Zarobek na pracy

Status
Zamknięty.
Witajcie.

Może troszkę temat tabu bo pewnie część z Was nie zdradzi swojego sekretu. A może jednak byście chcieli się podzielić swoimi spostrzeżeniami.

Jaka praca według Was daje największy zarobek w postaci znalezisk?
Czy to biuro handlowe gdzie przedmiot wypada rzadko?
Czy może jakaś inna praca gdzie jest większa częstotliwość wypadania znalezisk, lecz mniej wartościowych?

Czy stajnia cartwighta dająca +50% szansy sprawdza się?

Ja robię biuro handlowe z zestawem desmonda (+20% szansy) i wg mnie ten bonus nie działa.

Jakie są Wasze spostrzeżenia?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Jaka praca według Was daje największy zarobek w postaci znalezisk?
Prowadzenie biura handlowego- słyszałem o progach powyżej 13k
JCzy to biuro handlowe gdzie przedmiot wypada rzadko?
Wszystko zależy od szczęścia ;)
Czy może jakaś inna praca gdzie jest większa częstotliwość wypadania znalezisk, lecz mniej wartościowych?
Można próbować przy napadzie na pociąg, przy wh, włamaniu, napadzie, ściganiu bandytów, łowcy nagród.

Czy stajnia cartwighta dająca +50% szansy sprawdza się?
Z tego co słyszałem to tak.

Ja robię biuro handlowe z zestawem desmonda (+20% szansy) i wg mnie ten bonus nie działa.
Bo te 20% to nie jest jakoś dużo. Nie wiemy jaka jest szansa na wypadnięcie przedmiotu w grze. Ale załóżmy, że szansa na przedmiot z pracy to 20%, do tego dodajemy te 20% z desmonda to nie jest 40%, tylko 24%, czyli nadal nie jest zbyt dużo. Dlatego dużo osób pod handel wraca do zestawu allana quatermaina. który choć słabszy ma 50% większą szansę, do tego zaprzęg cartwrighta, i jeszcze jakiś zestaw broni (10% mają bronie desmonda, tyle samo bronie azteckie. Zestawy za wygraną loterii mają z tego co wiem 20%).
 

DeletedUser

Gość
Gość
To nie żaden sekret :)

Każda praca ma UKRYTY % dropu znaleziska
Na 15 sekund inny %, na 10 min inny % i na 1h najwyższy z możliwych %

Im większy zasięg itemku w pracy tj wartość znaleziska - tym mniejszy % na jego wypadniecie.
Dlatego są różnice widoczne na średnich zasięgach.

Niektórzy gracze mają swoje sprawdzone miejsca ze średnim zasięgiem - i częstochliwością wypadania itemków - zyskują więcej kasy niż raz na jakiś czas wypadający item o b.dużej wartości - jak to ma miejsce wędrowny.

Technicznie rzecz ujmując jest to przykładowo dla Poszukiwacza przygód na premce:
1. 20% do znaleźisk
2. Bronie azteckie 10%
3. Cart 50%
4. Allan 50%

TOTAL = 130% szans powodzenia

Np na wędrownym masz ukryty współczynnik wypadalności itemków np 5% na każą akcję po 15 sekund

Do przykładowej podstawy ukrytego współczynnika 5% dodajesz +130% szansy powodzenia
(5 + 6,5 ) = 11,5 % szansy

Nigdy nie bedzie tak, aby jakakolwiek składanka dawała 130% REALNEGO znaleziska gdyż uczyniłoby to każdego posiadacza wspomnianej składanki - multimiliarderem THE WEST pif paf
 
Status
Zamknięty.
Do góry