Bukiety

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser30798
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser30798

Gość
Gość
Jaka w tym roku jest sytuacja z bukietami?
Próbowałem z kilkoma osobami zainicjować pojedynek i potem go przerwać (tak jak w poprzednich latach) ale nie działa. Czy trzeba dotrzeć na miejsce i odbyć ten pojedynek?
No i drugie pytanie: do kiedy jest czas na bukiety?
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
pojedynek z bukietami musi odbyć się jak normalny pojedynek - dojście do gracza i 10 minut.
z tego co wiem, bukiety będzie można wykorzystać przez cały rok.
 

DeletedUser30798

Gość
Gość
Jeszcze jedno pytanie w sprawie wydarzenia.
W poprzednich latach do zdobycia głównej skrzyni potrzeba było 180.000 serc i na zebranie było 18 dni. W tym roku - jak wynika z informacji - wydarzenie trwa 20 dni, a wiki podaje, że próg 180.000 serc został zachowany.
Czy ja coś źle liczę? Czy w tym co podałem nie ma pomyłki? ;)
 

DeletedUser28058

Gość
Gość
Jeszcze jedno pytanie w sprawie wydarzenia.
W poprzednich latach do zdobycia głównej skrzyni potrzeba było 180.000 serc i na zebranie było 18 dni. W tym roku - jak wynika z informacji - wydarzenie trwa 20 dni, a wiki podaje, że próg 180.000 serc został zachowany.
Czy ja coś źle liczę? Czy w tym co podałem nie ma pomyłki? ;)

Dokładnie tak jest. Liczby się nie zmieniły, do zdoycia skrzyni potrzeba 180k serc.

Wiki The West - event walentynkowy
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
pojedynek z bukietami musi odbyć się jak normalny pojedynek - dojście do gracza i 10 minut.
z tego co wiem, bukiety będzie można wykorzystać przez cały rok.

Czy jakiś kolorowy potwierdzi info , że przez cały rok można się tymi bukietami wymieniać ?

Dlaczego w tej wersji wprowadzonej preferowani są zawadiacy którzy niektóre pojedynki mogą wykonać nie ruszając się z miejsca?
 
W tamtym roku wystarczyło przerwać pojedynek, a nie czekać do końca.
I jeszcze jedna sprawa... w zeszłym roku jedna osoba z supportu twierdziła, ze to podlega pod ustawiany pojedynek, więc jak to jest?
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
jakieś brednie, jak wydarzenie eventowe może być traktowane jak "ustawiany pojedynek"..

w tym roku IG zażyczyło sobie aby odbywało się to w pełnym wymiarze pojedynkowym, kto im zabroni?
 
Oczywiście, że nikt ;)

Brednie bredniami, ale wolę się upewnić niż mieć niespodziankę pewnego pięknego dnia w postaci bana ;)
 
Widzisz, dla mnie to jasne, ale jeden z opiekunów (to chyba był św1, ale 100% pewności nie mam) pisał na saloonie, że takie pojedynki mogą być karane ::)):

Nie wiem, czy jest jeszcze w TWT, ale mam nadzieję że nie :D
 
Widzisz, dla mnie to jasne, ale jeden z opiekunów (to chyba był św1, ale 100% pewności nie mam) pisał na saloonie, że takie pojedynki mogą być karane ::)):

Nie wiem, czy jest jeszcze w TWT, ale mam nadzieję że nie :D
Nie ma kar za taki pojedynek.

§16 Nielegalne pojedynki.

Zabronione jest branie udziału w ustawianych (umawianych) pojedynkach, mających na celu dostarczenie wygrywającemu punktów doświadczenia, dolarów, lub nagrody z listu gończego. Przez ustawiane pojedynki należy np. rozumieć sytuację, w której celowo obniża się zdolności pojedynkowe jednej lub obu postaci aby umożliwić lub ułatwić wygraną dowolnej z postaci. W szczególności zabronione są pojedynki z wykorzystaniem broni (lub innego przedmiotu zakładanego w jej miejsce) zadającej obrażenia znacznie mniejsze, niż broń używana zazwyczaj. Dotyczy to również pojedynków bez broni. Wyżej wymienione pojedynki są dozwolone jedynie w przypadku, gdy wynikają one z konieczności spełnienia wymogów stawianych przez zadania przydzielane przez grę (np. walentynkowe pojedynki na kwiaty) lub w trakcie eventów, na wyraźne polecenie prowadzącego event.
 

DeletedUser30798

Gość
Gość
Powrócę do pytania do osób funkcyjnych: czy jesteście w stanie potwierdzić info, że pojedynki na bukiety będzie można przeprowadzać po zakończeniu wydarzenia?
Głównym celem wydarzenia jest zdobywanie serc. Są dwa zadania eventowe, które wymagają poruszania się po mapie. Podróże spowalniają zdobywanie serc. Podróże związane z zadaniami eventowymi przynajmniej są przewidywalne co do czasu ich trwania (poza sytuacją gdy ktoś mnie omdli). Walki na kwiaty z pełnym czasem podróży są niewiadomą. Wystarczy, że przeciwnik ogłosi na czacie: "czekam z bukietem", ja idę przez dłuższy czas a potem okaże się, że ktoś inny "wykorzystał ten bukiet" przede mną.
Dlatego bardzo zależy mi na potwierdzeniu tej informacji czy pojedynki na bukiety mogę sobie zostawić "na później".
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
[report=43833729fc49648936]Życzenia Walentynkowe zaakceptowane![/report]
[report=43833362da1d413d36]Walentynkowe pozdrowienia wymienione![/report]
[report=43832978befaa2f363]Walentynkowe pozdrowienia wymienione![/report]
dodaje umiejke wymienione czy zaakceptowane ?
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
[report=43833729fc49648936]Życzenia Walentynkowe zaakceptowane![/report]
[report=43833362da1d413d36]Walentynkowe pozdrowienia wymienione![/report]
[report=43832978befaa2f363]Walentynkowe pozdrowienia wymienione![/report]
dodaje umiejke wymienione czy zaakceptowane ?

Jeden raport przychodzi jak jesteś atakującym, drugi atakowanym. Jeżeli masz na końcu raportu napisane "otrzymujesz punkt życia i zdobywasz xxx punkty doświadczenia" to umiejkę dostałeś :)
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
Odwiedzasz z bukietem w ręku Atacapa, cieszysz się mając nadzieje, że on także myśli o Tobie. Rozmawiacie chwilę i rozchodzicie się zadowoleni każde w swoją stronę.

niby nic nie pisze że coś otrzymałem

w raportach nie ma nic o otrzymanych punktach
Akurat gdy chcesz odwiedzić xxx, on wychodzi naprzeciw Ciebie i ofiarowuje Ci kwiaty. Odwzajemniasz się, rozmawiacie chwilkę po czym oboje idziecie swoją drogą usatysfakcjonowani.
coś mi sie wydaje że same tw suport nie wie jak to leci
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
Na 100% jest informacja w raporcie czy dostałeś umkę

raport ma tak jakby 2 części:
1. opisik o wymianie bukietu [takie jak tam wyżej pisałeś]
i niżej
2. otrzymałeś xxx doświadczenia i punkt umiejętności (lub odwrotnie, nie pamiętam)
 
Status
Zamknięty.
Do góry