OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4691

Gość
Gość
Jako że założyciel poprzedniego tematu nie był zainteresowany kontynuacją wątku i poprosił aby go zamknąć, postanowiłem otworzyć podobny temat do spamu oraz dyskusji na wszystkie tematy.
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
Nie, że nie byłem zainteresowany. Ale już wypowiedź ludzi z teamu dostaliśmy, na ticketa odp. też dostałem. Zauważyłeś, że coś się zmieniło? hmpf

Stwierdziłem, że nie ma sensu kontynuować jałowej dyskusji. Ja już wyciągnąłem wnioski z wypowiedzji JK i to wszystko, myślisz, że fala krytyki będzie miała wpływ na to czy oni zostaną albo czy poniosą konsekwencje? o_O
 

DeletedUser30088

Gość
Gość
Chcę trochę sprostować to co zostało napisane w "OFICJALNYM TEMACIE OFFTOPOWYM".

Swoje zdanie na ten temat Jimmego już wyraziłem, a nie lubię włączać się do dyskusji, które do niczego nie prowadzą. Już chyba wszystko z jego strony zostało powiedziane: przeprosił, oddał to co zabrał.

Przecież złotego tomahawka sprzedał TothLar`owi, który (prawdopodobnie nie bez powodu) broni Jimmiego Kane na forum s1.
Endrjiu, czyli ten, któremu złoty tomahawk został skradziony, otrzymał jedynie możliwość odkupienia, jakby nie patrzeć, swojego przedmiotu za niewygórowaną cenę.
Ofertę tą złożył mu sam PiroCk - śmiech na sali!

Chcecie coś o mnie wiedzieć? Zapraszam do PR na świecie 1. Ludzie tam dobrze mnie znają i chętnie udzielą Wam wywiadów na mój temat.

PR czyli sojusz Project Revenge.
Został założony przez Długiego Dżona i artekbradforda.

Długi Dżon to chyba największa legenda złodziejskiego fachu na s1, kradł między innymi z wyżej wspomnianym już Toth Lar`em.
Dodam jeszcze tylko, że konto Długiego Dżona zostało permanentnie zablokowane.

Artekbradford to kolejny złodziej jeden z tych graczy spod ciemnej gwiazdy.

Cały ten sojusz przez cały czas miał i nadal ma opinię najbardziej złodziejskiego sojuszu na świecie 1.
Zdarzały się nawet przypadki kiedy to sojusznicy okradali samych siebie!
Xernixmaster stracił w ten sposób rewolwer Ikea i szablę Granta.
Rewolwer ukradł mu niejaki Tomnaw - jeden z kumpli PiroCk`a.
Szablę natomiast przywłaszczył sobie gracz o nicku Praktykant.

Poza tym w sojuszu PR znajdują się również racy gracze jak
Metz i LubieMlekoV, a podczas ostatniej loterii sporo się o nich mówiło, ponieważ podkupywali podpisane itemki z targu.
Ponadto Metz to rasowy złodziej - ukradł kilka drogich itemów.


Oczywiście nie wszyscy gracze będący w Projectach są złodziejami.
Znaczna większość nigdy nikogo nie okradła.
Wiele osób które tam grają znam w mniejszym lub większym stopniu i jestem nawet wstanie potwierdzić ich uczciwość.
No ale zdarzają się też takie przypadki jak te wyżej wymienione.


Toth Lar`a znam i wiem że już nie kradnie. Nic do niego nie mam.
Z PiroCkiem nie raz rozmawiałem, przez jakiś czas byliśmy nawet w tym samym mieście, więc mogę powiedzieć, że się znamy.
Gdyby nie zrobił tych głupot kilka lat temu to teraz byłby bardzo wartościowym członkiem TWT.

Jeśli ktoś zamierza zrobić ten "wywiad" jak to nazwał JK, wśród projectów to lepiej pytać tych, których nie można znaleźć na liście złodziei s1.
 

DeletedUser4691

Gość
Gość
nie widzę powodu dla którego na inne tematy nie można dalej dyskutować nie mniej jednak może jeszcze ktoś coś będzie chciał dodać więc niech ma temat do tego

@ThomasEdison
no proszę ThomasEdison to skarbnica wiedzy i kolejny raz mnie zaskakujesz za co serdecznie dziękuję gdyż potwierdziła się moja opinia w temacie prezentacji, tam siedzi ładnych kilku rasowych złodziei którzy z zaciekłością typowych kłamców i oszustów bronią jeden drugiego tak to właśnie wygląda jak to złodziej kradł i śmie pisać że pomagał potrzebującym lecz zapomniał dodać że potrzebującym innym złodziejom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
jak offtop to offtop

a ja moze zarzuce krotkim pytankiem bo widze, ze kyniu dostal kolejnego bana na swoim juz nie wiem ktorym koncie, a pytanko owo brzmi: jaki nick teraz ma na forum kyniu?

