Migracje - WAŻNE!!!

Czy chcesz włączenie migracji?

  • Tak

    Głosy: 71 83,5%
  • Nie (uzasadnij)

    Głosy: 14 16,5%

  • W sumie głosujących
    85
Otwieram ten ważny temat - temat "Migracji" - i mam nadzieję, że w tym dziale nie zostanie on usunięty.
Chciałbym - i pewnie nie tylko ja - jednoznacznie pokazać naszym administratorom jak bardzo tu potrzebna jest opcja włączenia migracji, by dalej była chęć grania i wydawania pieniędzy w The Westa.

Na razie w tej ankiecie ustalamy czy chcemy ogólnie migracje. To góra niech zadecyduje czy połączyć 2, 3 światy i jakie. My możemy dać swoje sugestie.

Jeszcze kilka lat temu gdzie graczy było naprawdę sporo na każdym świecie znakomicie się kręciły bitwy fortowe, pojedynki i zbieractwo. Zbiegiem czasu z kolejnymi aktualizacjami niestety graczy ubywało. A skoro użytkowników ubywa trzeba coś w tym kierunku zrobić. Nie muszę nikogo przekonywać, że w większości światów bitwy fortowe to dno, bo nie idzie zebrać ludzi na mały fort, a przecież w rankingu jest +2000 osób. Połowa to duchy (niektórzy sie budzą na eventy), 500 ma poniżej 50lvl i prawdopodobnie nie wiedzą jakie możliwości daje ta gra, a pozostali 500 osób to fortowicze pvp i zbieracze. Niby rachunek prosty, ale i tak nie chce mi się wierzyć w te 500 aktywnych ludzi.

W moim przekonaniu wyznacznikiem żywotności danego świata jest aktywność na bitwach fortowych. To na nich gracz czerpie bardzo dużo (jak nie najwięcej) satysfakcji i przyjemności co powoduje, że starasz się o jeszcze lepszą postać. Wtedy wydajesz kase (tak, to z tego gra się utrzymuje) bo chcesz być lepszy. Ale jak mam wydawać kase z mojego portfela jak nie mam po co!? I dalej - jak ma gra funkcjonować jak nie przynosi dochodów? Koło się zamyka.

Na danym świecie kilka osób walczy o wygranie loterii. Admini sami podbijają wynik żeby jeden napaleniec wydał hajsu jeszcze więcej.
A gdyby tak tych "napaleńców" zebrać na jednym świecie? Wtedy by była prawdziwa walka o zdobycie głównej nagrody.

Ja poruszyłem co nieco kwestie pieniędzy, bo z tego TW żyje. A przecież jest jeszcze cała masa kwestii których nie poruszyłem. Razem na pewno wszystko w tym temacie wypiszemy, a ankietą pokażemy jak bardzo jest potrzebna migracja. Jak każdy tu coś napisze to będzie efekt!
Admini sami nic nie zrobią, to my musimy zadziałać!
 

DeletedUser32441

Gość
Gość
Oczywiście głos na TAK ::D:

Ale ta ankieta nic nie da ;) admini są zajęci siedzeniem na tyłkach. Obejrzą sobie wynik głosowania i sobie wyjdą jakby nic nie było :gwizd:

Pewnie ten kom zostanie usunięty jak całą ankieta :ind:
 
No własnie mam nadzieje, że nie. Tu w bizonich plackach myśle że możemy sobie pogadać. No gdzieś musimy. A jak usuną to wyśle ticketa gdzie temat migracji można poruszyć. Jak zbierzemy ze 100 chociaż głosów na tak to coś to będzie oznaczało.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
O migracji decyduje IG. Z tego co CM mówiła, wysyła im prośby o włączenie migracji, ale oni się na to nie zgadzają.
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Oczywiście głos na tak. Ciekaw jestem kiedy temat zostanie zamknięty/usunięty :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Otwieram ten ważny temat - temat "Migracji" - i mam nadzieję, że w tym dziale nie zostanie on usunięty.
Chciałbym - i pewnie nie tylko ja - jednoznacznie pokazać naszym administratorom jak bardzo tu potrzebna jest opcja włączenia migracji, by dalej była chęć grania i wydawania pieniędzy w The Westa.

Na razie w tej ankiecie ustalamy czy chcemy ogólnie migracje. To góra niech zadecyduje czy połączyć 2, 3 światy i jakie. My możemy dać swoje sugestie.

