Sytuacja na świecie Iroquois

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22157
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser28785

Gość
Gość
Boże.. jak mnie dawno na TW nie było... Aż mi się kont nie chce odzyskiwać. Pozdrawiam serdecznie cały Iroquois z zasłużonej fortowej emerytury :meks: Jest idealnie :mel::D:D:D:D
 

DeletedUser28785

Gość
Gość
Kochani gracze Irq :) Co tam słychać na moim ukochanym serwerze? :D
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
Ja mam pytanie, czy administracja gry planuje jakoś rozruszać sytuację na światach, które już praktycznie upadły tak jak iro? Jakaś migracja/połacznie światów, bo serio wiele osób chce jeszcze grać ale nie na wymarłym świecie :x
 

ToJaCzesc

Blada Twarz
Jako cały czas grający gracz na iro domagam się migracji jeśli do końca września jej nie zrobicie podejmę drastyczne środki z kasacja konta bo sensu na cmentarzu nie widzę grania .Pojedynkowiczów aktywnych 10 , fortowcow 15 brak jakiejkolwiek rywalizacji .
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
Jako cały czas grający gracz na iro domagam się migracji jeśli do końca września jej nie zrobicie podejmę drastyczne środki z kasacja konta bo sensu na cmentarzu nie widzę grania .Pojedynkowiczów aktywnych 10 , fortowcow 15 brak jakiejkolwiek rywalizacji .

dodaj że jesteś wielokrotnym zwycięzcą loterii ;)
 

DeletedUser31986

Gość
Gość
Więc... Jak tam na Irqu? Zastanawiam się czy nie zacząć znowu grać, ale widząc post o migracji powątpiewam czy jeszcze wiele osób tam żyje.
 

DeletedUser30158

Gość
Gość
Co do sytuacji na iro w chwili obecnej. Z inicjatywy kilku osób bitwy fortowe wracają na ten znudzony budowaniem kościoła serwer. Efekty są zadowalające, przedwczoraj 73 osoby a wczoraj 82 osoby na bitwie. Dziś liczymy na komplety po obu stronach więc wszystkich chętnych zapraszam na dzisiejszą jak i kolejne bitwy fortowe na iro.
 

DeletedUser33308

Gość
Gość
Hejka wszystkim,
piszę tu w sprawie opisania sytuacji na naszym świecie. Jak pewnie wszystkim wiadomo na świecie Iroquois wcale kolorowo nie jest. Poprzednie posty świetnie oddają co tam się wyrabia - po prostu świat cmentarz. Chciałem również odnieść się do postu wyżej. Później jesieni poprzedniego roku doszło do próby odświeżenia bitw fortowych, z powodu nudy jaka zapanowała na serwerze. Próba ta odniosła bardzo pozytywne skutki, przez jakiś czas istniała istna wojna fortowa! Lecz od ponad dwóch miesięcy frekwencja spada. Chciałem dodać, że nawet inicjatorzy całego procesu zaprzestali już chodzić, a niektórzy już zostali usunięci z gry (niestety) ... Obawiamy się, że w wakacje całkowicie może zniknąć zjawisko w miarę wyrównanych bitw fortowych. Większość graczy na serwerze to tzw. "jagodziarze" i skupiają się na zarobku i wymianie pieniędzy. Światowy targ powoli wymiera (tydzień temu zero ruchu). Z pojedynkami również jest problem, ponieważ osoby z poziomem 450 mają dosłownie tylko kilku przeciwników do wyzwania na pojedynek. Dlatego (i myślę, że mogę mówić w imieniu przeważającej liczby osób serwera) zadaję to wielokrotnie powtarzane w poprzednich postach (nawet mam czelność je pogrubić) - kiedy będzie możliwość wyemigrowania z tego świata na inne, gdzie jest większy ruch? Pragnąłbym, aby wypowiedziała się w tym temacie administracja, by społeczność Iroquois dowiedziała się na czym wszyscy stoimy. Za odpowiedź z góry dziękuje. :)
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Administracja, czyli nasze TWT, raczej nie ma pojęcia o ewentualnej migracji. To zarząd IG wychodzi z tym wnioskiem. Dla mnie sprawa jest następująca: widocznie ludzie IG od cyferek widzą, że takie wymarłe światy nie są możliwe do zamknięcia, gdyż dalej przynoszą zysk. Ludzie bryłkują na eventach, by mieć bronie z lotek na migrację, której nie będzie, bo ludzie bryłkują na eventach. Takie dziwne koło.
 
Pragnąłbym, aby wypowiedziała się w tym temacie administracja, by społeczność Iroquois dowiedziała się na czym wszyscy stoimy. Za odpowiedź z góry dziękuje. :)
W kwietniu odbyło się spotkanie na TeamSpeak'u graczy z TWT. Został na nim poruszony m.in. temat migracji. Co zostało powiedziane?
Decyzja o tym, czy z danego świata zostanie uruchomiona migracja należy do IG. My jako team możemy jedynie przekazywać Wasze prośby do CM, CM przekazuje je wyżej, ale ostateczną decyzje podejmuje IG. Na pozytywne rozpatrzenie takiego wniosku ma wpływ wiele czynników m.in. ilość i aktywność graczy na serwerze, wydane bryłki itd. Jeśli nie ma migracji, to znaczy, że dany świat przynosi na tyle duże zyski, że nie ma potrzeby jej uruchamiać.

Ja sama mam konto na iro, wiem jak tam sytuacja wygląda i też bym najchętniej wyemigrowała, ale póki świat przynosi zysk, to nic z tego. Błędne koło, jak trafnie ujął qoqoq03 w komentarzu wyżej.
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
to ile trzeba dać na tace inno żeby uruchomili migracje z iro i dako ?
graczy na sw1 do fortów potrzeba
nich sie sw1 kręci aaa co
10 bym zmigrował dla fortów na sw1
 
Ja w sumie tego nie rozumiem dlaczego nie można przyłączyć np ludzi z iro do dakoty .Wtedy jeden serwer odżyje,przecież im więcej ludzi tym większa rywalizacja ,im większa rywalizacja tym więcej wydanych bryłek i większa aktywność. Same plusy :D
 

DeletedUser30651

Gość
Gość
będzie ta migracja, czy mam próbować wrócić do TW za kolejne kilka miesięcy?
 

DeletedUser28785

Gość
Gość
Mam pytanie. Ale do bezpośrednio do Etriel, czy w imieniu graczy z serwera... mogłaby przedstawić prośbę o możliwość migracji z tego świata? Z dnia na dzień tylko się wykańczamy... to juz koniec tego serwera....
 
Do góry