bo chyba nikt sie nie ludzi, ze nie wbije on zaraz na nowym koncie ::DD:
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Z tego co wiem to mają być zmiany w fortach, a dokłądnie zamiast wytrzymałosci w ataku bedzie liczyło sie chowanie się, a w obronie zakłądanie pułapek info od gracza z bety który również stwierdził że IG sprawa naszego TwT raczej sie nie zajmie, dodał też że TW i tak pomału się kładzie :D

Czyli same dobre wiadomości.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Z tego co wiem to mają być zmiany w fortach, a dokłądnie zamiast wytrzymałosci w ataku bedzie liczyło sie chowanie się, a w obronie zakłądanie pułapek info od gracza z bety który również stwierdził że IG sprawa naszego TwT raczej sie nie zajmie, dodał też że TW i tak pomału się kładzie :D

Czyli same dobre wiadomości.

Czyli co teraz jadziemy z loteriami i skubiemy ludków z kasy ?
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
jak offtop to offtop

a ja moze zarzuce krotkim pytankiem bo widze, ze kyniu dostal kolejnego bana na swoim juz nie wiem ktorym koncie, a pytanko owo brzmi: jaki nick teraz ma na forum kyniu?

bo chyba nikt sie nie ludzi, ze nie wbije on zaraz na nowym koncie ::DD:

Czyżby triel był kolejnym alter ego? :D
 
akurat ta zmiana bylaby ok, bo wtedy kazda z 4 glownych umek fortowych bylaby innego koloru

tylko czy atak nie mialby wtedy przewalone za bardzo o_O


Edit. o kurna, ale sie wzieli za banowanie, w momencie gdy pisalem tego posta na ktory odpisalas Patelka to znalazlem bladyyy jako kolejne multi kynia, a teraz widze ze i te i te o ktorym Ty wspomnialas juz przekreslone. ktos tu ma dobre tempo ::D:
 
Wyjaśnienie odnośnie skasowanych postów - posty traciły sens w związku ze skasowaniem tych, do których się odnosiły.
Prosiłbym już nie podejmować w tym temacie spraw blokad.
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
że mu się chce tyle kont zakładać :X

już kolejne stworzył :X
 
@lubrzan

proponuje podejsc do tego na luzie, powinnismy sparafrazowac tytyl pewnej bajki na: gdzie jest kyniu??

stworzyc do tego oddzielny watek i zrobic jakas tabelke z punktacja dla osob, ktore go najszybciej tropia - tez moglbys wziac udzial ::D:
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Wyjaśnienie odnośnie skasowanych postów - posty traciły sens w związku ze skasowaniem tych, do których się odnosiły.
Prosiłbym już nie podejmować w tym temacie spraw blokad.

W sumie to nawet zabawne jest :D Taka rozrywka na wieczór :D

To gdzie ten Kyniu? :D

cY7Ooy3.png
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
kyniu jest post wyżej od Twojego, Patelkowa :D


a w zasadzie, już go nie ma :D
 
biorac pod uwage, ze oskalpowany to krag podejrzanych nalezy ograniczyc do osob bez wlosow... na glowie :gwizd:
 
Wyjaśnienie odnośnie skasowanych postów - posty traciły sens w związku ze skasowaniem tych, do których się odnosiły.
Prosiłbym już nie podejmować w tym temacie spraw blokad.

Ale to jest temat off-topic przecież. Weźcie trochę wyluzujcie, bo nikogo tu się nie obraża o_O


Hahaha Patelkowa, jakby się dało bym dała tego "lajka" :D
 

DeletedUser4691

Gość
Gość
najlepiej jak by wyłączyli licznik postów w tym dziale,temacie żeby jakoś sztucznie ich przez ten spam nie nabijać
 
A to tu się zlicza posty? Jak tak, to jestem za wyłączeniem ;)

edit: nie zlicza...miałam 50 i po napisaniu posta nadal 50 :p
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
najlepiej jak by wyłączyli licznik postów w tym dziale,temacie żeby jakoś sztucznie ich przez ten spam nie nabijać

W sumie dobrze by było. Jakoś tak spodobał mi się ten wątek czysto spamerski ;) A ilość postów mam w nosie, do niczego mi to to nie potrzebne ;)

edit: ooo faktycznie nie zlicza, nadal mam 79. Hm, chyba nikt po drodze nic mi nie wykasował :D
 
Do góry