Jeszcze kilka lat temu gdzie graczy było naprawdę sporo na każdym świecie znakomicie się kręciły bitwy fortowe, pojedynki i zbieractwo. Zbiegiem czasu z kolejnymi aktualizacjami niestety graczy ubywało. A skoro użytkowników ubywa trzeba coś w tym kierunku zrobić. Nie muszę nikogo przekonywać, że w większości światów bitwy fortowe to dno, bo nie idzie zebrać ludzi na mały fort, a przecież w rankingu jest +2000 osób. Połowa to duchy (niektórzy sie budzą na eventy), 500 ma poniżej 50lvl i prawdopodobnie nie wiedzą jakie możliwości daje ta gra, a pozostali 500 osób to fortowicze pvp i zbieracze. Niby rachunek prosty, ale i tak nie chce mi się wierzyć w te 500 aktywnych ludzi.

W moim przekonaniu wyznacznikiem żywotności danego świata jest aktywność na bitwach fortowych. To na nich gracz czerpie bardzo dużo (jak nie najwięcej) satysfakcji i przyjemności co powoduje, że starasz się o jeszcze lepszą postać. Wtedy wydajesz kase (tak, to z tego gra się utrzymuje) bo chcesz być lepszy. Ale jak mam wydawać kase z mojego portfela jak nie mam po co!? I dalej - jak ma gra funkcjonować jak nie przynosi dochodów? Koło się zamyka.

Na danym świecie kilka osób walczy o wygranie loterii. Admini sami podbijają wynik żeby jeden napaleniec wydał hajsu jeszcze więcej.
A gdyby tak tych "napaleńców" zebrać na jednym świecie? Wtedy by była prawdziwa walka o zdobycie głównej nagrody.

Ja poruszyłem co nieco kwestie pieniędzy, bo z tego TW żyje. A przecież jest jeszcze cała masa kwestii których nie poruszyłem. Razem na pewno wszystko w tym temacie wypiszemy, a ankietą pokażemy jak bardzo jest potrzebna migracja. Jak każdy tu coś napisze to będzie efekt!
Admini sami nic nie zrobią, to my musimy zadziałać!



Zaglosowalem na NIE.

Masz koles mgliste pojecie o the wescie . "Wiesz ze bija dzwony tylko nie wiesz w ktorym kosciele".
Tekst o loteriach mnie rozbawil :) Wygralem 7x loterie , czasami i bywalo ze atakowalem nagrode na dwoch swiatach ...

"A gdyby tak tych "napaleńców" zebrać na jednym świecie? Wtedy by była prawdziwa walka o zdobycie głównej nagrody."

To mnie rozbawiło :) uwierz nikt w kilka osób nie będzie się ścigał :) Może podczas pierwszej loterii tak - 1-2 osoby, ale później, w kolejnej loterii puszczą zwycięzce. Nikt nie będzie wykładał kasy żeby sie ścigać z innymi.


Na becie z kims rozmawialem juz na temat propozycji , w IG przechodza te na ktorych IG moze zarobic i zrobic to malym kosztem. Wprowadzajac migracje zmniejszacie im dochodzy, a na to nie pojda. Na dunskim the wescie byl/jest chyba serwer na ktorym gralo 400 kont. Jest kasa , sa wplywy to sie nie zamyka ...
 
Ja się wypowiadać specjalnie muszę bo moje zdanie znają wszyscy

Dobrym pomysłem bylo by otwarcie nowego świata dla weteranów.
Na pewno wiele osob chcialoby tam przenieść swoje główne postacie
(Nie tylko fortowe ale i pojedynkowe czy jakiekolwiek inne)

postarajcie sobie wyobrazić jaka by wtedy była rywalizacja i na pewno bryły by poszly w ruch - nie wierze, że nie :)

Póki co trzeba zająć się dakotą i bf :)

edit: podbipięta ja nie wiem skąd ty się urwałeś ale na szcżęście Twoj pojedynczy glos niewiele znaczy :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19312

Gość
Gość
Zaglosowalem na NIE.

Masz koles mgliste pojecie o the wescie . "Wiesz ze bija dzwony tylko nie wiesz w ktorym kosciele".
Tekst o loteriach mnie rozbawil :) Wygralem 7x loterie , czasami i bywalo ze atakowalem nagrode na dwoch swiatach ...

"A gdyby tak tych "napaleńców" zebrać na jednym świecie? Wtedy by była prawdziwa walka o zdobycie głównej nagrody."

