC9MH.jpg

BOSSADAM i thon89 0 aktywności, w przypadku thona nie pierwszy raz
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser24472

Gość
Gość
Tym wklejaniem screenow i wpisywaniem nicków tutaj nic nie zdziałacie. Support ma narzędzia do walki z takimi osobami ale tego nie robi bo by musieli ludzi banować , a wiadomo im mniej jest graczy tym mniej kasy. A jak mniej kasy to IG zaczyna się patrzeć na rączki Naszemu supportowi.

Jedyne co możecie robić to spamować ticketami ile się da i to nie że jedna osoba tylko musi to robić kilkanaście , może kilkadziesiąt osób.

Może w końcu zacznie coś support robić jak im przybędzie ticketów do czytania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry