Sytuacja na świecie Arizona

  • Rozpoczynający wątek Jabloński
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
co ma świat do tego. gdzie nie zrobisz postaci full dowo to na malym bedziesz zadawac takie dmg.

zreszta takie gadanie słaby, Arizona jest od 2012? a klondike od 2015?

zresztą nie jest to spór o świat ale o postacie full dowo.
Dla mnie wytykanie przez ludzi full hp ze ktoś jest full dowo to taki kompleks obrońcy w piłce nożnej. Każdy chce być napastnikiem i strzelać gole, a obrońcą mało kto.

nie po to w grze są stworzone postacie w grze żeby każdy biegał w tym samym
 

DeletedUser

Gość
Gość
co ma świat do tego. gdzie nie zrobisz postaci full dowo to na malym bedziesz zadawac takie dmg.

zreszta takie gadanie słaby, Arizona jest od 2012? a klondike od 2015?

a co ma rok powstania świata do ilości zadawanych obrażeń?? i co na małym byś wziął 10 zawa ful dowo ??
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Tylko szkoda, że ExpiarzJWP rozwalił AK i był full dowo z 2 dni?
 

DeletedUser

Gość
Gość
ale to nie zmienia foaktu ze byl full dowo i zadawal takie dmg.

zreszta nie kumam co wy sie tak czepiacie tego zadawania dmg, wedlug waszego rozumowania, lepiej zeby wszyscy mieli po 10k hp i zadawali 400 dmg, nic miec 5 os co strzela po 900 dmg min.

I jakoś ni widać żeby to wasze full Hp przekładało się na wyniki z KSF-em.

jeszcze raz powtórzę to że po to są stworzone klasy w grze żeby gra była różnorodna, nie winą graczy jest że żołnierze mają bopnus do dowo i hp, a zawa do zadania kryta, ale to nie powód żeby kazać ludzią robienie się full hp.

To jest jakiś kompleks że żołnierze zazdroszczą zadanych dmg. Czy zawadiacy zazdroszczą uników?
forty to gra zespołowa, na wojnie nie wysyłasz oddziału piechoty żeby rozminować pole, tylko saperów, no chyba że jesteś karną kompanią w związku radzieckim
 

DeletedUser30740

Gość
Gość
Na Arizonie nic się nie dzieje...

Jak wrócę to rozdam ciuchy bo jakaś konfitura szybciej mnie zgłosiła niż kliknąłem skasuj konto... ::P:
 

40met

Blada Twarz
Może Ktoś wie jak pozyskać biała tkanina i biały wianek w zadaniu : nowy pomysł (pomysł na biznes) u Maria Roalstad
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tkanina wpadła szybko, ale wianki klikam drugi dzień i nie wpadł żaden..:/
 

DeletedUser32164

Gość
Gość
musisz mieć założony kwiat pokoju, zgodnie z linkiem, który wkleił Maxx
 

DeletedUser31353

Gość
Gość
Sytuacja z dnia 14.08.2017 r wygląda następująco:

#Pod kątem fortów: Dwa główne sojusze gryzą się miedzy sobą i prowadzą wewnętrzne wojny na forum, do tego stopnia, że musiała wkroczyć administracja. Kilka pobocznych, lecz nie mniej ważnych sojuszy przygląda się całej sytuacji i czeka na rozstrzygnięcie. Przypomina mi to sytuację z XIX w, gdy to niemieckie landy miały problem ze zjednoczeniem, miejmy nadzieję, że wyłoni się lider, który doprowadzi do jedności fortowy świat Arizony. Moim kandydatem na owego przywódce, jest karolina1833 - doskonała kobieta, która ma wizje i zna lekarstwo na nowotwór, który zabija społeczność Arizony. Jest to prosta, a jednocześnie wyboista droga, ponieważ prowadzi ona przez wiele dołków, które zostały wykopane przez obecne elity i głowy sojuszy.

#Pod kątem pojedynków: Przez 90% swojej gry na Arizonie byłem pojedynkowiczem. Przez długi czas stałem na samym szczycie rankingu pojedynkowego, jestem założycielem najbardziej utytułowanego miasta pod względem pojedynków na całym świecie. Wielu ludzi z tego miasta to wciąż żyjące legendy, nie tylko Arizony, ale całego The-West. Dlatego pozwolę sobie zabrać głos w tej sprawie i przedstawić wam jak to wygląda z perspektywy takiej osoby jaką jestem Ja.
Poprzez napływ coraz to nowszych zestawów pojedynkowych gracze są znużeni monotonnością. Każdy zestaw jest łudząco podobny pod względem umiejętności, jak i tym jak on się prezentuje wizualnie. Gracz, który próbuje mieszać zestawy ma małe szanse z graczami, którzy tego nie robią. Doprowadza to do zacierania unikatowości jaką to zawsze cechował się pojedynkowicz. Poprzez coraz to mniejsze grono osób, które są zafascynowane pojedynkami ludzie przenoszą się na inne światy lub dokonuje zmiany w profesji jak np. budowlaniec, zbieracz.

Dwa główne czynniki, które powinny być motorem napędowym światów są w fatalnej kondycji.
Przez nieudolną politykę graczy jak i zarządców The-West dziki zachód upadł.


#TEAMKAROLINA1833
 
Co do przywódcy, Wymień mi jednego władce z dynastii Hohenzelorów lub Hasburgów która miała wielkie sukscesy militarne i była kobietą nie ma żadnych więc uważam że jedynym dobrym kandydatem jest gracz Izaosak vel kserdel który nie raz pokazał swoją charyzmę i determinację w działaniach

Co do pvp muszę się z tobą niestety zgodzić ale i tak cię zawsze biłem w pvp psudopvp !!!

#TEAMIZAOSAK
 

DeletedUser31353

Gość
Gość
Uwierz mi, że lepiej znam się na ludziach. Ja jako przedstawiciel rasy germańskiej potrafię wyczuć na odległość, kto nadaję się do dyrygowania innymi. Sam bym się podjął tego wyzwania, lecz mam aktualnie masę innych zajęć, dlatego moim kandydatem jest obywatelka Niemiec - karolina1833, żaden izaosak czy Blaz3j nie ma podejścia, ani wystarczającej wiedzy na ten temat

#TEAMKAROLINA1833
 
Ty i Karolina hahahahaha śmieszne, już bym wolał żeby peter2100 dowodził ale to scenariusz który prowadzi do samozniszczenia więc jedynym słusznym kandydatem oczywiście oprócz mnie z tego samego powodu co Larrego jest Izaosak prawdziwy z krwi Sarmata który tak jak jego przodkowi zjednoczyli Polskę tak on zjednoczy Arizone !
 
Do góry