To mnie rozbawiło :) uwierz nikt w kilka osób nie będzie się ścigał :) Może podczas pierwszej loterii tak - 1-2 osoby, ale później, w kolejnej loterii puszczą zwycięzce. Nikt nie będzie wykładał kasy żeby sie ścigać z innymi.


Na becie z kims rozmawialem juz na temat propozycji , w IG przechodza te na ktorych IG moze zarobic i zrobic to malym kosztem. Wprowadzajac migracje zmniejszacie im dochodzy, a na to nie pojda. Na dunskim the wescie byl/jest chyba serwer na ktorym gralo 400 kont. Jest kasa , sa wplywy to sie nie zamyka ...

piszesz z perspektywy nooba, który nie potrafi nic sam osiągnąć, tylko wydaje kilka tyś, żeby wygrywać loterie? wtedy pewnie czujesz się pr0? p2w? żałosne..
żal mi takich osób, które myślą tylko i wyłącznie pod siebie...

Wygralem 7x loterie , czasami i bywalo ze atakowalem nagrode na dwoch swiatach ...
- śmiać się czy płakać? T_T

z drugiej strony, w pewnej kwestii masz jednak rację.
też już o tym pisałem w którymś temacie.
dopóki światy przynoszą zyski nie zostaną na nich włączone migracje.
a przez takie ulungowe dzieci jak wyżej, nie macie nawet co myśleć o migracji..
 
pan podbibięta pokazał już swoją "kulturę" w innym temacie w rozmowie ze mną

Wygralem 7x loterie , czasami i bywalo ze atakowalem nagrode na dwoch swiatach ...

W młodości byłem kieszonkowcem i z chłopakami kroiliśmy takie bogate dzieciaki hehehe :)
 
edit: podbipięta ja nie wiem skąd ty się urwałeś ale na szcżęście Twoj pojedynczy glos niewiele znaczy :)

Z niczego sie nie urwałem. Pracuje , zarabiam i na co swoje zarobione pieniądze wydaje to tylko i wyłącznie moja sprawa. Jeden woli wydać na fajki , drugi na dziw ki , a ja sobie wole wygrać loterie i mieć virtualny gadżet. Moja sprawa i nic nikomu do tego. Ja nikomu do portfela nie zaglądam. To że najwyraźniej boli cie że mnie stac a ciebie nie to tylko i wylaczniej twoj problem nie moj.

Czy mój głos jest niewiele ważny ? nad tym bym polemizował. IG nie wprowadza pomyslow z ktorych nie ma zyskow. Podniesienie grywalności the westa im zwisa i powiewa. Maja to w nosie . Liczy sie $ $ $ .
-------------------------
piszesz z perspektywy nooba, który nie potrafi nic sam osiągnąć, tylko wydaje kilka tyś, żeby wygrywać loterie? wtedy pewnie czujesz się pr0? p2w? żałosne..
żal mi takich osób, które myślą tylko i wyłącznie pod siebie...

- śmiać się czy płakać? T_T

z drugiej strony, w pewnej kwestii masz jednak rację.
też już o tym pisałem w którymś temacie.
dopóki światy przynoszą zyski nie zostaną na nich włączone migracje.
a przez takie ulungowe dzieci jak wyżej, nie macie nawet co myśleć o migracji..

z perspektywy nooba? :D od kiedy ty jest w tej grze guru żeby sie wypowiadać i oceniać kogoś na ile jest doświadczony w TH ? Nie bylo loterii , wyprzedaży i tak bylem w topce bo wiedzialem jak sie odnalezc w tej grze , na co polozyc nacisk itd. Nie masz pojecia kim jestem , jaki jestem , patrzysz tylko przez pryzmat tego ze wygralem pare loterii. Z reszta , mlody jestes , jeszcze wiele przed toba.
--------------------------------------------------------
pan podbibięta pokazał już swoją "kulturę" w innym temacie w rozmowie ze mną



W młodości byłem kieszonkowcem i z chłopakami kroiliśmy takie bogate dzieciaki hehehe :)

Miec 30 lat na karku i cieszyc sie z tego ze byles kieszonkowcem , dobre
Musisz miec bogate CV :D , rozbojami i wymuszeniami tez sie pochwalisz ? :D
 
Ludzie na światach umierają, nie mają co robić a my tu o własnych kieszeniach będziemy gadać. Tak to my i tony węgla nie przerzucimy wspólnie.
 
Miec 30 lat na karku i cieszyc sie z tego ze byles kieszonkowcem , dobre
Musisz miec bogate CV , rozbojami i wymuszeniami tez sie pochwalisz ?
Powiedziałem w mlodości, dzisiaj też pracuję ale w przeciwieństwie do ciebie nie chwalę się ile i na co wydaję.
Ale jedno mi się przez te lata nie zmieniło nadal nie lubię takich zarozumiałych bogaczy :)


Ludzie na światach umierają, nie mają co robić a my tu o własnych kieszeniach będziemy gadać. Tak to my i tony węgla nie przerzucimy wspólnie.

Dopóki tacy jak pan Podbibięta będą wygrywać po 7 loterii to dany świat będzie przynosił zyski i nie będzie mowy o zmianach
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19312

Gość
Gość
z perspektywy nooba? :D od kiedy ty jest w tej grze guru żeby sie wypowiadać i oceniać kogoś na ile jest doświadczony w TH ? Nie bylo loterii , wyprzedaży i tak bylem w topce bo wiedzialem jak sie odnalezc w tej grze , na co polozyc nacisk itd. Nie masz pojecia kim jestem , jaki jestem , patrzysz tylko przez pryzmat tego ze wygralem pare loterii. Z reszta , mlody jestes , jeszcze wiele przed toba.

topka (czyli ile czasu spędzasz przy grze)? ja również byłem kiedyś w topce, i co z tego?
topka w TW nic nie znaczy, nie masz się czym chwalić, ani topką, ani, tym bardziej, wygranymi loteriami.

nie jestem guru, a moja definicja nooba nie tyczy się doświadczenia.
nie interesuje mnie to kim jesteś, czy jaki jesteś...
(poniekąd jesteś tchórzem, w dodatku samolubnym - boisz się migracji, bo boisz się konkurencji na loterii - dlatego jesteś przeciwny migracjom, masz na uwadze tylko i wyłącznie swoją pozycję na s10, która mogłaby być zagrożona.)

możesz znać każde zadanie na pamięć i mieć je wykonane, zdobyć wszystkie osiągnięcia, znać każdą ciekawostkę, etc - brawo, ale dla mnie i tak jesteś noobem. nie potrafisz osiągnąć nic samemu, żeby być lepszym od innych, uciekasz się do wydawania złotówek.
prościej, p2w jest po prostu dla mnie noobskie.
 
Ale co to da być super extra koxu jak na świecie jest bitwa co 2 dni 30 vs 10, PvP też nie zadowala. Ciagle sie bije te samo osoby i to wszystko. Ileż można być zbieraczem, pytanie dla kogo? Dla siebie? Gracze kończą gre bo nic się nie dzieje... i taka jest prawda. A ktoś kto dobrze zarabia może sobie pozwolić na wydanie 300zł bo go stać. A my cierpimy bo świat przynosi "zyski" (żadne zyski) i IG nie chce odpalić migracji. Utrzymanie świata też chyba coś kosztuje.
 
Napoleon on się boi najbardziej tego, że jak bedzie dużo ludzi na bitwach (tym bardziej takich co też mają ewentówki) to on już nie bedzie błyszczał... cóż wielkie kompleksy malego człowieka z topki

Ja w życiu żadnej loterii wygrywać nie zamierzam, kocham zdrową rywalizację i dobrą zabawę w gronie fajnych ludzi a nie siedzenie na opustoszałym serwie :)
 
Powiedziałem w mlodości, dzisiaj też pracuję ale w przeciwieństwie do ciebie nie chwalę się ile i na co wydaję.
Ale jedno mi się przez te lata nie zmieniło nadal nie lubię takich zarozumiałych bogaczy :)

No tak , tylko pochwaliłeś się że w młodości byleś kieszonkowcem :) Ja napisałem ze wygralem 7x loterie i pomysł ze jak się złączy kilka światów w jeden to korzyści z loterii na tym jednym świecie nie będą równe korzyściom przed połączeniem. Napoleon nie wie po prostu o czym pisze. Ja mu to uświadomiłem.

Ty nie lubisz zarozumiałych bogaczy ja nie lubię kieszonkowców :) Z resztą pewnie zarozumiałym bogaczem dla ciebie jest kazdy kto ma wiecej od ciebie :D


Dopóki tacy jak pan Podbibięta będą wygrywać po 7 loterii to dany świat będzie przynosił zyski i nie będzie mowy o zmianach

Argument z (_|_) , lub jak ktos woli z kosmosu. Juz Onufry pisal na tym forum ze wieksze zyski przynosi ogol graczy kupujacych brylki niz ten co np wygrywa loterie. To ile ten jeden inwestuje w gre w porownaniu z pozostalymi na serwerze to jest raptem % .

---------------------------

topka (czyli ile czasu spędzasz przy grze)? ja również byłem kiedyś w topce, i co z tego?
topka w TW nic nie znaczy, nie masz się czym chwalić, ani topką, ani, tym bardziej, wygranymi loteriami.

nie jestem guru, a moja definicja nooba nie tyczy się doświadczenia.
nie interesuje mnie to kim jesteś, czy jaki jesteś...
(poniekąd jesteś tchórzem, w dodatku samolubnym - boisz się migracji, bo boisz się konkurencji na loterii - dlatego jesteś przeciwny migracjom, masz na uwadze tylko i wyłącznie swoją pozycję na s10, która mogłaby być zagrożona.)

możesz znać każde zadanie na pamięć i mieć je wykonane, zdobyć wszystkie osiągnięcia, znać każdą ciekawostkę, etc - brawo, ale dla mnie i tak jesteś noobem. nie potrafisz osiągnąć nic samemu, żeby być lepszym od innych, uciekasz się do wydawania złotówek.
prościej, p2w jest po prostu dla mnie noobskie.

Byc kiedys w topce a utrzymywac sie to roznica . Z reszta o czym piszesz o topce na wymarlym s2 :) Czytam te twoje wypociny i mam wrazenie ze za bardzo sie ekscytujesz , wyluzuj bo jeszcze ci jakas zylka peknie i beda musieli sprzatac po tobie.

Migracji sie nie boje , moze i nawet fajnie by bylo gdyby polaczyli wiekszosc swiatow . Zaoszczedzilbym na wescie i wydal na inne hobby. Tylko bylo juz kilka migracji , pozamykali s2-s9 i co ? Chwilowy zachwyt byl , pozniej i tak ludzie porezygnowali z gry i rezygnuja dalej. Bo to nie migracja i zamykanie kolejnych swiatow jest problem a brak zmian na wescie.

---------------------------------------------------

Napoleon on się boi najbardziej tego, że jak bedzie dużo ludzi na bitwach (tym bardziej takich co też mają ewentówki) to on już nie bedzie błyszczał... cóż wielkie kompleksy malego człowieka z topki

Ja w życiu żadnej loterii wygrywać nie zamierzam, kocham zdrową rywalizację i dobrą zabawę w gronie fajnych ludzi a nie siedzenie na opustoszałym serwie :)

Jak bys mial troche oleju w glowie to bys wiedzial ze eventowki sa gorsze od zwyklych ulepszonych. No ale skad ty to mozesz wiedziec :D

a propo opustoszalych serwerow - Wy na dakocie budujecie koscioly a na forty chodzicie jak wam etriel gallifrey'a odpali
ja przynajmniej mam walki na duzych fortach na s10 , jest roznica ? :gwizd:
 

DeletedUser25483

Gość
Gość
Przenosiny miast

Witam,

Jestem za migracjami z tym tylko, iż chciałbym żeby można było przenieść również swoje miasto. Poświęciłem na prawdę dużo czasu na rozwój i nie chciałbym aby to przepadło hmpf.
 

DeletedUser31487

Gość
Gość
Udzielam sie tu pierwszy raz odkąd Gram w TW. I uważam zeby uratowac te swiaty niezbędna jest migracja, chociaż by mahjac na uwadze to ze gracze wsadzili w rozwiniecie swoich postaci nie tylko pewnie pieniadze ale i czas. szkoda by bylo by te starania poszly na marne :) bo niejaki KSF postanowił zepsuć ludzia zabawe :)
 
Gdzie egoizm widzisz w tym ze na s10 sa walki na duzych fortach a na dakocie parcie jest na koscioly a forty od swieta wam etriel organizuje ? Czyja to wina ze nie macie fortow ? Moja ? Sam sie kompromitujesz. Nie potraficie sie zorganizowac i tyle.
Nie chce mi się z Tobą gadać, mamona przysloniła Ci mózg

bo niejaki KSF postanowił zepsuć ludzia zabawe
A co znowu nawywijał?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser31609

Gość
Gość
Też jestem za tak. Zostawią tak jak jest to za dwa lata nikogo juz nie bedzie. Zebrać cała gre w 2 św. i bedzie wieksza rywalizacja, a nie co teraz jest. Teraz na każdym św. jest :kak: a jak zbierze sie graczy w kupe to aktywnosc wzrosnie. MOim zdaniem. Ale tak ogolnie to jestem na TAk :D
 
Do góry